Змініть додаток для запуску за допомогою голосової дії


9

Чи є спосіб змінити, який додаток буде запущено після голосової дії? Наприклад, коли я кажу "Слухай Pink Floyd", вона наразі відкриває додаток Last.fm, який є більш-менш марним для мене, оскільки Last.fm не має потокового потоку в моєму місці.

Чи можу я налаштувати його на відкриття, скажімо, Winamp замість Last.fm? Якщо так, то як?

Відповіді:


5

Я вважаю, що якщо ви видалите додаток Last.fm, то скористайтеся голосовою дією "Слухати ..", у спливаючому вікні повинно з’явитися запитання, хто з перелічених тут гравців за замовчуванням з’явиться та використовується.

Якщо ви хочете грати вбудований програвач за замовчуванням для гри, використовуйте Слухати або програму Choice Dialer , доступну як у безкоштовній, так і у платній версії на ринку.


Якщо я виріблю видалити last.fm, мої скраблі не будуть записані - я цього не хочу. BTW - чому ви позначили відповідь CW?
Сатьядхіт Бхат

Гаразд, ви не згадали, що Last.fm була обов'язковою умовою. BTW, програвач Meridian підтримує прокручування (за допомогою scrobbledroid), якщо ви хочете поглянути на це. Community Wiki, оскільки я вважав, що це питання може отримати користь від інших користувачів, які його редагують (навіть якщо вони не мали достатніх прав на редагування).
Спаркс

Просто побачив, і Winamp, здається, також підтримує скролінг , через офіційний додаток Last.fm.
Спаркс

@Sparx вибачте, що я повинен був це прямо вказати у питанні. Winamp підтримує scrobbling, але вимагає програми last.fm, що призводить до поставленого мною питання.
Сатьядхіт Бхат

Ви спробували програми, про які я згадав?
Спаркс

5

Ви можете видалити бажану програму з "Налаштування> Програми> Керування програмами> Last.FM> Очистити за замовчуванням"

Потім наступного разу, коли ви запустили голосову дію, вам буде запропоновано список гравців, натисніть кнопку "Зробити за замовчуванням", а потім на новій бажаній програмі.


Очистити параметри за замовчуванням вимкнено, говоритьNo defaults set
Sathyajith Bhat
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.