Чи можливо використовувати два словники одночасно по шейпу?


9

Я набираю дві мови регулярно - залежно від того, з ким я спілкуюсь, можливо, у співвідношенні 60:40 або 70:30. Іноді я навіть вживаю слова з обох мов в одному тексті. Обидві мови підтримуються Swype. Але я можу обрати лише один із них за один раз, тому коли мені потрібно ввести іншою мовою, мені доведеться змінити налаштування, що зовсім незручно. Чи можу я об'єднати два словники або активувати їх обидва одночасно?


4
ви можете довго натискати на букву Q, щоб швидко змінити мову в Swype
Lie Ryan

Уау ви праві .. Ви можете опублікувати це як відповідь imo.
Луї Ріс

1
Це все ще незручно, кілька словників, що діють одночасно, були б акуратною особливістю.
starblue

домовились. І все-таки це краще, ніж змінювати налаштування.
Луї Ріс

Я також рекомендую запропонувати це людям Swype.
Матвій

Відповіді:1

Ви також можете спробувати просто додати слова, які ви використовуєте більшу частину часу, навіть це з іншої мови.

Це я і роблю. Коли я використовую одну мову, і мені потрібне слово, яке доступне іншою мовою, я просто набираю його і додаю до мого особистого словника. З часом у мене з’являться два словники, які, ймовірно, обидва мають слова, які я найбільше використовую.0

Ще одне питання Stackoverflow про використання декількох клавіатур на Android: /programming/20197421/adding-a-second-dictionary-to-the-spell-check-in-android-4-3/44033793#44033793

Ось як, наприклад, мати французьку клавіатуру з французьким словником + французьку клавіатуру з англійським словником

Перейдіть до Android settings > Language & Input > Gboard(клавіатура Google за замовчуванням).

Потім Languagesви можете позначити всі потрібні клавіатури. У моєму випадку French (France)і English (UK).

Це дасть вам звичайну французьку клавіатуру AZERTY та звичайну англійську клавіатуру QWERTY.

Якщо ви хочете, щоб словник англійської мови з французькою клавіатурою AZERTY, ви можете перейти до Preferences > Personalised input stylesта створити нову клавіатуру Language: English (UK) Layout: AZERTY, то в Languagesменю у вас з'явиться нова клавіатура у списку English (UK) (AZERTY),. Поставте галочку.

Тепер у вас є 3 клавіатури в списку: French (France), English (UK)і English (UK) (AZERTY).

Під час використання клавіатури ви можете переключитися з однієї клавіатури на іншу або за допомогою спеціальної кнопки або, утримуючи Spaceсмужку. У Spaceрядку також відображається поточна мова, що використовується.

Використання декількох словників одночасно: У Text correction, існує опція, яка називається "багатомовна пропозиція", для цього використовуватимуть декілька словників одночасно , визнаючи дійсними всі слова з вибраних мов. Якщо активний, на Spaceпанелі відображатиметься щось на зразок FR-EN, що вказує на те, що кілька мов є активними одночасно. Мені особисто це не подобається.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.