Чи можна ділитися нотатками Google Keep між людьми?


17

Чи можна ділитися нотами Google Keep між різними особами? Наприклад, чи можу я пов’язати нотатки з тодами Thunderbird Lightning, чи можу я поділитися нотатками між двома різними обліковими записами Google?


1
Ні, ні додаток Android, ні веб-інтерфейс не дозволять вам це робити. Відверто кажучи, вам краще скористатися створеними інструментами спільного використання, скажімо, документа Google.
але

Дякую за відповідь. Я все ще думаю, що це було б приємними особливостями, але принаймні зараз я знаю, що я не надто дурний, щоб знайти правильні налаштування.
fabee

1
Я думаю, що ціль дизайну всіх продуктів Google - це зробити її простотою. Просто використовуйте Google Диск, якщо вам потрібна ця функція.
Потік

Оскільки Google Keep наразі не підтримує співпрацю з нотатками, ви також можете спробувати сімейний календар та списки Cozi для обміну нотами. Він також доступний на iOS .
guttermonk

Відповіді:


4

Поки що, так:
Google Keep: діліться ідеями з друзями та родиною

Кожна нота тепер має кнопку спільного доступу, за допомогою якої ви можете поділитися нею. Детальніше:
Діліться і співпрацюйте в Google Keep


Це крок вперед, але для мене недостатньо. Я хочу мати змогу ділитися групами нотаток, навіть майбутніми нотатками, які я ще не створив, якщо вони додані до спільної групи. Подумайте про функцію Ради та організації Trello. Організацію складають люди та дошки записів. Дошка приміток може додавати до неї додаткових людей, яких немає в організації.
leetNightshade

7

Наразі немає можливості ділитися нотатками на Keep таким же чином, як ви можете ділитися документом.

Однак якщо ваша мета - обмін нотами між фіксованою кількістю людей (наприклад, членів сім'ї), ви завжди можете створити новий обліковий запис Google, додати його до всіх телефонів Android, якими потрібно ділитися, і ввімкнути синхронізацію Keep лише увімкнено цей рахунок.


Ну, це один із способів!
Бен

Так, я вже думав про це, але сподівався на більш чистий шлях.
fabee

Він цілком добре працює і для обміну іншим вмістом, наприклад, додатками, книгами, музикою та іншими медіа, придбаними в магазині Google Play, які, як правило, не можуть бути доступними для різних облікових записів. Вам просто потрібно пам’ятати, щоб під час покупки стежити за Play Store, щоб переконатися, що купуєте з такого «спільного» облікового запису. Просто тримайте обліковий запис між декількома користувачами (наприклад, самим собою та вашим чоловіком), і ви не ризикуєте Google
зійти

@fabee Keep - це досить нова послуга, тому цілком можливо, що ця функція буде додана в майбутньому. Зрештою, інші документи на Диску деякий час мали функції спільного використання, тому Google має сенс додавати їх до нотаток.
Чах

2
У початковій поштовій службі Google про Keep зберігали: "Ви можете отримувати доступ, редагувати та створювати нові нотатки в Інтернеті на сайті drive.google.com/keep, а в найближчі тижні ви зможете зробити те саме безпосередньо з Диска Google ". - тож сподіваємось, що незабаром у нас буде однаковий функціонал спільного використання.
MrWhite

2

Спробуйте Wunderlist , у них є чудове додаток для IOS та Android, яке це робить. Я знаю деяких людей, які ним користуються, і вони, здається, закохані в нього.


0

Можливо, спробуйте ShareNOTZ . Це дозволяє обмінюватися нотатками, списками та нагадуваннями, і, звичайно, зберігає ваші власні нотатки синхронізованими між усіма вашими пристроями. Повне розкриття: Я розробник. Як такий, я хотів би отримати будь-які відгуки. Спасибі!


Ласкаво просимо до ентузіастів Android! Підтвердьте, які стосунки (якщо такі є) у вас із цим додатком: добре рекомендувати власний додаток на цьому веб-сайті, якщо ви чесно ставитесь до цього.
bmdixon

-1

Я думаю, що у додатку є вбудована функція для доступу до вашого профілю Google+ тощо. Оновіть до останньої версії, якщо ви ще не бачили цього варіанту.


Так, я це бачив. Однак я не хочу ділитися самою нотою з іншими особами (такими, що ми можемо редагувати її обох).
fabee

1
Як примітка, яку ви можете редагувати? Не впевнений, чи може це зробити Google Keep. Користувачі Evernote Premium мають цю функцію.
Каран Радж Баруа

Гм, це було б чудовою особливістю включити ... Спасибі.
fabee
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.