Як я можу змінити політику безпеки адміністратора пристрою, щоб я міг відключити заблокований екран?


14

На Android 2.2 Froyo я додав до телефону свій обліковий запис корпоративного обміну електронною поштою, проте політика безпеки, встановлена ​​"Адміністратором пристрою", вимагає ввести 4-значний PIN на екрані блокування та не більше 10 секунд у режимі очікування.

Як я можу зламати Android через кореневий доступ чи іншим способом, щоб мені не потрібно дотримуватися цієї політики безпеки. Мене дуже дратує необхідність вводити PIN-код кожного разу, коли я хочу користуватися телефоном, тому що відкриваю / закриваю його так часто протягом дня?


10
Правильний спосіб зробити це - попросити свого адміністратора змінити політику, і якщо ви не згодні з їх політикою, то не приєднуйте телефон до свого сервера. Також 10 секунд простою - це надзвичайно суворо, ви повинні мати можливість скласти законний випадок, щоб змінити це. Можливо, це попереднє питання
стане вам

Відповіді:


7

Якщо ви купуєте додаток TouchDown (доступна 30-денна безкоштовна пробна версія), код блокування буде не на телефоні, а на додатку. Це колись набагато краще.


Так, за винятком приземлення, це фактично не синхронізується з вашою іншою електронною поштою або календарем. Ви повинні використати приземлення.
Адвокат диявола

3

Існує змінена версія 2.2 додатка електронної пошти тут , що відключає показує безпеку. Вам потрібно root замінити додаток цим.

Спочатку розміщено як коментар від hagope


0

Якщо ви перебуваєте на Galaxy S, просто наберіть *#*#7594#*#*і встановіть прапорець. Ваш телефон не запитає вас про пароль кожного разу, коли ви вмикаєте екран (хоча ви втрачаєте екран блокування).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.