М'яка клавіатура Samsung продовжує з'являтися, коли клавіатура Bluetooth використовується на Galaxy Note 10.1 з Android 4.1.2


19

Моделі: Samsung Galaxy Note 10.1, GT-N8013 (WiFi) та SCH-I925 (4G LTE) Android версії 4.1.2

У мене виникли проблеми із надмірно агресивним м'яким клавіатурою Samsung, що вискакує щоразу, коли я торкаюся екрана, щоб вибрати поле введення, хоча я використовую клавіатуру Bluetooth, і я маю намір використовувати лише клавіатуру Bluetooth з цим пристроєм.

Постійне відхилення м'якої клавіатури є головною перешкодою для заповнення складних форм. Намагаючись вирішити проблему, я спробував встановити додаток Null Keyboard з Google Play.
Це працює деякий час, однак коли втрачається та відновлюється з'єднання Bluetooth, на м'якій клавіатурі Samsung, навіть якщо вона не вибрана за замовчуванням, з'являється таке повідомлення:

Змінити метод введення. Щоб використовувати клавіатуру Bluetooth, змініть метод введення на Samsung QWERTY

Потім м'яка клавіатура Samsung скидається як метод введення за замовчуванням.

Я спробував інші обхідні шляхи, наприклад використання програми Perfect Keyboard і зменшення її розміру до мінімального мінімуму, але, на жаль, клавіатура Samsung все ще дивиться як яструб і вискакує своє невміле діалогове вікно і скидає себе за замовчуванням кожного разу, коли з'єднання клавіатури Bluetooth встановлюється ..., а потім переходить до першої ж можливості. Це безвідповідальна поведінка. М’яка клавіатура Samsung знає, що клавіатура Bluetooth є, але вона не тільки не може просто відключитися, коли клавіатура Bluetooth активна, вона наполягає на тому, щоб відновити себе як метод введення за замовчуванням незалежно від того, яку альтернативну клавіатуру ви вибрали.

Так, я знаю, що я міг би викорінити його та відключити інакше непридатну клавіатуру Samsung, але, на жаль, мені потрібно мати можливість вирішувати це рішення приблизно на два десятки одиниць при розгортанні поля, тому мені дуже потрібно зберігати речі в безпеці та простоті. Я не намагаюся робити щось божевільне - просто використовуйте клавіатуру Bluetooth з однієї з основних причин, для якої вони були створені, - щоб мати можливість вводити текст, не беручись за екрани нерухомості за допомогою м'якої клавіатури.

Хтось ще знайшов вирішення цього питання?

Відповіді:


3

Видалити екранну клавіатуру просто, коли у вас є клавіатура Bluetooth.

Щоб видалити екранну клавіатуру, виконайте 5 простих кроків.

  1. Перейдіть до "Налаштування"
  2. Виберіть "Мова та введення даних"
  3. Виберіть "Клавіатура Samsung за замовчуванням" у розділі "Клавіатури та способи введення"
  4. Вимкніть "Використовувати екранну клавіатуру"
  5. натисніть кнопку "Налаштування способів введення"

На жаль, опція "використовувати екранну клавіатуру" недоступна в Android 4.1.2.
користувач31472

Це працювало для мене, але мені потрібно було кілька разів перемикати "Використовувати екранну клавіатуру", щоб змусити її працювати.
mrlanrat

2

Клавіатура Anysoft з Google Play Store дозволяє автоматично приховувати екранну клавіатуру.


1
Ну, проблема в тому, що навіть якщо його не вибрано, злісна Samsung клавіатура Samsung все ще спостерігає за підключенням клавіатури Bluetooth і перебирає себе. Жоден альтернативний вибір клавіатури не залишається надовго.
користувач31472

2

Після нескінченних розладів цим питанням я остаточно вирішив це, не вкорінюючи пристрій.

Рішення для мене - зовнішня клавіатура Helper Pro, додаток 2,45 долара в ігровому магазині (також доступна демо-версія).

Він визначає, коли підключається клавіатура Bluetooth, і відкриває спливаюче меню, що дозволяє вибрати "Зовнішня клавіатура" з двома швидкими натисканнями на екрані, що, безумовно, допустимо. Це повністю вимикає екранну клавіатуру, тому я можу вводити спокій (наприклад, встановити клавіатуру Null).

Через кілька секунд після вимкнення клавіатури bluetooth з'являється той самий діалог, що дозволяє мені однаково швидко вибрати свій улюблений Swype. Через місяці неможливості використовувати мою клавіатуру Bluetooth через незрозуміло роздратовану реалізацію Samsung, я на небі.

Зауважте, що для того, щоб він працював, мені довелося зайти в розширені налаштування зовнішньої клавіатури і включити "Виявлення старого стилю".


На жаль, це, здається, не працює для мене. Інтернальна клавіатура Samsung продовжує приймати назад, коли виявляє з'єднання Bluetooth. Декілька разів термін був правильним, і діалогове вікно вибору з’явилося саме вчасно, але зазвичай клавіатура Samsung Doom переходить у режим за замовчуванням, перш ніж зовнішня помічниця клавіатури може допомогти.
користувач31472

1

Тут же проблема. Я намотав корінь. Це одне не дозволить вам відключити (зняти прапорець) клавіатуру Samsung у налаштуваннях. Мені довелося насправді перейменувати /system/app/SamsungIME.apkі /system/app/SamsungIME.odex.

Тоді мені вдалося використовувати Null Keyboard як стандартну.

Божевільний. У мене не було інших причин викорінювати це, і вам справді не слід було цього робити.

Щоб уникнути подібних дурниць, спричинених виробником, і щоб уникнути навіть необхідності використання Null Keyboard або подібного додатка, кожен пристрій Android з Bluetooth повинен дозволяти вам вибрати клавіатуру Bluetooth як метод введення за замовчуванням, поряд з іншими методами введення.


Я не думаю, що у вас є спосіб змусити спливаюче вікно "Щоб використовувати клавіатуру Bluetooth, змінити метод введення на Samsung QWERTY"?
Борт

1

У мене була така ж проблема з моїм GN10.1, я використовую док-клавіатуру Samsung, і спливаюча клавіатура мене просто роздратувала.

Тому що я литовський, мені потрібні спеціальні символи (ąčęėįšųūž) для набору тексту.

Є https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apedroid.hwkeyboardhelper розширена нульова клавіатура з підтримкою багатомовної (основна працює лише англійською мовою).

Звичайно, знайти його безкоштовно легко за допомогою google.

Це закриває клавіатуру спливаючого програмного забезпечення, і я можу торкнутися екрана і ввести текст без проблем.


1
Як як? Я використовую повну версію цієї клавіатури програмного забезпечення, щоб вона не вводила "(демо-версію)" весь час, і вона досить гнучка для налаштування клавіш. Також клавіатура Samsung не підтримує букву 'ű' (угорська), яку я часто використовую. Я не зміг налаштувати його, щоб закрити спливаюче вікно і використовувати замість нього помічник клавіатури. Як ти це зняв?
Адам ЛС

Вибачте, я не міг дочекатися вашої відповіді, і тому з «підказкою» цієї статті: blog.apedroid.com/2013/01/… я зрозумів, що мені потрібно ввімкнути розпізнавання у старому стилі. (Або це було видалити дані автоматичного навчання?) Некрасиво, але працює.
Адам ЛС

1

Вам краще отримати доступ до налаштувань фізичної клавіатури. Налаштування> Загальне управління> Мова та введення> Фізична клавіатура.

У цьому меню налаштувань ви можете вимкнути "Показати екранну клавіатуру", натиснувши перемикач.

Сподіваюся, це допомагає!


0

Я намагаюся розібратися в цьому для мого нового Galaxy Note 8.0 і маю вирішення, яке працює 98% часу, що є величезним вдосконаленням. Я почав використовувати Bluetooth Keep Active з магазину ігор. Він здебільшого успішно обдурив мій планшет, думаючи, що він використовує Bluetooth, навіть коли він спить, і заважає жахливій екранній клавіатурі Samsung за замовчуванням не включатися як за замовчуванням. Я встановлюю таймер на одну хвилину. Я пробував це з Null Keyboard, Anysoft Keyboard, Perfect Keyboard і навіть вимикаючи всі екранні клавіатури. Я не впевнений, який за замовчуванням найкраще використовувати з Keep Active ще - все одно з цим дурити.


0

Мені вдалося відключити екранні клавіатури в "налаштуваннях" Android на своєму Samsung Tab3. Тепер я можу використати свій Logitech K810, нарешті, без дратівливих екранних клавіатур, які постійно спливають і затушовують 50% моєї видимої області на моєму вже невеликому екрані планшета. Я працюю на Android 4.2.2. У налаштуваннях виберіть "Мова та введення" та натисніть на "клавіатура" за замовчуванням. Коли з'явиться спливаюче меню, пересуньте повзунок «використовувати екранну клавіатуру» у положення «НІ». Повернутися до налаштувань не так багато клопоту, щоб повернути його до положення "ТАК", коли моя зовнішня клавіатура недоступна. Я припускаю, що це легше виправити, ніж встановити програмне забезпечення для 3D-партії, як-от "Нульова клавіатура".


У редакцію цієї публікації було вставлено наступне - "Мохамед з Нью-Йорку. Тут дякую, працює на моєму GN8.0".
Compro01

На жаль, опція перемикання "використовувати екранну клавіатуру" недоступна в Android 4.1.2, як підвіконня знайдено в оригінальній Galaxy Note 10.1.
користувач31472

0

Найкраще, якщо ви користуєтеся браузером Chrome, це використовувати поле "вкладка" для вибору поля (якщо ви хочете вибрати рядок URL-адреси для пошуку). Інший спосіб (якщо у вас є клавіатура) - скористатися кнопкою швидкого пошуку "лупи". Я помітив, що це вибирає URL-адресу та дозволяє вводити новий запис та пошук.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.