Чи доступна програма для розтріскування WEP для Android?


12

Чи доступна програма для розтріскування WEP для Android?

Якщо ні, чи можливо технічний злом WEP технічно можливий за допомогою API та апаратних засобів, доступних на середньому телефоні Android?

Це суто академічне питання, будь ласка, не залишайте поза ним етичних аргументів.

Відповіді:


12

Немає нічого. Хоча теоретично це можливо з апаратними засобами, на практиці це було б дуже важко реалізувати, і, ймовірно, знадобився б користувацький ПЗУ, який його підтримував.

Навіть інструменти для цього на робочому столі (Aircrack тощо) зазвичай вимагають конкретних бездротових чіпсетів та драйверів для бездротового захоплення пакетів.

EDIT:
Зараз існує проект, у якому режим монітора працює на Galaxy S2 та Google Nexus One.
Дивіться http://bcmon.blogspot.de/


Тож як я можу використовувати цей інструмент? Яку програму мені потрібно запустити? чи це просто аддон, щоб ви могли використовувати повітряний удар на консолі?
rubo77

15

Набір мікросхем Broadcom bcm4329 у багатьох андроїд-телефонах (Nexus One, Evo, G1), мабуть, багато інших) підтримує монітор / розбещений режим. Драйвер потрібно модифікувати, щоб дозволити включити режим монітора.

Ось джерело поточних драйверів:

прапор режиму монітора

метод, що встановлює режим

На другому посиланні ви бачите, що прапор режиму монітора відсутній навіть у операторі комутатора, тому він просто ігнорується при виклику.

Хтось також отримав tcpdump, що працює на G1, так що це можливо, нам потрібно вкластися в якусь роботу, щоб зробити її функціональною.

Ще кілька посилань про чіпсет, драйвери та їх модифікації:


1

Як сказав Рохан, вам потрібен принаймні пристрій з бездротовою картою, який можна встановити в режимі "монітор" або "розбещений", щоб ви могли нюхати пакети, надіслані між клієнтами та серверами бездротової мережі.

Так, технічно це можливо, але на початку це було б дуже специфічним для пристрою рішення


Хочете пояснити, для чого потрібен розбещений режим? Я розумію, що можливість контролювати переданий та назад трафік між клієнтами, які знають ключ WEP, допомагає (швидко) отримати дані, які можна проаналізувати, щоб знайти ключ (не помічаючи). Однак чому ми не можемо просто змусити вгадати пароль і спробувати підключитися до бездротової точки доступу. Якщо сервер відповідає з дійсним пакетом DHCP, пароль був правильним, і ми підключились до мережі.
січня

-4

технічно немає. однак ви можете втекти з цього місця і встановити на нього ОС, і це виглядатиме як звичайна ОС. просто менша версія. як тільки це буде зроблено, ви можете встановити програмне забезпечення, як повітряний удар. і він би захопив пакети, а потім зламав їх .. зараз це займе певний час .. десь від 15 хвилин до декількох днів, все залежно від їх шифрування. але середній Wi-Fi не повинен займати більше 30 хвилин .. вершини. так, так, теоретично це "можливо", але все залежить від того, скільки роботи ви хочете вкласти, щоб отримати його. немає "додатків", але .. я не впевнений, чи хтось перетворює програмне забезпечення, наприклад, ПТ з ОС в додаток, сумісний .. хоча я впевнений, що хтось десь.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.