Слухайте, до яких URL-адрес намагається підключитися додаток


21

Чи можливо прослуховувати / відстежувати мережеву діяльність програми?

У мене є це одне додаток, і я не міг зрозуміти, де він отримує його зображення. Я спробував google додаток для прослуховування з'єднань інших програм, але я не знайшов жодного. Я шукаю подібну функціональність як мережева вкладка Google Chrome у меню розробника.

Я вкоренив Nexus 4 з 4.2.2.

Відповіді:


18

OS Monitor перераховує мережеві підключення за додатком:

OS Monitor: Підключення Підключення Tracker
OS Monitor Monitor and Connection Tracker з переліком даних (джерело: Google Play; натисніть зображення, щоб збільшити)

Як бачимо, у " Моніторі ОС" перераховано всі з'єднання та перераховано відповідне додаток, яке "володіє" цим з'єднанням. Це повинно дати вам змогу бачити всі сервери, до яких підключається підозріла програма. Є й інші програми, що мають таку ж функцію, як, наприклад, Tracker Connection Tracker, показаний на другому екрані екрана.

Якщо вам справді потрібна повна URL-адреса, вищевказане не приведе вас туди (обидва додатки використовують подібні методи netstat, які розкривають лише хости). Натомість ви можете поглянути, наприклад, на tPacketCapture , який "нюхає" ваш мережевий трафік (не вимагаючи root) і зберігає протокол у так званих .pcapфайлах. Вони знову можуть бути прочитані, наприклад, Reader Shark .


Я не зміг отримати URL-адреси з'єднань ні в одному, або тоді я не міг знайти для цього місця. OS Monitor виходить з ладу.
наф

"Збій монітора ОС" повинен означати, що ви працюєте з JellyBean (відома проблема, вони над цим працюють). І ні, обидва додатки, здається, використовують netstat, що не розкриває повну URL-адресу, а лише сервер. Оскільки ви не вказали, що саме маєте намір, я, очевидно, неправильно трактував цю частину як "перевірку, де знаходиться цей сервер". Якщо вам дуже потрібна повна URL-адреса, ви можете заглянути в журнали ( logcatможе бути, вони там поміщені), або вам потрібен "пакетний сніфер".
Izzy

10

Я використовував додаток Packet Capture , який для мене простіше, ніж налаштування "wireshark" на Android.

Додаток безкоштовний, не вимагає кореневого доступу, але може попросити встановити сертифікат користувача для розшифрування SSL-з'єднання (він використовує техніку MITM, як згадується на її сторінці додатків; вам не потрібно встановлювати її, якщо ви не хочете знати вміст з'єднання SSL )

Використання

  1. Відкрийте додаток Захоплення пакетів
  2. Торкніться значка Play (зелений трикутник), щоб почати знімати
  3. Поки він активний, відкрийте додаток, який ви хочете слухати його мережеву діяльність
  4. Зачекайте, поки додаток закінчить роботу з мережею
  5. Перейдіть до програми " Захоплення пакетів " та торкніться значка " Стоп" (червоний квадрат), щоб зупинити зйомку
  6. Відкрийте журнал, натиснувши його запис
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.