Чи можу я знову встановити придбаний додаток із Play Store Google?


32

Я успішно придбав додаток у Market через свій телефон Android. Наразі вона занадто велика для моєї внутрішньої пам’яті (все ще працює 2.1), тож чи можу я її видалити та потім повторно встановити?

Чи видалить додаток (після закінчення 15-ти хвилинного періоду), також гарантую, що я не можу його повторно завантажити або ж придбані додатки залишаться пов’язаними з моїм обліковим записом Google, навіть якщо вони наразі не встановлені?


Я вважав, що період оцінювання становив 24 години.
Матвій

4
Google змінив його на 15 хвилин під час останнього капітального ремонту. Я поняття не маю, чому 24 години були занадто довгими. Я думаю, що 15 хвилин - це надмірно мало часу.
Метт

Так і більшість людей, розробників і користувачів. Найкращим компромісним рішенням було б дозволити розробникові вибрати відповідний часовий проміжок, IMHO
Sparx

Відповіді:


36

Ви можете його видалити, і ринок запам'ятає, що ви його купили. Він скаже "придбаний" на ринку, і ви можете його перевстановити будь-коли. Кожен раз, коли я перепрошиваю ROM, я переходжу до розділу завантаження ринку та бачу всі придбані програми.


Ми з моїм другом пробували це, зрештою, це було успішно. Тож якщо ви все-таки вирішите видалити його, я можу запевнити, що він повернеться, сказавши, "куплений".
Шедевр

9

Процедура для більшості телефонів Android: Відкрийте додаток "Маркет", натисніть кнопку "Меню" вашого телефону, натисніть "Завантаження" або "Мої завантаження", натисніть назву програми, яку ви раніше придбали, натисніть кнопку "Встановити".

Примітка. Якщо ви також змінили обліковий запис Google, пов’язаний з телефоном, ви втратите можливість встановлювати додатки, придбані за старим обліковим записом.


1
Так, хороші моменти.
Метт

0

Вам потрібно просто увійти в систему з тим самим обліковим записом Google, коли ви купили додаток. і ви зможете завантажити / встановити його, не платячи знову ...

Google store all app. / пристрої ... кожного облікового запису

PS: Опинившись у Google Play, перейдіть у розділ Моя програма, і ви знайдете коли-небудь придбане та не встановлене додаток. Або просто шукайте додаток. і ви зможете завантажити його, не заплативши ...

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.