Чи спрацьовує будильник, коли мій телефон вимкнено?


32

Чи тривожить сигнал тривоги, якщо я раніше вимкну телефон?

Приклад: коли у мене мало батареї, я мушу спати і прокидатися о X годині, а зарядного пристрою немає. Чи варто вимкнути телефон?

Примітка: Якщо це має значення, мій телефон є Galaxy S, який працює на фройо


2
Позначте цю проблему, якщо вам цікаво, щоб Google додав необхідні рамки для апаратного сповіщення: code.google.com/p/android/isissue/detail?id=1942 Однак, врешті-решт, через відкриту природу Android, Виробники повинні включати необхідне обладнання для сигналізації відключеного сигналу, і Google неможливо змусити всіх виробників до цього.
Лежи Райан

2
Насправді, він працює на OnePlus One ( forums.oneplus.net/threads/power-off-alarm.300539 ) Телефон запуститься сам, щоб запустити тривогу! (Напевно, більше марок мають це, але відчули це на моїй ОПО.)
Павло

Ціаногенмодуль має цю особливість. Його встановлено на OnePlus One. Однак ви можете встановити його на Galaxy S.
Ондрей Божек

Відповіді:


15

Ні, якщо телефон вимкнено, він нічого не може зробити. Якщо в режимі сну, коли екран вимкнено, він не використовується, то тривога буде функціонувати, як і інші сповіщення. Я ніколи цього не пробував спеціально на Galaxy S, але я впевнений, що це універсальне правило.


1
Я підтверджу це як власник Galaxy S. Коли телефон вимкнено, він фактично вимкнено. Не режим вимкнення.
Матвій

1
У motorola razr d3 він працює, коли телефон вимкнено :)
Енріке Сан-Мартін

У motorola 2-го покоління (2014), коли телефон вимкнено .. не дзвонить сигнал тривоги .. :(
Пощастило

Я використовую Lenovo K5 +. Вимкнено телефон, але будильник автоматично увімкнено.
vee

1
Ця відповідь не є правильною, як правило, заздалегідь моя галактика підтримувала цю функцію на Android 4.1.2, а також деякі інші телефони. Розчаровує те, що він не використовується широко.
BramMooij

12

На жаль, він не працює, коли телефон вимкнений, як дехто вже пропонував.

Моя пропозиція: переведіть його в режим літака - таким чином телефон майже споживає нульову енергію (через відсутність підключення до мережі тощо), і ви маєте хороший шанс, що акумулятор протримається до ранку, де сигналізує тривога геть!


Але мені подобається проводити плавне скидання всіх телефонних оперативів та компонентів, а також протягом ночі, вимикаючи його. Моє Lenovo K6 автоматично вмикалося, коли наставав час тривоги, чому б не підтримати його більш дорогі телефони ...
Xerus

3

Ні

Випробував це. Він не вимикався, коли телефон був вимкнений.


1

У мене є OnePlus2, і я отримав новий телефон для його заміни. Я вимкнув OnePlus2 і залишив його відключеним на ніч, але не вимкнув будильник. Він автоматично вмикав і дзвонив будильник вранці двічі для мене поки що.

Отже, в залежності від вашої моделі телефону, це, здається, є річчю в наші дні.


Хтось може пояснити, як це працює?
Атіра

Схоже, для OnePlus це додаткова функція: forums.oneplus.com/threads/power-off-alarm.300539 . Найближче, що я бачу в Android API RTC_WAKEUP, але це працює лише тоді, коли пристрій увімкнено (будильник означає, що пристрій перебуває у сплячому режимі, наприклад, заблокований екран). Отже, як це, ймовірно, працює на OxygenOS, це те, що власний додаток тривоги зберігає його стан у файлі, який OxygenOS зчитує під час вимкнення та десь встановлює функцію пробудження живлення.
бінкі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.