Чому нове оновлення Chrome вимагає дозволу на використання моєї камери та аудіозапису?


26

Якщо серйозно, він спеціально стверджує, що він може використовувати камеру та аудіозапис у будь-який час, хочете чи ні . Чому Chrome на Android вимагає цих дозволів?

Чи варто мене турбувати?

введіть тут опис зображення

(Наголос власний.)


5
Порівняно з усіма іншими речами, про які Google вже знає про вас, це як би турбуватися про певний лавовий струм, перебуваючи всередині вулкана. Але, якби я був ти, я б просто запустив свій телефон і встановив щось на зразок дозволів відхилених або Pdroid.
Цербер

2
Це не здається гарним питанням для сайту stackexchange. Якщо ви не довіряєте компанії / програмному забезпеченню, тоді не використовуйте їх. Існує безліч хороших та відкритих джерел альтернативних браузерів для Android. Інакше вам просто доведеться вірити, що вони не возиться зі своїми дозволами. Я думаю, що Chrome вимагає дозволів на аудіо / відео через останні зміни, що стосуються Chrome та webRTC.
Потік

@ Flow: Гаразд, думав, що ти редагуєш стиль. Не соромтеся повернутися до своїх.
Робусто

Я думав , редагувати повідомлення було досить ясно :(
Flow

6
Урок тут: Хороші розробники включають інформацію про те, чому їхній додаток вимагає дозволів.
але

Відповіді:


25

Сторінка Chrome у магазині додатків говорить про нові дозволи:

Ця версія вимагає двох нових дозволів, налаштування камери та зміни звуку для підтримки WebRTC, експериментальної функції, що розробляється.

Сам WebRTC призначений для підключення вашої камери та мікрофона до браузера, щоб веб-додатки могли реалізовувати відеоконференції та інші мультимедійні рішення у своєму браузері.

Люди WebRTC принаймні номінально розглядали наслідки щодо конфіденційності, додаючи інформаційну панель у Chrome : введіть тут опис зображення

Кажуть, що Chrome у Windows має доступ до вашої камери та мікрофона. Тож якщо ви користуєтеся Chrome у Windows (а незабаром і Firefox), ви неявно довіряєте постачальнику цих програм, щоб він не фотографував вас, коли ви не авторизуєте його. Те саме стосується Android. Можна сподіватися, що вони не введуть недоліків у безпеці, які дозволяють несанкціонованому доступу до камери / мікрофона шкідливими веб-сайтами.

Щодо того, що ви можете зробити з цим, на вкоріненому телефоні ви можете видалити Chrome або встановити додаток для керування дозволами, який забороняє дозволи на встановлені програми. Ви можете переключитися на інший браузер, який не підтримує WebRTC. Інакше ти застряєш у тому, що надає Android. Якщо ви вирішите, що більше довіряєте Microsoft або Apple, ніж Google, можете переключитися. Або, можливо, ви довіряєте відкритому коду варіанту Android, наприклад, Cyanogenmod. Для себе я вважаю той факт, що Google вже має купу додатків на моєму телефоні, які мають доступ до моєї камери та мікрофона, тому, якщо Google захотів шпигувати за мною, вони вже можуть. Чорт забирай, вони могли вбудувати це прямо в ОС і просто нікому не сказати.

Google Apps, які мають доступ до камери / мікрофона:

Не кажучи вже про додаток для камери, вбудований у телефон.

Редагувати: питання було оновлено із скріншотом того, що показує телефон, коли вам буде запропоновано оновити додаток. На жаль, наразі розробникам додатків не існує способу документувати, чому вони потребують певних дозволів, за винятком зовнішніх джерел. Наприклад, це оновлення Chrome вказує, чому йому потрібен дозвіл на сторінці "Що нового". Однак якщо ти не заглянеш туди і просто побачиш страшне попередження, то тебе залишає цікаво, що відбувається. Як розробник програми, я хочу, щоб ми могли додати текст довідки на сторінку дозволів, щоб пояснити користувачеві, чому нам потрібні дозволи та як політика конфіденційності захищає користувача. Google, безумовно, може зробити це більш зручним та менш страшним.


3
Чудова відповідь. Я не знаю, чому програми Android не можуть бути трохи більш динамічними у своїх дозволах ... WebRTC, здається, є додатковою (необов'язковою) функцією, яку використовуватимуть не всі. Чому не можна вимагати дозволів під час першого ввімкнення додаткової функції, мабуть, лише рекомендаційне повідомлення, коли встановлено додаток, що для повноцінного використання додатка потрібно більше дозволів? Я не розробник додатків, але, мабуть, "це не працює так" ...?
MrWhite

2
@ w3d: Погоджено. Питання полягає в тому, чому на вас примусові дозволи: чому нам не дозволяється надавати чи забороняти дозволи, як вважаємо за потрібне? Логіка "взяти чи залишити" сильно хибна. Саме це сказали фабрики 19 століття своїм працівникам. Етична компанія та організації, засновані з метою захисту споживачів, повинні виступити проти цього.
Цербер

2
@ Mr.ShinyandNew 安 宇 У вашій інакшій відповіді відсутнє одне: у всій практичності проблема полягає не в тому, що Google шпигує за вами, а в тому, що браузер набагато вразливіший до зовнішніх зловживань, ніж інші програми! Веб-сайти весь час зловживають уразливими місцями браузерів . Додаток для камери не має доступу до тонн зовнішніх веб-сайтів в Інтернеті. Як і жодне з цих інших програм. Ні, це справді погано. На щастя, ризик можна знизити, просто не використовуючи Chrome. Акціонерний браузер краще все-таки краще, оскільки він має швидке керування та спалах.
Цербер

2
@Cerberus: Легкий приман, на пізніших пристроях Nexus Chrome - це веб-переглядач.
MrWhite

2
@Cerberus Я згадав, що сподівався, що вони не внесуть у браузері жодних недоліків безпеки. У будь-якому випадку я досить впевнений, що вони зроблять користувальницький інтерфейс webrtc, подібним до веб-геолокації, де браузер вимагає дозволу перед активацією камери. Це не повинно бути занадто важким.
Містер Блискучий і Новий 安 宇
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.