Як змінити країну Google Play?


171

Хтось може сказати мені, як змінити налаштування країни для Google Play? Я шукав високо і низько, але на більшості форумів люди просять вас перейти до налаштувань Gmail -> редагувати профіль та змінити країну. Але змінити країну в налаштуваннях немає де! Існує щось, що називається місцем (яке можна позначити як поточне), але це не впливає на Google Play.

Я не хочу обійти обмеження країни, я хочу назавжди змінити країну. Отже, це НЕ дублікат того, як я можу обійти регіональні обмеження в Play Store Google? .


Я не впевнений, але це те, що я спостерігав. Я помічав, що Google Play показує валюти та вміст на основі інформації про оператора GSM / Wifi. Я говорю це так, як я спостерігав під час переїзду до Великобританії та назад до Індії.
Нараянан

@Narayanan: Це не робить для мене. Ще показує стару валюту.
bobbyalex

3
Згідно з цим веб-сайтом, здається, раніше обмеження базувалося на SIM-картці, а тепер - на IP-адресі. Але досі не зрозуміло щодо вашої справи.
Нараянан

4
Я зв’язався із службою підтримки Google щодо цього: вони попросили мене додати спосіб оплати, дійсний у новій країні. Спробував; не працював. Вони попросили мене зробити жорсткий перезавантаження телефону: спробував; не працював. Зітхніть!
bobbyalex

спробуйте цей форум.xda
developers.com/

Відповіді:


97

Те, що виявилося насправді зробити це, зрештою, було зробити фактичну покупку .

У гаманці Google я оновив усю свою інформацію, а також додав нову карту із доданою до неї новою адресою. Однак саме по собі це здалося недостатньо.

Пізніше я фактично щось придбав через Play за допомогою нової карти, і після цього я міг отримати доступ до речей у Play, які раніше не могли через регіональні обмеження.

Можливо, існує певна форма пріоритетності між різними картками, тому можливо, вам потрібно буде також видалити попередні картки.

Майкл Гофман згадує, що це може бути досить

Натисніть, щоб розпочати завантаження, доки не з’явиться екран "Прийняти та купити"

і, отже, немає необхідності завершувати покупку. В іншому випадку отримання повернення коштів після покупки може заощадити гроші.

Для тих, хто рухається, може бути корисним переглянути сторінку Googles щодо прийнятних способів оплати .

Я не знаю, чи потрібно, але користувач Ikon також додає це після додавання нової картки:

Перейшли до налаштувань додатків та витерли дані Play. Перезавантажили телефон, знову прийняли умови для Play, і тепер я можу встановити


2
Ви навіть можете отримати відшкодування після цього, і країна все одно буде дотримуватися. (Мабуть, це не проблема кешування; лише оновлення інформації протягом дня не робило нічого для мене. Ви повинні фактично зробити покупку.)
Jo Liss,

Також мешканці, які не входять до США, повинні знати, що до Amex по-різному трапляються : support.google.com/googleplay/answer/105916 Спочатку я використовував карту amex і все ще мав проблему, але коли я замість цього використовував MasterCard, це було виправлено.
Бен Парсонс

Я не » мати картку з моєї нової країни. Я думаю, що неможливо змінити регіон Play Store без створення нового облікового запису Google.
Адам Міллерчіп

1
Що зробило для мене хитрість, після виконання всього вищесказаного я також (завдяки підтримці Google) видалив кеш додатків менеджера завантажень.
Ноам Пелед

Гейз, це огидно. Я ніколи не хотів, щоб Google мав свій канадський візовий рахунок, я буду проклятий, якщо я коли-небудь даватиму їм кредитну карту в будь-якій іншій країні!
Ауспекс

66

Я зателефонував у службу підтримки Google Play, і вони надіслали мені ці вказівки:

Якщо у вас виникли проблеми з переглядом магазину Play Store, який ви плануєте, і хочете змінити спосіб оплати за замовчуванням або оновити існуючу платіжну адресу в Google Wallet, виконайте такі дії:

1) Увійдіть у свій обліковий запис Google Wallet, щоб керувати способами оплати ( https://wallet.google.com/manage/paymentMethods )

2) Видаліть усі свої способи оплати з Google Wallet, а лише додайте карту до однієї з платіжною адресою, розташованої у бажаній країні

3) Відкрийте Play Store і перейдіть до будь-якого предмета, доступного для завантаження

4) Клацніть, щоб розпочати завантаження, доки не з’явиться екран "Прийняти та купити" (не потрібно завершувати покупку)

5) Закрийте магазин Play Play та очистіть дані для програми Google Play Store (Налаштування> Програми> Google Play Store> Очистити дані) або очистіть кеш веб-переглядача

6) Відкрийте Play Store. Тепер ви повинні побачити Play Store, який відповідає країні платежів вашого платежного інструменту за замовчуванням.

Якщо ви ще не додали метод оплати до свого облікового запису вперше, будь ласка, додайте картку безпосередньо з магазину Play із платіжною адресою, яка відповідає вашому місцеположенню країни. Потім виконайте кроки 3 - 6, щоб показати, в якій магазині ви граєте.

Дотримуючись цих інструкцій, я дозволив мені встановлювати додатки, обмежені моєю новою країною, не здійснюючи покупки.


18
Виконуйте всі вищезазначені дії, включаючи додавання нової кредитної картки з новою адресою для виставлення рахунків, але це не спрацювало. Тоді я перейшов до wallet.google.com, "Налаштування" та змінив свою домашню адресу, потім перейшов на вкладку "Адресна книга" та видалив стару адресу. Потім мені запропонували прийняти нові Загальні положення та умови для моєї нової країни. Перейшли до налаштувань пристрою та очистили дані для додатка Google Play Store (Налаштування> Програми> Google Play Store> Очистити дані). Відкрив магазин Play, і він працював! На щастя, не потрібно робити покупки.
tekumara

2
Мені вдалося скористатися цим методом. Важливо - змінити налаштування додатка Google Play, щоб він вимагав ввести пароль для підтвердження перед покупкою. В іншому випадку ви дійсно придбаєте додаток на кроці 4. (Вам потрібно натиснути кнопку "Придбати". Просто побачити діалогове вікно з цією кнопкою недостатньо.)
Цуйосі Іто,

1
Для успіху мені довелося перезапустити телефон і очистити кеш-пам'ять.
Вануан

1
Що робити, якщо хтось живе в двох країнах? (залишається досить однаковою кількістю часу в обох), і звичайно хоче використовувати додаток для обох регіонів.
бритва

1
Я боровся з цим вже тиждень, навіть купував додаток зі своєю новою карткою. Отже, виявилося, що адресу, яку потрібно змінити в Google Wallet, знаходиться не на вкладці Адресна книга, а під кнопкою Налаштування у верхньому правому куті.
jFrenetic

13

Налаштування, які потрібно змінити, розміщені на сайті wallet.google.com . Увійдіть у свій обліковий запис, перейдіть у Налаштування та змініть "Домашню адресу" на нову адресу. Можливо, вам також доведеться змінити свій номер телефону, а також на другій вкладці "Адреса платежів та доставки" за замовчуванням.

Зауважте, що це не дозволить купувати вміст у країні, в якій ви не проживаєте, оскільки вам потрібна кредитна картка та IP-адреса цієї країни.


3
Вже зробив це. Не працює.
bobbyalex

@BobbyAlexander Ви бачили мою відповідь? Я зробив те саме, застряг так само, як і ти, а потім спробував придбати дешеву гру з новою картою, і тоді це спрацювало. :)
Летаріон

Чи потрібно мені змінювати цю адресу та інформацію про картку, коли я змінюю місцезнаходження? (якщо хтось живе в двох країнах за аналогічну кількість часу - наприклад, один місяць тут, один місяць там)
бритва

Це працювало для мене, не купуючи.
Пастафаріан

11

Можливо, ви можете спробувати видалити всі оновлення магазину Google Play. Коли оновлення повторно застосовуються, деякі люди виявили, що це вирішило проблему їхньої країни.


1
+1, це працювало для мене. Видаліть оновлення, після чого перезавантаження зробила роботу
user155695

1
+1, Спробував усі речі в попередніх відповідях кілька разів. додано нову карту, зробіть покупку, скиньте дані, перезавантажте. Нарешті зробив це, і моя країна була оновлена ​​правильно
Гаян,

1
це спрацювало. Я намагався змінити адресу скрізь і навіть спробував зробити покупку за допомогою нової картки, перш ніж спробувати це
user1587457

Дякую, я ставав відчайдушним, але це спрацювало !!
aknuds1

Це спрацювало для мене після оновлення моїх платіжних профілів для використання адреси в моїй новій країні та відключення мого старого профілю.
Ерік

2

Якщо ви коли-небудь створювали обліковий запис продавця за допомогою Google Wallet, ви, очевидно, більше не можете змінювати свою країну .

Я створив новий обліковий запис Google , перебуваючи в бажаній країні (фізично), і додав його як вторинний обліковий запис на своєму телефоні. Мене не запитали номер телефону або платіжні дані, тому я думаю, що це може спрацювати, якщо ви використовуєте VPN.

Після цього мені вдалося перейти до цього облікового запису в додатку Play Store та встановити додаток для країни. Ви можете зберігати свої старі програми, набір програм на вашому телефоні - це об’єднання програм у всіх включених облікових записах Google. Ви можете легко перемикатися між обліковими записами в магазині Play, щоб установити додатки для регіону.


2

Google, як повідомляється сьогодні, спрощує змінити країну на іншу. Від Android Police на 2018/03/20:

Тепер, схоже, Google робить один маленький крохотний крок до того, щоб комуністам простіше переключитись. Якщо для вашої країни Play Store встановлено країну A (чи ви проживали там, чи, uhm, обдурили Google, вважаючи, що ви це зробили, оскільки ви зробили покупку з дійсним способом оплати та дійсною адресою доставки в цій країні) та Play Store виявить, що ви переїхали в країну B (можливо, виходячи з вашої IP-адреси), ви отримаєте новий параметр у налаштуваннях облікового запису: Країна та профілі. Там ви побачите, у якій країні ввімкнено ваш обліковий запис у магазині, і можливість швидко перейти до нової країни, якщо у вас є дійсний спосіб оплати.

Є кілька застережень до цього:

Майте на увазі, що ця опція "Країна та профілі" не буде доступною для всіх і не дозволить вам перейти до будь-якої країни, яку ви хочете. Здається, він з’являється лише тоді, коли виявить невідповідність між вашим налаштуванням та вашою IP-адресою.


Більше деталей зараз : Ви можете це робити лише раз на рік, і ця функція недоступна для членів Сімейної бібліотеки.
SSS

0

Деяким може бути корисно зауважити, що деякі додатки встановлюватимуться лише у тому випадку, якщо сам пристрій фізично знаходиться у "дозволеній країні". Наприклад, під час подорожі в Ізраїлі мій банк не дозволив мені встановити його мобільний додаток на мобільний телефон із американським обліковим записом google. У Play Store скаржилися, що "цей додаток не може бути встановлено у країні вашого пристрою". (або щось дуже близьке до цього :))

Це не допомогло змінити моє місцезнаходження за допомогою fakeGPS. Тим НЕ менше, я це зробив допомогу для установки віртуальної приватної мережі (я використовував TunnelBear, так як пробна версія з 500MB безкоштовно), видаліть кеш гральних послуг, а також форс-стоп послуг Google Play і магазину гри. Після цього я отримав "ця програма сумісна з вашим пристроєм". Щоб бути ощадливим, я вимкнув VPN, перш ніж натиснути кнопку встановлення, і встановлення тривало без проблем.

Зрозуміло, що перевірка була заснована на зовнішній IP-адресі пристрою, і як тільки перевірка буде зроблена на початку, і кнопка Встановити активована, ви можете змінити свою адресу назад до її звичайного, "забороненого" значення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.