Як можна зменшити яскравість екрана нижче мінімальної без програми?


16

У мене Optimus Elite, і він має мінімальний рівень яскравості. У деяких програмах я можу зменшити яскравість нижче безпечного мінімуму, але коли я виходжу з програми, яскравість збільшується до загальносистемного мінімуму.

Використовуючи RootDim , я можу назавжди встановити яскравість нижче безпечної кількості, і вона залишиться навіть після переходу до інших додатків. Або за допомогою екранного фільтра я можу виконати майже те саме, навіть не потребуючи кореня (він відображає напівпрозорий «фільтр» по всьому екрану, зменшуючи яскравість / контрастність, але фактично не змінюючи кількість потужності підсвічування).

Я хочу знати, де зберігається мінімальна яскравість екрана. У мене є вкорінений телефон із CyanogenMod 9, тому я маю дозволи редагувати що-небудь і можу змінити запис конфігурації або sqlite, але я не знаю, де зберігається це значення. Що я хотів би зробити, це використовувати повзунок яскравості рядка стану, щоб мати можливість ковзати до фактичного мінімуму екрану, а не мінімуму, керованого ОС. Наявність програми корисно, але функціональність без цього додатка, здається, недоступна, якби я лише знав, куди потрапляє ОС, це безпечне мінімальне налаштування.

Де зберігається цей параметр "безпечної мінімальної яскравості"? Якщо я можу це змінити, я можу видалити свої програми та використовувати нативні елементи керування.

Відповіді:


4

Редагування /system/build.propта зміна властивості ro.lcd_min_brightness може працювати. Це властивість може не існувати у вашому файлі (його немає у файлі для мого GS3), і в цьому випадку воно буде за замовчуванням до 20. Нижчі числа означають меншу яскравість.

Однак це працює не на всіх пристроях. Наприклад, у Galaxy S2 встановлення властивості на менший номер дозволить вам встановити рівень яскравості нижче, але фактична яскравість екрана не буде нижчою, ніж раніше.

Крім того, Cyanogenmod включає елементи керування для налаштування рівнів автоматичної яскравості в налаштуваннях> налаштування ціаногенних моделей> дисплей> автоматична підсвітка. Тут є пояснення, як тут користуватися налаштованою конфігурацією на rootzwiki .


Але чи є спосіб зробити його тьмянішим, ніж тьмяність ціаномодуля?
ендоліт

4

Супер пізно, я знаю, але це може допомогти кожному, хто пізнає це пізніше. Що я зробив для свого телефону, Alcatel Fierce, я взяв ES File Explorer і переглядав, поки не знайшов світлодіодні елементи керування. Для мого телефону його в /sys/class/LEDs/LCD backlight/тобто файл з ім'ям , brightnessякий контролює фактичну яскравість телефону. Я розглянув його як текст і побачив, що на найнижчій налаштуваннях він говорить про яскравість 30, тому я змінив його на 10 і зберег, і автоматично яскравість знизилася на набагато більш підходящий рівень.

Примітка. Для всіх пристроїв та ПЗУ це може бути не однаково, але просто використовуйте пошук, щоб знайти яскравість, РК або підсвітку. Будьте уважні під час зміни значень і не забудьте запам'ятати, якими вони були, якщо у вас немає спеціального відновлення!


Чи існує такий файл для мінімальної яскравості системи? Цей чудово працює для встановлення поточної яскравості, але мінімум не змінюється ...
Matthieu

0

Спробуйте Lux Auto Brightness . Раніше я використовував екранний фільтр для читання, але мені подобається, як Люкс робить це краще.

Редагувати: Моє погано, ви сказали без додатка. Я не знаю жодного способу зробити це без програми. Все ж спробуйте Люкс спробувати, що це може допомогти вам.


1
Навіть якщо мені потрібен інший додаток, мабуть, Люкс несумісний із усіма моїми пристроями. Як дивно; У мене є кілька версій і форм-факторів Android, і я не бачив програми, яка раніше не була сумісною з усіма ними.
Стівен Шраугер

0

Спробуйте Wellbrightness .

Це дозволить екранувати фільтр, коли вам потрібно темніше мінімального обмеження. І це дуже просто та інтуїтивно ...


8
Це щось не відповідає вимозі "без програми".
але
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.