Як не допустити дзвінка телефону, не відхиляючи дзвінок?


11

Іноді я не хочу телефонувати, але не хочу, щоб він про це знав. Тому я залишив телефон до тих пір, поки він не зупиниться, то, здавалося б, я далеко від телефону чи чогось, і я пропускаю дзвінок. Чи можу я замовкнути тон дзвінка та вібрацію, роблячи це?

Інформація : Мій телефон - Galaxy S

Відповіді:


10

Я підозрюю, що це дуже залежить від пристрою, але на HTC Desire HD ви можете натиснути кнопку зменшення фізичної гучності, щоб заглушити мелодію, дозволяючи продовжувати дзвінок.


Мій телефон Galaxy S. Відредаговано в інформації. Спробую це наступного разу, коли я дзвоню.
Луї Ріс

Неможливо цього перевірити, але наступна тема форуму говорить про те, що клавіша гучності повинна працювати і на Galaxy S. Ви віддали це? androidforums.com/samsung-galaxy-s/…
Метт H,

Цей фокус зменшення гучності працює і на моєму Droid 2 Global (Motorola) (на Android 2.2).
Аргалатир

У мене є Galaxy S, але фокус зменшення гучності не працює. Я зателефонував своєму S кілька разів, але не зміг знайти спосіб зробити це.
відмітити

1
@mark: Для SGS утримуйте кнопку. Дивіться мою відповідь.
Луї Ріс

5

HTC Desire дозволяє перевернути телефон обличчям вниз, щоб заглушити цей дзвінок. Якщо це не працює з Samsung, то, ймовірно, ви можете скористатися програмою Tasker, щоб досягти подібного результату (переведіть телефон у безшумний режим, коли він знаходиться обличчям вниз).


Цікава ідея!
Матвій

Є кілька додатків, які будуть робити те саме.
алей

Побічне запитання: після використання цієї точної функції (яка називається "мовчання вхідних дзвінків" на моєму телефоні) станом на кілька місяців тому мій телефон дзвонить або вібрує лише один раз (коротше 1 секунди), як ніби "замовк вхідних дзвінків" в незважаючи на те, що я не торкався телефону, який лежить на спині, а не вниз головою на екрані. Це помилка, чи є спосіб вирішення, чи є такий збій HW? Користувач P880, BTW. Чи буде це більше сенсу як окреме питання, а не коментар?
Томіслав Накіч-Альфіревич

5

Для Samsung Galaxy S спосіб - утримувати кнопку зменшення гучності. Якщо ви просто натискаєте, нічого не відбувається (або, можливо, вам доведеться натискати його кілька разів, перш ніж він повністю перестане дзвонити, я не знаю, але, утримуючи його, він негайно зупиняється)


Працює також для Galaxy Ace. Можливо, було б гарною ідеєю оновити питання деякими тестами, які були протестовані дотепер?
xmoex

3

Для Samsung Galaxy S вам потрібно натиснути кнопку живлення, щоб увімкнути телефон, коли він дзвонить


3
і якщо ви натискаєте кнопку живлення, вона зупиняє всі дратівливі шуми :)
gbjbaanb

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.