Що змушує акумулятор швидше розряджатися, ніж може заряджати?


24

У мене Moto DROID (v1). Під час поїздки з Тайлера, штату Техас до аеропорту DFW у мене був телефон у док-станції для автомобіля та зарядка. Я використовував Навігацію для вказівки до аеропорту, а також слухав Слухати, щоб бігати на подкаст через динамік пристрою. Коли я наблизився до аеропорту, телефон перезавантажився кілька разів, а потім залишився вимкненим. Я вийняв телефон із док-станції і помітив, що він дуже гарячий на дотик. В аеропорту телефон охолодився, і я підключив його до настінного зарядного пристрою. Акумулятор повністю розрядився!

Мій брат мав той же досвід зі своїм Moto DROID (v2). Він був у чотиригодинній дорозі, використовував навігаційну програму та брав участь у конференц-дзвінках (hands-free). Телефон підключався до док-станції для автомобіля і заряджався весь час, але через пару годин телефон перезавантажився, а потім відключився із мертвою батареєю. Ми залишили телефон вимкненим і підключили до зарядного пристрою на деякий час, і він зміг завантажитися знову, і, як з моєю показав мертву батарею!

Чи дійсно телефон здатний розрядити акумулятор швидше, ніж його можна зарядити через док-станцію для автомобіля? Якщо так, то чи відомі комбінації додатків чи застосувань, які спричинить таку поведінку?


5
Я думаю, що ми можемо використовувати ваші два приклади як відомі комбінації програм, які спричинить таку поведінку. :-)
Метт Касто

Між двома прикладами є навігація. Я намагаюся дізнатися, чи викликає швидке зливання телефону швидше, ніж це заряджає, якась комбінація компонентів (GPSr + BlueTooth? GPSr + динамік? GPSr + будь-що?)
JadeMason

Відповіді:


14

Я думаю, ти відповів на власне запитання;)

Навігація використовує багато енергії: їй потрібно постійне використання GPS разом з читанням карти та обробкою тексту до мови. Увімкніть іншу енергоємну діяльність, наприклад, Bluetooth або динамік телефону (або дзвінки, дані та ін.), І цілком можливо, що він витратить живлення швидше, ніж зможе витягнути його із зарядного пристрою, особливо автомобільного зарядного пристрою, хоча точно характеристики можуть відрізнятися від телефону до телефону.

Ось чудовий перелік речей, які використовують найбільше енергії в телефоні.


2
Дякуємо за цей список. Мені здається, що 1) коли зарядний пристрій все ще живиться від акумулятора, а не обходить зовнішнє джерело, і 2) він може розрядити акумулятор швидше, ніж заряд.
JadeMason

@JadeMason: Я маю на увазі, коли йому може знадобитися більше енергії, ніж може забезпечити зарядний пристрій, що ще може зробити, окрім батареї ...
Mehrdad

5

Переконайтесь, що зарядний пристрій виводиться на 1 ампер. Більшість зарядних пристроїв для автомобілів, які не призначені спеціально для смартфонів або не перераховують вихід, становитимуть 5 Амп.


1
В обох випадках ми використовували адаптер автомобільного комплекту Motorola. Я не поставив лічильник на адаптер, але оскільки він прийшов від виробника телефону і призначений для використання з телефоном, я припускаю, що він знаходиться у належному напрузі.
JadeMason

1

Це може бути просто дурницькою історією, але ось початок.

Деякі "зарядні пристрої" не забезпечують достатньою потужністю для повного та швидкого заряджання пристрою. Автомобільний зарядний пристрій може просто не дати достатньо енергії, щоб зарядитись швидше, ніж додатки використовують акумулятор.

Ніколи не помічав, що кабель комп'ютера заряджається повільніше, ніж зарядний пристрій на розетці. Тут є різниця.


0

Ви завжди можете розігнати телефон, я помічаю ВАЖЛИВО Зниження виробленого тепла, що означає менше витраченої енергії. Так, це впливає на продуктивність, але може дати вам те, що вам потрібно. Запуск EVO 4G (тому я можу розігнати на 50% і все одно отримати такий же мГц, як дроїд).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.