Чи стирає вкорінення щось?


18

Якщо я завантажую свій Android-телефон (просто я можу отримати доступ до Wifi Tethering тощо), чи буде це стерти щось із телефону (додатки, дані тощо)?

Чи змінить це щось інше, окрім можливості запускати додатки (програми) як укорінені?

Відповіді:


23

чи що-небудь стирає щось по телефону

Вкорінення себе не повинно нічого стирати (крім, можливо, тимчасових файлів, створених під час процесу). Однак на деяких пристроях вкорінення потрібно спочатку розблокувати завантажувач - і це, як правило, включає на (а це означає, що всі дані та встановлені користувачем додатки відпали - з якими ви можете працювати на Android 4.0+, виконуючи adb backup –apk –shared –all –f /path/to/backup.ab перед виконанням розблокування, а adb restore /path/to/backup.abпотім, як Compro01 вказував у коментарі нижче).

Чи змінить це щось інше, окрім можливості запускати додатки (програми) як укорінені?

Так.¹ Коли необхідні бінарні файли (як правило su, SuperUser.apk/ SuperSU.apk, так і busyboxвсі його посилання) будуть висунуті на /systemрозділ (який інакше встановлений лише для читання), він змінить цей розділ. Можливо, звук тривіальний зараз, але річ у тому, що деякі (та інші оновлення, що доставляються безпосередньо від виробника / постачальника) спочатку порівнюють контрольну суму розділів. Якщо це не відповідає (і після вкорінення не вийде), оновлення можуть бути відхилені / відмовлені.

З іншого боку: якщо ці оновлення не вийдуть з ладу, ви можете втратити під час їх застосування. Якщо вони включають повне /systemзображення, тобто.


¹ Оновлення: За допомогою Magisk зміни, описані тут, не застосовуються до системного розділу.


3
Для вирішення задач про скидання заводських налаштувань найпростішим методом для останніх версій Android (4.0 та новіших) є лише використання adb backupкоманди. adb backup –apk –shared –all –f /where/you/want/the/file(створює резервну копію ваших додатків і всіх даних користувачів), adb restore /where/you/put/the/fileпісля чого ви розблокуєте їх і перед тим, як виконувати їх.
Compro01

1
@ Compro01 Робіть резервну копію перед розблокуванням, yepp. Я ніколи цього не пробував, і це не повинно щось порушити при відновленні (тобто перезапис / видалення "кореневої роботи"). З вашого дозволу я включу це безпосередньо у відповідь.
Izzy

Визначення шляху до резервного копіювання не працює з моїм пристроєм moto-x замість цього після підтвердження резервної копії на пристрої, воно створює резервну копію з іменем backup.ab у поточному каталозі. У мене версія adb - 1.0.32.
DivKis01

@ DivKis01 backup.ab- це ім'я за замовчуванням, якщо не вказано інше . Я ніколи не чув, щоб цей -fпараметр був ігнорований. Ви впевнені, що не ввели помилку?
Іззі

@Izzy: Так, я спробував кілька разів, і друку не було.
DivKis01

1

Це "не повинно" змінювати нічого, крім додавання дозволу suта, можливо, додавання дозволу на додаток Superuser та програми для завантаження. Це дійсно залежить від того, яким методом ви користуєтесь, однак, можуть виникнути збої, які можуть щось видалити.


1

Ніяке вкорінення в більшості випадків нічого не стирає, а натомість забезпечує надзвичайні можливості резервного копіювання.

Коли ви вкоренилися, ви можете створити резервну копію майже будь-чого (користувацькі програми, системні програми, всі дані додатків, журнали викликів, SMS, прогрес гри, точки доступу до Wi-Fi тощо), які можна легко та безперешкодно відновити у випадку фабрики скинути або іншим чином втратити дані.

Я перерахував деякі аспекти вкорінення у своєму блозі .


посилання на блог більше не працює?
Матифу


0

Я часто користуюся кореневими пристроями. Укорінення нічого не стирає, але якщо метод вкорінення не застосовується належним чином, ваша материнська плата може заблокуватися або пошкодитися.

Завжди бажано взяти резервну копію, перш ніж робити що-небудь.

Ви можете отримати контакти зі свого облікового запису електронної пошти, але нотатки та завдання зберігаються у пам'яті телефону за замовчуванням.

Також після вкорінення ви можете встановити відновлення Clockworkmod, але нічого не стирайте.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.