Браузер Android


16

Який браузер працює на Android? Це Chrome чи його модифікована версія? Також, як побічна примітка, як я можу за допомогою браузера відкрити ярлики веб-сайту, збережені з Internet Explorer в Windows, на карту SD?

Відповіді:


16

Наскільки я можу зрозуміти, браузер за замовчуванням називається просто "браузер" і базується на механізмі візуалізації WebKit . Android 2.2 і вище використовують механізм javascript V8 . Поєднання WebKit та V8 робить браузер дуже схожим на настільний Chrome.

Тут є подібне запитання: який браузер Android за замовчуванням? .


Так, і це питання було перенесено сюди.
але

8

Веб-браузер використовує WebKit для візуалізації. WebKit спочатку роздвоєний Apple від механізму візуалізації KHTML, який забезпечує веб-браузер / менеджер файлів Konqueror. Двигун WebKit був відкритим кодом з самого початку і використовується в багатьох браузерах, включаючи Apple Safari, Google Chrome і кілька інших менших браузерів.

Двигун Javascript для браузера Android - це двигун V8 від Google, який також використовується в Chrome.

Однак я не згоден з попередніми двома відповідями вище. Chromium - це база коду з відкритим джерелом, з якої походить Google Chrome, але я вважаю, що у браузера Android є своя база коду. Я не думаю, що браузер Android походить від Chromium, який містить код для інтеграції з керуванням вікнами, вкладками, розширеннями та багатьма іншими функціями, які добре підходять для роботи на робочому столі.

Перегляд на мобільному телефоні - це інший досвід, і я вважаю, що додаток Google для браузера Android НЕ походить від бази коду Chromium безпосередньо, хоча він також реалізує компоненти, вбудовані в Chromium.


1
Дійсно, браузер android і chrome базуються на веб-програмі (або, більш конкретно, в системі для відображення webcore), але були розроблені окремо. За допомогою Android 2.2 браузер перейшов на двигун javascript v8, розроблений для chrome.

3

Браузер за замовчуванням базується на Webkit (такий же, як і хром). Він також має той же двигун V8 Javascript. Тому я б сказав, що браузер Android за замовчуванням - це модифікована версія хрому.


2

У кожній версії Android є "андроїд-браузер", який в основному є розрізним браузером Chromium з відкритим кодом. Наприклад, браузер Android, який живе в AOSP v4.4 (kitkat), базується на тому ж коді, що і Chrome v30.0.0. Програми, які використовують WebView, використовують цей браузер Android (не браузер за замовчуванням користувача).

введіть тут опис зображення

https://developer.chrome.com/multidevice/webview/overview http://decadecity.net/blog/2013/11/21/android-browser-versions


1

Це Android-версія Chromium, саме для цього Google побудував поверх Webkit. Браузер, який ми називаємо Chrome, побудований на версії Chromium з окремими версіями для Windows, OS X та Linux.

Деяку функціональність було видалено або зменшено для версії Android.

Це схоже на Safari та Mobile Safari в тому сенсі, що більшість кодів цих програм є Webkit, а поверх Webkit між ними є подібний / однаковий код, але вони також мають багато частин коду, які абсолютно різні.

Google щойно готувався до відкритого пошуку Chromium

http://sites.google.com/a/chromium.org/dev/Домашня сторінка


-1

Кілька.

У вас є Opera Mini. У вас є бета-версія Firefox 4 (найновіша). У вас є Skyfire (чудовий і швидкий) та браузер Dolphin.

Усі вони з плюсами і мінусами.

Ви маєте їх на Android Market


1
Дякую Лордінаріо, однак, я мав на увазі браузер за замовчуванням.
Франциск
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.