Який найповніший спосіб стерти всі дані з мого телефону, щоб їх неможливо було відновити?


10

Щойно я отримав заміну Droid і відправлю свій поточний Droid назад в Motorola. Я впевнений, що збираються її відремонтувати та перепродати. Я створив резервну копію всього, і я буду зберігати свою карту microSD, але як забезпечити, щоб усі дані були повністю стерті з внутрішньої пам'яті, щоб не було шансів, що їх може відновити хтось інший?

Відповіді:


4

Зберігати microSD - це, мабуть, головне, тому, оскільки це вже план, це просто телефон.

Я не міг присягнути на це, але я використав це під час продажу свого g1: видаліть усе - крім браузера файлів astro чи подібного Використовуйте astro для видалення будь-яких папок, пов’язаних із додатком, видаліть astro Використовуйте "скидання заводських даних" (на 2.2 його в розділі "Конфіденційність" ) Увімкніть живлення та перевірте, як він вітає вас як нового користувача. Вимкнення. Вийміть SIM-карту. Увімкніть живлення та перевірте, чи не працює вимкнення та надсилання


4

Виконайте заводські скидання, потім запишіть у пам'ять та повторно скиньте. Це найкращий спосіб, який я знайшов, щоб запобігти збереженню даних.

Я знав, що з магнітоприводом майже завжди є дані. Я вважаю, що стандарт для ефективного стирання інформації на магнітному диску приводить до стирання та повторного запису на накопичувач 7-20 разів (не цитуйте мене на цьому номері). У мене було враження, що як тільки ви видалили дані з флеш-пам’яті, це пішло назавжди, але згадав історію жінки, яка знаходила порно на її оновленому Ево . Отже, я запитав про remnance даних на суперкористувача на флеш - пам'яті і виявив , що дані іноді можу залишатися після його видалення. Рекомендація була: форматування, запис у пам'ять та повторне форматування.

Для форматування, як запропоновано відповіді вище, я здійснив скидання заводу. Це можна зробити одним із двох способів на Droid:

  1. Перейдіть до меню "Налаштування", виберіть "Конфіденційність", а потім виберіть "Скидання заводських даних"
  2. Зробіть жорсткий скидання

Зрештою, я просто зробив «Скидання заводських налаштувань», оскільки я був занадто ледачий, щоб завантажувати системну пам’ять, і я підозрюю, що 99,99% «Скидання заводу» достатньо, але добре знати, які ризики є.


1

Майте на увазі, що створення копії даних та знищення оригінальних даних - це не резервне копіювання, а лише транспортна дія.

Створіть зі свого телефону копію ваших даних на іншому пристрої / USB-палиці та скористайтеся командою переміщення . Це створить ще одну «копію» і по суті гарантує, що ви нічого не забули рухати. Переміщення даних також "видаляється" відбувається з оригінального пристрою. (краще збережіть, тоді вибачте)

Тепер складіть список усіх речей, які ви не хочете, щоб вони отримали, і переконайтесь, що вони видалені / видалені. Після цього виконайте скидання заводських даних (з налаштувань або меню завантаження) і перевірте телефон, чи справді він чистий.


1

Як я розумію, скидання заводських налаштувань лише "видаляє" певні користувачеві файли та бази даних. Їх все-таки можна було відновити, якщо не переписати хоча б один раз.

Також внутрішня андроїдна флеш-пам'ять розділена на кілька областей із незалежною файловою системою. Деякі з цих розділів не підлягають прямому запису.

Я б зробив наступне: 1. Зробіть скидання заводу. 2. Встановіть якомога більше програм, щоб перезаписати майже всі блоки даних у розділі "дані". 3. Зробіть ще один заводський скидання.

Якщо б був запасний ROM для заміни поточно встановленого ПЗУ, я також би встановив цей ROM також.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.