Чи можливо використовувати пристрій Android як сервер X11 для віддаленої машини через SSH?


15

Коли мій настільний комп'ютер увімкнений, я можу підключитися до нього зі своїм ноутбуком навіть через Інтернет (я налаштував свій маршрутизатор для пересилання SSH на настільний комп'ютер). Мій настільний комп'ютер працює з GNU / Linux (дистрибутив Ubuntu), тому я можу використовувати його з X-терміналом. У моєму ноутбуці також працює Ubuntu. Мені просто потрібно ssh -X desktop.ip.addr, тоді я можу запустити будь-яку програму на своєму робочому столі.

Отже, питання полягає в тому, який спосіб використання Android як X-терміналу через SSH ?

Я не хочу використовувати VNC або інші речі. Я думаю, що для Android повинно бути кілька хороших програм SSH (я читав про ConnectBot), але про X11 я нічого не знайшов (можливо, це моя вина).


Чому вас не цікавить ВНС? Для VNC є хороші клієнти Android.
Матвій

3
Ви не знаєте багато про X11 на Android, оскільки Android не використовує стек дисплея X11; Єдиною перевагою використання віддаленого X11 над VNC є те, що на підключувальній машині також є X11, щоб він міг використовувати власний стек дисплеїв замість сервера.
Лі Лі Раян

Так, я знаю, що на Android не існує "рідної підтримки" для X11, і тому не буде такого радісного досвіду, як у GNU / Linux, де я можу безперешкодно використовувати один і той же дисплей для програм, що працюють на різних машинах. Навіть на великому планшеті X11 буде окремим додатком, я припускаю, як якщо б це був VNC.
ern0

2
Технічно я думаю, ви шукаєте X- сервер, який працює на вашому телефоні, а не клієнт . Фразуючи це так, підказує, чому це малоймовірно: сервери X великі та складні, і (я припускаю) потрібен прямий доступ до обладнання. Це говорить про те, що ви навряд чи знайдете його.
offby1

1
Так, я шукаю X-сервер, це частина програмного забезпечення, що реалізує X-термінал. Йому не потрібно безпосередньо отримувати доступ до апаратного забезпечення, просто потрібно надсилати / отримувати протокол X11 через IP. Існують програми X-сервера для Windows, де X-сервер реалізований за допомогою API Windows, а не апаратного забезпечення. Крім того, є комп'ютери, призначені для X-терміналів, тому немає (доступ до) базових операційних систем, ви повинні підключити хост-програмне забезпечення, здатне використовувати X11 (Xlib, sess / win / desktop manager, X-додатки тощо). ).
ern0

Відповіді:


6

Мабуть, X11 можна запустити на G1 через якусь програму для зображень та оболонок Debian; див. наприклад, цю тему XDA . Я не можу знайти жодного іншого порту.

Я використовую ConnectBot для "звичайного" SSH, я вважаю це досить непогано. Навіть редагував і компілював код з ним!


4

Я натрапив на X-сервер для проекту Android (тепер він доступний як APK для включення з F-Droid ):

Цей проект реалізує сервер X11 для використання з пристроями Android, написаними на Java. Сервер X11 працює в рамках підкласу Android View, що дозволяє вбудовуватися в інші програми.

Але, можливо, трохи складно підключитися до нього через переадресацію X через SSH ... ви повинні це зрозуміти.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.