Як я можу встановити файл APK на програвач програми Bluestacks?


33

Я створив додаток для Android за допомогою Eclipse, і тепер я хотів би встановити APK на Bluestacks, який працює на Windows 7. Як я можу встановити APK на плеєрі Bluestacks?


Відповіді:


32

Збережіть як app name.apkі клацніть правою кнопкою миші на файлі та відкрийте, в HD-apk handler.exeякому він знаходиться C:\Program Files (x86)\BlueStacks.


1
Я ввійшов у систему лише для того, щоб вас підтримати. Гарне і просте рішення.
Shinigamae

Правильна назва HD-ApkHandler.exe. Також Bluestacks встановлюється C:\Program Filesна 64-бітні системи.
користувач598527

13

Я просто скопіював свій файл APK у Appsпапку, яка створена за замовчуванням у Librariesпапці під час встановлення BlueStacks. Тоді я просто двічі клацнув файл APK, щоб встановити його в програвач додатків. Тепер я бачу значок програми на головному екрані програвача програм, і я можу запустити його звідти.

введіть тут опис зображення


6

Щоб встановити додаток з ПК, просто двічі клацніть його файл apk; не має значення, в якій папці вона знаходиться.


Нічого ... це повинна бути відповідь. Працювали негайно.
Нестор Ледон

-1

його досить простий ...... вам потрібен програвач програми BlueStacks. Для цього просто завантажте файл .apk будь-якої програми, яку ви хочете встановити. а потім відкрийте завантажений файл .apk з "" APK-обробником "" BlueStacks (.exe-файл обробника apk присутній у кореневому каталозі BlueStacks)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.