Як змусити кнопки гучності на навушниках / навушниках працювати з Android?


20

Я шукаю чудовий звуковий набір навушників з робочим мікрофоном, кнопкою відтворення / паузи та гучністю.

У мене є EarSet 3i Bang & Olufsen , які є одними з найкращих звукових навушників, які я коли-небудь використовував. І всі три кнопки чудово працюють у моєму MacBook Air та iPhone.

Очевидно, вони не працюють чудово в моєму Nexus 4, оскільки пристрої Android використовують інший спосіб читання кнопок збільшення та зменшення гучності.

Отже, моє запитання досить просте, чи хтось знає, як змусити їх працювати з Android, або, можливо, будь-якими однаково гарними навушниками для EarSet 3i, які працюють на Android? І щоб зробити це додатково складним, будь-які вкладені, будь ласка, тому що я не витримую їх :(

А може, хтось знає про якийсь адаптерний кабель, який можна використовувати між телефонами Android та сумісними навушниками iPhone для перекладу сигналів кнопки гучності, щоб пристрій Android їх розумів?


Зауважте, що рекомендації щодо покупок поза темою на всіх сайтах StackExchange. Див. Наші поширені запитання щодо рекомендацій .
Izzy

О, я цього не знав. Що я повинен зробити тоді, як додати тег поза темою, видалити запитання чи щось інше?
jimeh

@DanHulme: Зробіть це окремою відповіддю, це найпрактичніший спосіб зробити це. І це загальна відповідь, яка не скоро застаріє.
ce4

@jimeh: Можливо, перефразуйте питання на те, "чому кнопки сторонніх навушників часто не працюють з телефонами Android?" Причина: не стандартизовано, як це зробити (а може бути, також обтяжено патентом), тому Apple / Samsung / HTC / Sony / LG / Nokia можуть вільно впроваджувати окремі рішення.
ce4

3
Оскільки питання "Чому" не підходять (і підлягають закриттю як "не конструктивні"), я взяв свободу перетворити його на питання "як" - залишивши "частину покупок" у "маленькому куточку" на будьте "менш ображаючими" :) Сподіваюся, що це відповідає вашим цілям.
Izzy

Відповіді:5

На жаль, Android та IOS визначають різні технічні характеристики для віддаленої функції. Спосіб реєстрації кліків на пристроях не сумісний. Сумно але правда.

Я знайшов дуже мало хороших рішень, але я знайшов пару. Поки що найкраще я зробив це поєднання:

  1. Samsung виготовляє навушники з мікрофоном / пультом, спеціально для android, і вони працюють. Купувати їх складно. Якщо ви шукаєте Amazon, ви можете знайти їх за ціною до $ 2. Вони, звичайно, сміття. Вони працюють протягом декількох тижнів і не звучать занадто погано, але насправді це не продукт OEM, це дешеві копії. Все-таки за кілька доларів я забираю кілька пакетів одночасно і використовую їх, поки вони не зламаються.

    Є й інші, але їх важко знайти.

  2. Оскільки я хочу використовувати свої віддалені навушники із звуковим сигналом (саме тому я хочу зробити паузу, коли хочу слухати, як хтось розмовляє зі мною, тому я не пропускаю читати книгу), я вважаю, що звуковий додаток є не знаючи натискання кнопки. Щоб вирішити цю проблему, на Android-ринку існує додаток під назвою "Droid Headset", який відмінно керує натисканням кнопки туди, куди ви хочете, щоб вони закінчилися.

    Для мене добре працює поєднання дешевих бутонів "samsung" з додатком для дроїдів для гарнітури.

У гарнітурі також є функція, яка дозволяє тестувати різні пульти для наушників. Підключіть їх і скористайтеся функцією дроїдів гарнітури, і коли ви натиснете кнопку на пульті, програмне забезпечення скаже вам, що було натиснуто кнопку. Це чудовий маленький інструмент, щоб дізнатись, чи сумісний він із віддаленою коробкою навушників.


4

Ви можете розглянути навушники Bluetooth. Вони звучать гірше, ніж провідні за тією ж ціною, але компенсуйте це не залежно від того, наскільки гарний підсилювач навушників у вашому телефоні. Відповідно, кнопки гучності та паузи / паузи / наступного / попереднього є стандартною частиною протоколу, тому один набір телефонів буде працювати з усім, що має Bluetooth.


2

Перейдіть до магазину Play і знайдіть контролер кнопок гарнітури . Ви можете спробувати першу безкоштовну версію, щоб переконатися, що вона працює.

Додаток дозволяє використовувати центральну кнопку, щоб контролювати все. Наприклад, ви можете встановити гучність для регулювання за допомогою 4 клацань центральної кнопки. Для мене він починається з 20 відсотків і продовжує підніматися до 100 відсотків, поки не натискаю ще раз, щоб зупинити збільшення. Щоб піти нижче, просто натисніть 4 рази, щоб перезапустити збільшення з 20 відсотків до того, що ви вирішили зупинити. Я думаю, дефолт - 20 відсотків до 80 відсотків. Для мене найкраще від 20 до 100 відсотків.

Я все ще можу приймати дзвінки з цією установкою. Я вважаю, що це краще, ніж вбудований об'ємний обсяг.


1

Як сказано. Android та Apple мають різні апаратні засоби і не працюють на платформах один одного. Потрібно отримати справжню гарнітуру "зроблено для Android". Це відео, на якому зображено 3-клавішну гарнітуру Android та Nexus 5

https://www.youtube.com/watch?v=XQiEbt9wRy4&feature=youtube_gdata_player .

Я використовував ці Sabotage Royales протягом деякого часу зі своїм Nexus 5, і я дуже будь ласка. Дуже потужний звук і хороший баланс, з поворотом додаткового басу. Так само, як і татові це подобається ;-)


0

Суворо не пощастивши, я купив пару навушників (з групи всіх місць) назва моделі: музикантів на вибір, компанія: планета, яка здатна. Ось посилання на них на Amazon. http://www.amazon.com/Able-Planet-Musicians-Headphone-Metallic/dp/B009XHW31K/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1371136988&sr=1-2&keywords=able+planet+musicians+choice

Вони над вухом (моє уподобання) і за розумною ціною (40 $ (я отримав мій за 20 $ на групу)) Найголовніше, що вони звучать чудово. (краще, ніж навушники ipod, краще, ніж філіпси, краще, ніж JVC. Звук збігається з наушниками для вуха, але має меншу якість, ніж босс над навушниками.

Я думаю, що в них унікальне - це те, що шнур відокремлений від частини динаміка / навушників, але містить розетку для навушників у правій колосці для шнура. Шнур, що йде в комплекті з ними, має на ньому регулятор гучності (аналог я вважаю), який також працює чудово.

Контроль гучності працює з моїм мобільним телефоном Android, ipod, macbook, dell і т. Д. Ви можете придбати допоміжні (гніздо для heaphone, (TRS-роз'єм)) подовжувачі на Radioshack або де завгодно, де інколи є ромотне управління на них. Вам просто потрібно знайти 1 подовжувальний шнур, який має пульт для програмного забезпечення Apple, і 1, який має пульт для (всього) іншого програмного забезпечення. (Мені б хотілося, щоб був смайлик «котячих очей»).

Сподіваємось, це дещо кероване рішення вашої проблеми. Я хотів би почути оновлення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.