Мій Samsung Galaxy 3 (GT-i5801) не виявляється моїм ПК - Що робити?


9

У мене є телефон Samsung Galaxy 3 ( GT-i5801 ) Android. Наразі мій телефон не виявляється моїм ПК. Спочатку, коли я придбав цей телефон, я розробляв додатки і міг запускати програми на своєму телефоні. Я придбав новий кабель, оскільки вважав, що кабель даних може бути пошкоджений, але це не вирішило проблему.

Які можуть бути можливі рішення чи що мені потрібно перевірити, щоб підключити Samsung Galaxy 3 до мого ПК за допомогою кабелю для передачі даних / USB?

У мене на моєму ноутбуці Dell Inspiron встановлений Windows XP .


немає необхідності у знаках оклику, імо.
Луї Ріс

Чи можете ви сказати нам, яким було повідомлення чи будь-яку іншу інформацію?
Луї Ріс

@Louis Rhys usb-пристрій не впізнано повідомлення надходить, коли я намагаюся підключитися !! Я думаю, що я намагаюся підключитися за допомогою кабелю USB, тому не потрібно встановлювати драйвер
Paresh Mayani

У мене є аналогічна проблема з Samsung Galaxy 3, i5801. Спочатку з'явилося діалогове вікно монтажу, але тепер - ні. він просто заряджає мобільний. Чи потрібен цей діалог для будь-якої конкретної послуги чи програми, які могли б бути видалені випадково? У налаштуваннях щодо налаштувань телефону-usb ввімкнено опцію масового зберігання, також пробують із запитом підключення, але не пощастить. У чому може бути проблема? Заздалегідь спасибі.
JRC

Відповіді:


14

Шукаючи довго і багато намагаючись, я знайшов рішення:

Дозвіл

 1. Від'єднайте кабель USB
 2. На мобільний телефон наберіть номер *#7284#. Після останнього #натискання запускається програма PhoneUtil. Виберіть USB -> Модем, а потім USB -> PDA . Хорошим режимом повинен бути КПК. Навіть якщо в режимі PDA, перейдіть на модем і поверніться до КПК.

  1. Виберіть також UART -> PDA, а потім UART -> MODEM режим. Хороший режим повинен бути МОДЕМ для UART . Навіть якщо режим МОДЕМ, переключіться на КПК та поверніться до МОДЕМИ ( UART ).
 3. Підключіть USB-кабель.

Примітка:

Це не тільки для Samsung Galaxy 3 - телефон Android, але він також використовується для відновлення підключення USB до будь-якого телефону Samsung Android.


3
Тисяча подяк Парешу Маяні за підказку * # 7284 #. USB-з'єднання перестало працювати на моїй новій Galaxy 3, і все, що пропонувала клієнтська підтримка Samsung, було зробити скидання на завод. Я думаю, що це вирішило б проблему, але за рахунок втрати всіх моїх особистих налаштувань. Тож великі пальці вгору для Paresh та великі пальці для підтримки клієнтів Samsung!

1
@Michael Thanx за добрі слова, я опинився в такій же ситуації, як і ти, пізніше я знайшов це рішення, тому я поділився ним тут. Служба підтримки клієнтів Samsung сказала мені для "Скидання заводських налаштувань", що вони зробили !! Вони повинні мати щонайменше знати про це * # 7284 #
Paresh Mayani

У мене знову проблема, але цього разу це рішення не працює ... будь-яка інша ідея ???
Міхір Мехта

@PareshMayani У мене є галактика s3 та встановлено параноїдальний android 4.5 (kitkat 4.4.4), але * # 7284 # нічого не показує!
Dr.jacky

2
 1. Переконайтесь, що ваш пристрій не підключено до ПК.
 2. Видаліть будь-які драйвери, які ви зараз встановили для цього.
 3. Перезавантажте комп'ютер.
 4. Встановіть відповідні драйвери з цієї публікації XDA (підтримує більше, ніж Galaxy S) http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7238660&postcount=1
 5. Встановити Kies із сторінки Galaxy 3 на Samsung.com http://www.samsung.com/uk/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=23020100&prd_mdl_cd=GT-I5800DKAXEU&prd_mdl_name=GT-I5800
 6. Підключіть свій пристрій до ПК.

ніж за підтримку, але оскільки я підключаю мобільний телефон до ПК за допомогою USB-кабелю, я не встановив жодного драйвера для того ж. І так, я встановив kies з компакт-диска, який прийшов із придбаною коробкою samsung-galaxy-3
Paresh Mayani

Як ви вже згадували посилання для встановлення драйвера, це саме для Samsung Galaxy S, а не для Galaxy 3, перевірте це: drivers.softpedia.com/get/MOBILES/Samsung/… , що мені робити ??
Paresh Mayani

Я рекомендую видалити версію Kies, що надійшла на ваш компакт-диск, оскільки вона, ймовірно, застаріла, та використовувати її на сторінці завантаження Samsung. І як я вже згадував у своєму дописі, драйвери насправді підтримують багато пристроїв Samsung, а не лише Galaxy S, тому не турбуйтеся про це.
Матвій

2

Якщо ви раніше розробляли на своєму ПК, чи увімкнено налагодження USB на телефоні? Тут використовується зовсім інший набір драйверів, ніж звичайні драйвери USB, ці драйвери доступні як частина завантаження Android SDK.

Щоб перевірити, чи увімкнено налагодження USB, увійдіть у Налаштування -> Програми -> Розробка -> Налагодження USB та вийміть галочку з поля Налагодження USB.

Якщо вимкнути налагодження через USB, тоді він повинен мати можливість підключитися до ПК за допомогою стандартних драйверів USB-накопичувача.


1

Після того, як ви підключили USB-кабель у режимі масового зберігання, вам потрібно перейти до ярлика / сповіщення / підключений USB-кабель і потім встановити.


Так, але раніше він піднімався, коли я купував телефон, але зараз такого повідомлення не надходить, лише заряджається акумулятор
Paresh Mayani

1

У мене була подібна проблема, коли в мене ще було встановлено програмне забезпечення для синхронізації PALM. З тієї чи іншої причини він використовував COMM порт 4 для своєї комунікації (не знаю, але це було), і це конфліктувало (можливо, поза кадром) із спілкуванням з моїм Galaxy S.

Після того, як я видалив програмне забезпечення для синхронізації PALM, з'єднання пройшло нормально.

Тому будь ласка, перевірте, чи на вашому ПК встановлено якийсь інший пристрій зв’язку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.