Чи можливо вводити букви з наголосом за допомогою англійської клавіатури Galaxy S?


14

У мене є Galaxy S, а моя мова - англійська (Великобританія). Чи можливо вводити наголошені букви, наприклад é, у текстове поле за допомогою клавіатури? Якщо так, то як?

редагувати: Я знаю, що я можу використовувати swype, але, будь ласка, не рекомендую, тому що моя рідна мова не підтримується Swype, і в моєму випадку користуватися swype дійсно не зручно

Відповіді:


22

Я не впевнений, чи однаково це на всіх пристроях, але якщо ви довго натискаєте букву e, то ви повинні побачити спливаюче вікно, яке дозволяє обрати акцентовані варіанти букви e. Приклад: ā ñ ī ē õ ū ū навіть ś, і це не дасть вам опції, яка не відповідає букві.


Чи можу я знати, що ваша модель? У мене є Galaxy S, очевидно, у Samsung є спеціальна клавіатура, і це не працює
Фітрі

2
Тривале натискання працює на клавіатурі HTC (Desire HD) і на встановленій вами версії Swipe beta.
Метт H

@Friti Galaxy S поставляється з клавіатурою Swype, правда? У мене він встановлений на Motorola Milestone, і довге натискання працює чудово. Може, це мова?
Вілліан Міцуда

1
Це працює на моєму Galaxy S за допомогою спеціальної клавіатури Samsung.
Матвій

2
@Fitri працює і для мене у Великобританії Galaxy S i9000, працює з офіційним випуском Samsung Froyo, використовуючи клавіатуру Samsung як метод введення, а для мови введення мови "Англійська (Великобританія)", а для мови введення клавіатури Samsung - "Англійська (Великобританія ) "та тип клавіатури для портрета встановлено на" Qwerty Keypad "
GAThrawn
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.