Чи є мінімальна установка ADB?


62

Що стосується , я часто читаю рекомендації на кшталт "Використовувати, adb logcatщоб знайти більше деталей". Шукаючи хороший спосіб резервного копіювання всіх моїх додатків, включаючи їх дані, повна резервна копія не вкорінених пристроїв відноситься до adb backupта adb restore. У кількох місцях можна знайти способи віддаленої роботи на пристрої Android із використанням ADB , наприклад, передачу файлів за допомогою adb pushабо adb pull, доступ до за допомогою adb shellтощо. Таким чином, ADB, здається, є хорошою справою для користувача Android.

Але як отримати цю "ADB речі" на моєму комп'ютері? Якщо не бути розробником, установка всього пакета SDK для Android здається трохи непосильним. Чи є більш мінімалістичний підхід?

Відповіді:


46

Я не дуже розумію, чому хтось вважає за краще завантажувати стару версію невідомого походження з веб-сайту, на якому є зловмисне програмне забезпечення, а не завантажувати останню офіційну версію безпосередньо з самого Google. Я думаю, у кожного своє.

Ось посилання на сховище Google:

Остання версія інструментів платформи (містить лише кілька двійкових файлів - розміром менше 10 Мб):

Для користувачів Ubuntu та Debian (дистрибутивів, які я особисто використовую) я склав невеликий скрипт bash, який знаходить і встановлює останню версію інструментів платформи - Встановлення інструментів платформи Android (ADB) на Ubuntu


3
Тому що вони можуть бути змінені? Ви просто пов’язані з певною версією. Мої посилання вище переходять до останньої версії, доступної в момент їх натискання. Крім того: мої посилання призначені для мінімальної установки (як зазначено в запитанні), а ваші включають цілі інструменти платформи (фактор розміру 10 для архіву: 1,4 Мбайт проти 12 Мб для Linux, те ж саме для установки: 3,8 Мбайт проти 38 Мб). Дякуємо за доповнення, оскільки "інструменти повної платформи" можуть бути хорошим компромісом для того чи іншого користувача.
Izzy

2
це різниця між інженерами та кінцевими споживачами. інженери вважають за краще вирізати середнього чоловіка та йти прямо до джерела. це єдиний спосіб забезпечити отримання останньої версії. Вам не доведеться розпаковувати весь пакет - лише потрібні файли. і скаржитеся на необхідність завантажувати зайві 10 Мб раз на кілька місяців? справді? це 2013 ...

1
І ми тут говоримо про "кінцевих користувачів" (інженери переходять до SO :) Немає причин сперечатися, Олексій - ми обоє зробили свої моменти. Користувачі можуть вибрати, яку завантажувати для вибору. Якщо ви наполягаєте, я можу оновити свою відповідь, щоб вказати на вашу щодо "альтернативних джерел".
Izzy

3
також перевірте stackoverflow.com/tags/adb/info для останніх посилань
Піонерка

1
@ Піонерка Перевірте мою відповідь на наявність посилань, які вказують на завжди найновіші інструменти платформи (замість того, щоб перевіряти наявність останнього посилання кожного разу, коли це потрібно). На щастя, Google зараз надав platform-tools-latest-*.zipпосилання на 3 основні платформи :)
Izzy

29

Насправді, не потрібно встановлювати весь SDK, якщо він не хоче використовувати його для розробки. Щоб мати можливість запускати основні команди ADB у контексті, необхідному пересічному користувачеві, рудиментарна установка цілком достатня. Я спробую пояснити, як це зробити, і, сподіваюся, охоплюю найбільш використовувані комп'ютерні системи.

Вимоги

По-перше, вам знадобляться основні бінарні файли. Їх можна знайти, наприклад, в області завантаження мого веб-сайту Android , де я намагаюся постійно оновлювати наявні версії - для Linux, MacOS та Windows. 1

Користувачі Windows

Якщо на вашому комп’ютері працює ОС Windows, вам також знадобляться спеціальні драйвери для вашого пристрою (загального рішення тут немає, тому вам потрібно це перевірити самостійно; зазвичай такі драйвери пропонуються завантажити на веб-сайті виробника).

Користувачі Linux та Mac OS

Користувачам Linux та Mac OS, можливо, доведеться повідомити свій пристрій операційній системі. Для Linux ви знайдете необхідні кроки, описані в моїх відповідях тут і тут . Не будучи знайомим з Mac OS, я не можу за це говорити.

Установка

Linux

Для Linux це досить просто: просто розпакуйте завантажені бінарні файли у вибраний каталог. У той час, коли я це пишу, це будуть лише два файли: adbі aapt(останній використовується QtADB , і не обов'язково потрібний для безпосереднього виконання команд ADB). Відрегулюйте дозволи на файли, щоб зробити їх виконаними (наприклад, з командного рядка chmod 0755 adb aapt:). Нарешті, це гарна ідея включити вибраний каталог зі своєю $PATHзмінною, щоб ви могли дзвонити adbз будь-якого місця. Гарне місце для цього - в кінці ~/.profileфайлу включити додатковий рядок, як-от export PATH="~/bin:$PATH"(якщо ви вилучили бінарні файли в ~/bin).

Windows

Завантаження Windows містить ще кілька файлів. Також витягніть їх у каталог на ваш вибір. Якщо ви хочете, щоб вони могли дзвонити з будь-якого місця, не передуючи повного шляху, вам потрібно також додати цей шлях до змінних вашого середовища. Я не є користувачем Windows, я повинен залишити вам "як це зробити".

Що ще?

Ви повинні зробити це в цей момент і можете використовувати всі повноваження командного рядка ADB.

Альтернативи?

Подальші читання

  • Все про ADB ( Довідка для всіх у розробників XDA)
  • ADB for Dummies (знову доступний через розробників XDA. Якщо ви пропустили путівники, як я по-перше: перша стаття складається лише з посилань, кольорових, як вони можуть виглядати :))
  • Швидкий посібник з Android ADB
  • наш adb tag-wiki

1: Також дивіться відповідь Алекса щодо інших альтернативних джерел. Мої джерела - це офіційні завантаження Google, щойно "зняті".


ваші посилання мертві. Посилання Google все ще працюють і спеціально для тих, хто скаржиться на розміри файлів.

@AlexP. спасибі за підказку, оновлено. Я також підкреслив, куди дивитись, коли вони знову вмирають (не всі посилання були мертвими - головна посилання все ще працювала. Зробив це сміливо зараз :)
Izzy

Занадто поганий QtADB, схоже, більше не включає ADB.

Що? На жаль, я не завантажував повторно, лише оновив посилання. Ви кажете, що adbдвійковий файл більше не включений? =: - 0 Дарн, ти маєш рацію :( Оновіть це якнайшвидше. Якщо хтось завантажував версії Win / Mac раніше, посилання було б непоганим. Я побачу бінарні файли, які я тоді завантажив.
Izzy

Пощастило нам! Я знайшов архіви Linux та Windows і, нарешті, навіть альтернативні джерела плюс бінарні файли Mac. Замінено мертві посилання, зараз все знову доступно.
Izzy

6

Я зробив щось для OS X, це може бути саме те, що ви шукаєте: Швидкий інсталятор ADB / Fastboot: ADB та Fastboot бінарні файли з інсталятором


Не для мене, у мене немає Mac (я користувач Linux). Але спасибі, інші можуть скористатися простим рішенням "натисніть" і натисніть :)
Izzy

Гаразд, можливо, я теж зроблю версію для Linux. Не повинно бути так складно;)
SimMac

1
Просто виконайте описані вище дії. З того, що я прочитав на вашій сторінці Github, не потрібно занадто багато змін. /usr/local/binХоча я б запропонував як місце для бінарних файлів (власне, я використовую підхід вручну, як описано у моїй відповіді (якраз оновив його зараз) - і маю бінарні файли ~/bin(ще не потрібна установка для всієї системи). // PS: Найбільше потребують наші бідні хлопці з Windows. Більшість з них втрачається, коли йдеться про "ручну роботу" #D
Izzy

Дякую, я щойно випустив v2.0, який приносить підтримку Linux, я був би радий, якщо ви можете перевірити його, якщо він працює для вас.
SimMac

1
Я лише швидко поглянув всередину: Мені добре виглядає! Ваш варіант навіть більш збитий, ніж мій (я також включаю aapt- не обов'язково). +1 тим часом, і дякую! (можливо, ви хочете включити посилання на мій сайт для завантаження README.mdдля тих, хто потребує aapt)
Izzy

5

15 секунд мінімальний ADB, і швидке завантаження драйверів інсталятор .

  • Не потрібно переходити до інсталяційної папки в CMD.
  • Її можна встановити на всю систему.
  • Не потрібно перевіряти наявність конкретних виробників драйверів.
  • Все, що входить до 9 Мб.

Примітка. Це лише Windows.
Izzy

2

Якщо ви знаходитесь у Arch Linux і хочете це зробити (слідуючи відповіді Ізі, звичайно!) ...

Включити мультібібліотечний в /etc/pacman.confі встановити 32-розрядні залежності в разі потреби:

$ sudo pacman -Sy
$ sudo pacman -S lib32-{glibc,gcc-libs,zlib}

отримати файли:

$ curl -J -O https://android.izzysoft.de/downloads.php?file=adb-binaries-linux-1.0.32.tar.gz
$ tar xf adb-binaries-linux-1.0.32.tar.gz

команди будуть встановлені у поточний каталог, наприклад:

$ ./aapt

1

Debian робить надзвичайно простим отримання законних, сучасних установок adb & fastboot.

Якщо ви просто хочете adb без fastboot: $ sudo apt-get install android-tools-adb

Або якщо ви схожі на мене і думаєте, що вони краще працюють разом:
$ sudo apt - встановіть android-tools-adb android-tools-fastboot

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.