Як встановити шрифт хінді в Android 2.1?


Відповіді:


3

В усіх версіях Android до версії FroYo (2.2) немає вбудованої хінді чи будь-якої іншої індійської мови. Пряник (2.3) підтримує хінді як мову відповідно до цієї публікації

Якщо ви шукаєте клавіатуру хінді, вам знадобиться APK HindiIME від Samsung - вони зазвичай встановлюються на телефони, які Samsung продає в Індії. В якості вирішення використовуйте Opera Mini для Android - він відображає шрифти Unicode Devanagiri правильно.


Насправді у мене є кілька смс-шрифтів шрифтом хінді, які я не можу прочитати, так як їх читати
Jeevan Bhatt

@Jeevan Новий Google Translate має функцію перекладу SMS. Я сам не пробував це, але помітив, що є хінді. Ви можете спробувати це. Після того, як ви відкриєте додаток внизу зліва, має бути опція "SMS Переклад". Звідси ви можете вибрати правильне повідомлення для перекладу. Сподіваюся, це допомагає
Даніель,

Ваші пропозиції в останньому абзаці безглузді, оскільки не встановлено системного шрифту.
Android Quesito

@SachinShekhar - ти маєш на увазі мою відповідь? На момент його написання у Galaxy I7500 та Galaxy Spica справді були клавіатури хінді.
Спаркс

3

На жаль, SAMSUNG не встановив шрифт хінді в індійському варіанті Galaxy S. Але є рішення. Для цього вам знадобиться кореневий доступ. Ви можете замінити файл DroidSansFallback.ttf, який знаходиться в / system / fonts / на вашому телефоні, шрифтом, зазначеним у першому дописі цього посилання http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=798380 .

Перезапустіть і насолоджуйтесь. :)


1

Як зазначають інші, Android не підтримує хінді (або будь-яку іншу мову, яка потребує складних макетів тексту, крім арабської). Ось відповідне повідомлення про помилку для хінді на GingerBread: http://code.google.com/p/android/isissue/detail?id=12981

Ви можете домогтися певної форми читабельності, встановивши шрифт хінді, але він не буде правильно формуватися. Якщо ви не можете з цим жити, вам знадобиться встановити сторонні додатки, які підтримують хінді. Однак, Galaxy 5 і Galaxy 3, що продаються в Індії (індійський варіант), мають підтримку хінді, але не Galaxy S! Помилка Samsung про це.


1

Вам не потрібно встановлювати шрифти, якщо ви хочете, щоб гінді переглядали веб-сайти хінді.

Використовуйте веб-переглядач хінді SETT: https://market.android.com/details?id=lk.bhasha.sett.hindi

Це ексклюзивний браузер для хінді, і він добре відображає хінді на будь-якому пристрої з ОС Android 2.2 або вище.


1

Цей пост XDA містить інструкції, зведені нижче:

 1. Встановіть словник HinKhoj, а потім Go SMS Pro .

 2. Відкрийте Go SMS, перейдіть до "Налаштування зовнішності"

  1. Натисніть "Сканувати пакети шрифтів"
  2. Перейдіть до "Налаштування списку переходів" у "Появі списку розмов", виберіть "Шрифт часу та повідомлення" та виберіть "Словник хінді хінді". Він автоматично вибере шрифт "Mangal".
  3. Натисніть кнопку назад 3 рази і виберіть збереження налаштувань.
  4. Тепер перейдіть до "Настроювання розмови" в розділі "Зовнішній вигляд розмови" та змініть "Шрифт вхідного" та "Вихідний шрифт" так само, як вище, і збережіть це налаштування з іншою назвою.
  5. Нарешті, обидва пункту "Поява списку розмов" та "Зовнішній вигляд розмови" застосовують налаштування, визначені користувачем, як збережене ім'я.
 3. Закрийте програму та перезавантажте телефон.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.