Як змінити розташування мого пристрою в Play Store


55

Я намагаюся завантажити додаток на Play Store, зокрема на додаток Vue Cinema, але цей додаток доступний лише (імовірно) у Великобританії.

Я щойно переїхав до Великобританії, тож як я можу встановити своє місцезнаходження для Великобританії?

Я оновив налаштування google +, щоб сказати, що зараз перебуваю у Великобританії.

Також мій обліковий запис google є обліковим записом Google Apps, але я не маю жодного місця, пов’язаного з Google Apps.У вас вставлена ​​британська SIM-карта?
Потік

@Flow yes У мене є, використовуючи сім-карту
Giff Gaff

@ Заповніть питання, з якими ви пов’язані, але я хочу змінити розташування свого пристрою, оскільки я тимчасово не відвідую
EdmundYeung99

Відповіді:


44

(Травень 2013 р.) Я зв’язався з Google, і це їх відповідь:

Дякуємо, що зв’язалися з нами щодо підтримки країни для Google Play.

Ми використовуємо платіжну адресу вашого платіжного інструменту за замовчуванням у Google Wallet, щоб допомогти визначити вашу країну для доступу до Play Store. Наша колекція вмісту може відрізнятися в залежності від країни, тому ваш погляд на Play Store може відрізнятися від того, що бачать інші, коли ви виїжджаєте за межі країни, вказаної на платіжну адресу вашого способу оплати за замовчуванням.

Зауважте, що для доступу до Play Store цієї країни ви повинні мати дійсний спосіб оплати з адресою для виставлення рахунків, розташованою всередині країни.

Якщо у вас виникли проблеми з переглядом Play Store у вашій країні, і ви хочете змінити спосіб оплати за замовчуванням або оновити існуючу платіжну адресу в Google Wallet, скористайтеся наступними кроками:

1) Увійдіть у свій обліковий запис Google Wallet, щоб керувати способами оплати https://wallet.google.com/manage/paymentMethods

2) Додайте нову карту або змініть свій платіжний інструмент за замовчуванням на таку з адресою виставлення рахунку, розташованою всередині потрібної країни

3) Відкрийте Play Store і перейдіть до будь-якого предмета, доступного для завантаження

4) Клацніть, щоб розпочати завантаження, доки не з'явиться екран "Прийняти та купити" (не потрібно завершувати покупку)

5) Закрийте магазин Play Play та очистіть дані програми Google Play Store (Налаштування> Програми> Google Play Store> Очистити дані) або очистіть кеш браузера

6) Відкрийте Play Store. Тепер ви повинні побачити Play Store, який відповідає країні платежів вашого платежного інструменту за замовчуванням.

Якщо ви ще не додали метод оплати до свого облікового запису вперше, будь ласка, додайте картку безпосередньо з магазину Play із платіжною адресою, яка відповідає вашому місцеположенню країни. Потім виконайте кроки 3 - 6, щоб показати, в якій магазині ви граєте.

Якщо ви вважаєте, що у вас виникли інші проблеми, пов’язані з місцеположенням, спочатку перевірте, чи відповідає країна вашого основного способу оплати вашій країні. Якщо країни збігаються, надайте будь-які знімки екрана та додаткові деталі, які можуть допомогти мені вирішити вашу проблему.

Ми цінуємо ваш відгук, оскільки ми продовжуємо приносити більше вмісту в Google Play. Дякую за те, що ви звернулися!

(Липень 2015 р.) Оновлення

Через популярність цієї відповіді я вирішив додати до цього відповіді біти, які інші вказували на покращення та оновлення цієї відповіді.

 • Екран "Прийняти та купити" доступний лише на робочому столі (не на мобільному пристрої) - завдяки @fwuensche
 • Google Wallet змінився після публікації оригінальної відповіді, також спробуйте змінити свою адресу за цими посиланнями - дякую @corbacho
 • Налаштування
 • Адресна книга
 • Очистіть увесь кеш-пам'ять і дані в додатку Play Store
 • Якщо ви перебуваєте в "сімейному обліковому записі", залиште його
 • Спробуйте виконати ці кроки щодо видалення та додавання облікового запису - дякую @Dushy
 • Служба підтримки клієнтів Google передбачає, що оновлення адреси в обліковому записі може зайняти від 30 хвилин до 24 годин.

1
На кроці 4 ви повинні відкрити екран "Прийняти та придбати" з play.google.com зі свого робочого столу. Це не працює з додатка Google Play Store для Android. Це просто моя проблема! Спасибі =)
Флавіо Уенше

Якщо ви змінюєте місцезнаходження країни ур, ви втрачаєте програми, специфічні для попередніх країн?
Пітер Рейвз

Я спробував цю та всі інші відповіді на цій сторінці, але жодна з них не працювала самостійно (я купила 2 додатки з новим способом оплати за замовчуванням і навіть видалила обліковий запис google зі свого пристрою). Тим часом я також намагався оновити свій номер мобільного телефону (з метою безпеки / відновлення), але після отримання та підтвердження коду на зміну мобільного номера він завжди провалювався на мене. Виявилося, що ця фіаско на стороні серверів Google, ймовірно, пов’язана з тим, що мій обліковий запис застряг у неправильній країні: видаливши всі мої старі телефонні номери та додавши знову новий (з
Бердаріо

..нову країну), то мені вдалося перенести свій ігровий магазин у відповідну країну (після примусового закриття та очищення його даних)
berdario

2
Я також зв’язався зі службою підтримки Google Play. Кроки, які працювали для мене: Увійдіть у Google Wallet на сайті wallet.google.com та натисніть значок Налаштування у верхньому правому куті. Оновіть свою «домашню адресу» (відмінну від «адресної книги», яка містить адреси доставки). Відкрийте сайт Google Play та перейдіть до будь-якого платного товару. Клацніть, щоб розпочати завантаження, доки не з’явиться екран "Прийняти та купити" (не потрібно завершувати). Закрийте Google Play і очистіть кеш браузера. Зачекайте 30 хвилин. Повторно відкрийте Google Play. Це має працювати!
corbacho

5

Спробував цю відповідь, але це не вирішило проблему. Тож я зателефонував у службу підтримки Google Play - вони мені дали чіткі дані з додатка Play Store, але також сказали мені видалити мій обліковий запис Google із розділу "Облікові записи" в налаштуваннях і додати його назад. Тоді вони змусили мене знову очистити дані з "Менеджера завантажень" та "Google Play Store" у розділі програм, і після цього все працювало чудово.


5

Переїхав з Великобританії до Австралії та вимагав банківських додатків. У мене була така ж проблема і спробувала різні речі.

Що працювало для мене на Samsung Galaxy S3:

 • Увійдіть у Gmail на своєму ПК та змініть платіжну адресу на нову (у моєму випадку австралійська).

 • По телефону перейдіть у Налаштування , прокрутіть униз до Облікові записи та виберіть Google . Виберіть обліковий запис, з яким синхронізовано телефон, і виберіть Видалити акаунт внизу.

 • Після видалення облікового запису поверніться на головний екран налаштувань , виберіть Програми , виберіть Google Play Store , торкніться примусової зупинки , підтвердження, потім натисніть Очистити дані та торкніться Очистити кеш .

 • Поверніться до Налаштування та виберіть Облікові записи . Додайте обліковий запис, вибравши Google .

 • Після додавання облікового запису Google і налаштування на телефоні поверніться на головний екран і відкрийте магазин для відтворення.

 • Зараз у Play Store відображаються всі платні програми в $$$ НЕ в £$$, і я можу успішно завантажити додаток.


Все змінилося , так як це було останній раз обговорювалися , і є більш певний процес Google тут . Однак, щоб зробити цю роботу точно, після створення нового профілю оплати для вашої нової країни закрийте свій старий платіжний профіль, як описано тут , а потім дотримуйтесь інструкцій Даші, наведених вище ( кнопка « ЧИСТИЙ ДАНИЙ» зараз знаходиться у розділі «Зберігання», а також очищає кеш) . Сподіваюся, це допомагає тому, хто все ще бореться з цим.
Нео

1

У моєму випадку, зрештою, виявилося, що це справді було зробити фактичну покупку.

У гаманці Google я оновив усю свою інформацію, а також додав нову карту із доданою до неї новою адресою та встановив її за замовчуванням. Однак саме по собі це здалося недостатньо.

Пізніше я прочитав статтю, яка рекомендує нам фактично придбати додаток через Google Play за допомогою нової картки - вам потрібно буде почекати 15 хвилин, щоб здійснити платіж, оскільки в цей час вам потрібно вимагати повного відшкодування.

Нарешті я закрив Play Store і повністю скинув додаток Google Play Store (тобто перейдіть у меню Налаштування> Програми> Google Play Store та натисніть кнопку Закрити, потім Очистити дані та Очистити кеш).

Після цього я мав доступ до речей у Play, які були доступні лише країні моєї нової кредитної картки, яку раніше я не міг бачити через регіональні обмеження.

Сподіваюся, це допоможе вам, хлопці!


Це цікаво, оскільки вам може знадобитися придбати недоступний додаток, оскільки ваш регіон не застосовується правильно. принаймні, ти змусив його працювати. Для мене просто потрібен час
EdmundYeung99

0

У мене виникли проблеми з переходом до магазину США з-за меж США, навіть очищення кеш-файлів і т. Д. Я завантажив Hotspot Shield і ввімкнув його, вилучив SIM-карту з телефону, видалив дані програми для Play Store та Менеджера завантажень і це працювало!


0

Підтримка Google Play говорить:

 • Ви можете змінювати країну Play лише один раз на рік.

 • Змінивши країну, ви не зможете використовувати свій баланс Google Play, який у вас є у вашій старій країні, у вашій новій країні.

Раз на рік !!?! Я цифровий кочівник. Я часто переїжджаю по країнах.

Усі вищезазначені рішення, що працюють в Google Play, занадто громіздкі.

Тож уникайте Google Play та використовуйте інший ринковий додаток. Я пропоную:

Обидва дозволяють автоматичне оновлення програм.


-1

Він повинен працювати, якщо ви зміните його з свого облікового запису Google, який з будь-якої причини не збігається з обліковим записом G +.

Якщо у вас є gmail, я знайшов налаштування в налаштуваннях> Облікові записи та імпорт> Інші налаштування облікового запису Google

зараз сторінка виглядає трохи невеликою, але, сподіваємось, це лише мій браузер, який знову на мене грає хитрощі


Я зайшов у GMail -> Налаштування -> Облікові записи ... але немає облікових записів та імпорту та інших налаштувань облікового запису Google
EdmundYeung99

Неправильна порада.
pratnala
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.