Історія місцезнаходжень на Картах Google показує неправильне місцеположення


16

У мене є основна проблема, з якою я сподіваюся, що хтось може допомогти. На моїй карті Google у розділі "Історія місць розташування" вона показує місце, в якому я ніколи не був, але коли моя дружина випадково побачила це місце, вона не вірить мені, що GPS може бути неправильним і точно визначити це місце, якби я був ніколи там.

Я вперше задався питанням, як це могло бути можливим, якщо я ніколи не був там, або телефон не знаходився ніколи в тому місці, яке було в 35 милях від мене, і по-друге, чи є я, як я можу довести, що GPS не так? Чи можу я зв’язатися з Картами Google і чи можуть вони дати офіційний роздруківку того дня та кожного місця, де я був? Мені справді потрібно довести свою чесність до неї і сподіватися, що є спосіб.

Відповіді:


18

На сторінці джерела місцезнаходження та точності даних Google:

Джерела даних

Для отримання місця розташування можуть використовуватися такі джерела даних про місцезнаходження:

  • GPS : точність GPS може досягати декількох метрів залежно від вашого сигналу та з'єднання GPS. Ваш телефон повинен підтримувати GPS, увімкнути його та дозволити Карти Google до нього.

  • WiFi : Точність WiFi (бездротової мережі) повинна бути аналогічною діапазону доступу типового маршрутизатора WiFi або приблизно 200 м або вище. Ваш телефон повинен підтримувати Wi-Fi і ввімкнути його.

  • Ідентифікатор комірки : Точність ідентифікатора комірки (стільникової башти) залежить від щільності башти стільникових батарей та наявних даних у базі даних бази даних ідентифікатора стільника (башта стільника) Google. Точність може бути приблизна на відстані до декількох тисяч метрів. Примітка. Деякі пристрої не підтримують розташування ідентифікатора комірки.

...

Примітка . Коли Latitude працює у фоновому режимі, він за замовчуванням розміщує ідентифікатор стільника (башта стільника) на більшості телефонів, щоб зберегти час автономної роботи.

Отже, якщо у вас не було відкрито Карти Google з будь-якої причини під час помилкового розташування, це призведе до дефолту на найменш точну службу пошуку локації, що залежить від щільності веж стільникового зв'язку в цій місцевості (як правило, більш щільна в містах райони, менш щільні в сільській місцевості) можуть бути на кілька кілометрів.

Якщо ви відвідаєте сторінку історії місцезнаходжень у своєму обліковому записі Google на ПК за адресою https://maps.google.com/locationhistory/b/0, вона має відображати аналогічну карту та список місць, як ви бачите на своєму телефоні, але Ви також можете натиснути кожне записане місце, щоб побачити, наскільки точним воно було. Коли ви натискаєте на блакитну крапку для місцезнаходження, Google малює навколо неї синє коло, яке показує приблизно (не) точність виправлення цього місця.

Коло точності історії місцезнаходжень

На малюнку вище показано неточне виправлення, яке охоплює 3 села та ряд доріг (я насправді був у поїзді на крайньому південному краю цього синього кола).

Поки виправлення проблемного місця має велике синє коло навколо, і ви можете пояснити, що ви знаходитесь десь у цьому синьому колі, тоді вам повинно бути все в порядку.


Спочатку я не міг бачити жодних синіх точок. Тоді я зрозумів, що мені потрібно збільшити масштаб, щоб побачити що-небудь (тому що у мене був увімкнений GPS, і тому я мав дуже точне зчитування для кожного місця). Дякуємо, що вказали на цю особливість!
Стівен Шраугер

1
@Jason, я знайшов мої моменти, які мали велику точність, але я знаю, що вони також неправильні. Але вони знаходяться на відстані чверті милі або менше від того, де я був насправді, і я думаю, що GPS був відключений, і він використовував WIFI (і, як я працюю в кампусі, wifi скрізь той самий SSID). Тож навіть якщо синя крапка не вкриває те, де ви насправді були, вона повинна охоплювати ділянку, близьке до того, де ви були насправді. Зрештою, точність - оцінка.
Стівен Шраугер

2
Я перебуваю в сільській місцевості, і тому що прийом стільникових пристроїв поганий, я використовую антенну з високою потужністю. Це нормально для Android показувати розташування, яке вийшло на цілих 25 км, вимагаючи точності в декілька сотень метрів. Моменти пізніше він може переключитися на іншу вежу в тому ж загальному напрямку від мене, але за кілометри від останнього місця, і бути таким же впевненим у своїй точності. Google вважає, що я звичайно подорожую швидше, ніж швидкість звуку.
mc0e

10

Це, швидше за все, не GPS-позиція, а скоріше точка доступу WiFi. Служба локації Google використовує різні ідентифікатори:

  • GPS
  • Точкові точки WiFi
  • Стільникові вежі

Хоча GPS має бути досить точним (погані умови можуть давати меншу точність, але зазвичай не повинні розміщувати вас занадто далеко), а вежі стільникового зв'язку, як правило, не рухаються - точні точки WiFi можуть точно так робити. Я наведу вам приклад ситуації, щоб зрозуміти:

Скажімо, "Автомобілі StreetView" від Google пройшли мій будинок / квартиру в Нью-Йорку 2 роки тому, в той час як моя домашня точка доступу Wi-Fi була включена. Тож вони записали SSID моєї точки доступу та з'єднали його з поточним місцеположенням GPS. Через 6 місяців хтось, проїжджаючи повз мій будинок Нью-Йорка із ввімкненим "мережевим розташуванням", отримує від цього чудове (і відносно точне) становище: служба локації запитала базу даних Google про SSID моєї точки доступу і повернула координати назад.

Чудово, поки що - але рік тому я вирішив переїхати до Сан-Дієго. Я завершив це 6 місяців тому і знову встановив точку доступу WiFi. Тепер ви проходите повз мій дім, ваш пристрій виявляє мій SSID, запитує Google про місцезнаходження цієї точки доступу ... і раптом ви перебуваєте в Нью-Йорку, оскільки Google ще не оновлював свою базу даних!

Так це в основному буває - і ось так я проїхав сотні кілометрів за кілька секунд пару разів (мої вуха все ще дзвонять від цього прискорення, як я також їхав назад через кілька секунд) ...

Щоб довести, що ви навряд чи були там, перевірте інші збережені місця та перевірте їх часові позначки. Спробуйте знайти їх із позначкою часу, близькою до неправильного місця. Як тільки виявилося, що ви, мабуть, подорожували легкою швидкістю, щоб зробити ці дані справжніми, помилка повинна стати очевидною.


У мене теж є проблема на щоденному маршруті, я раптом переїжджаю в наступне село під час прогулянки до залізничного вокзалу. Цікаво, ти, як я можу це виправити. Чи можу я повідомити про це в Google?
Марсель

1
Не те, що я знаю. Цікаво, чому ми змушені ділитися нашими даними з Google (коли використовуємо мережеве розташування). «Офіційною причиною» було саме це. Але вони, здається, не хвилюються ...
Izzy

@Marcel Так, ви можете повідомити про це зараз. Дивіться android.stackexchange.com/a/117269/100457
mattm

Я, мабуть, просто пройшов 12200 миль кудись просто біля узбережжя Західної Африки, тому що хтось google прикрутив wifi координат для лікарні для тварин Lakeview у Чикаго, до якої я пішов.
srboisvert

5

Якщо натиснути на крапки, ви отримаєте час, коли він вас там записав. Якщо це за 35 миль, і це за лічені хвилини від попереднього місця, то вам було б неможливо перебувати там менше ніж за 1/2 години. Я також згоден з іншими щодо Wi-Fi. Я їхав у Мічиган цього тижня, і є один пункт у Лас-Вегасі, який з’являється лише через 10 хвилин після попередньої позиції в Мічигані. З Інтернету хтось надсилав чиєсь інтернет-з'єднання.


3

GPS використовує найкращі статистичні методи оцінки, щоб відгадати місцеположення, а іноді обчислення буває дивним через помилки округлення, слабкий код у чіпі GPS тощо.


5
Проблема полягає не в GPS, який насправді дуже точний, хоча і не завжди доступний. Проблема полягає в тому, що підрахунок "локації", щоб заощадити акумулятор, використовує дані з ряду джерел, набагато менш точних, ніж GPS.
Ben Voigt
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.