Чи зарядні пристрої Android універсальні за потужністю (напруга, сила струму)?


16

Я хотів би придбати автомобільний зарядний пристрій, настінне зарядне обладнання та USB-кабелі для свого Samsung Intercept. Однак 20 доларів за зарядний пристрій здається дорогим, і я хочу уникати того, щоб зірватися. Посібник із Samsung Intercept не містить специфікацій для порту зарядки на самому телефоні.

Чи можу я використовувати будь-який зарядний пристрій Android з будь-яким телефоном Android? Чи вимагає від виробників Android дотримання стандартів для заряджання пристроїв? Або більшість пристроїв Android дотримуються своїх власних стандартів. Формові коефіцієнти ( Micro-USB , Mini-USB) та напруги (~ 5V) здаються універсальними, але мене більше хвилює ампераж. Деякі зарядні пристрої не ігнорують ігнорування стандарту USB 2.0. Чи намагаються деякі зарядні пристрої змусити 3000 мА вниз по дроту, щоб перезарядити свої пристрої? Якщо це так, це може знищити пристрій, який повинен приймати лише 500 мА.

Я можу зарядити свій телефон Android за допомогою живного USB-порту на будь-якому комп’ютері. Скільки міліампер це забезпечує? Я читав, що USB 2.0 забезпечить стандарт 100 мА або 500 мА. Чи є інші стандартні ампери, які використовуються для зарядки?

Я знайшов загальне настінне зарядне обладнання для будь-якого пристрою Micro-USB . В описі продукту не сказано, скільки мА це забезпечує, але з коментарів виходить, що цей зарядний пристрій забезпечує 950mA. Яка ця переплата мій телефон?


"Чи намагаються деякі зарядні пристрої змусити 3000 мА вниз по дроту, щоб перезарядити свої пристрої?" Ні, це неможливо. Зарядний пристрій визначає напругу (завжди 5 В для USB), а телефон визначає кількість струму, що підводиться.
ендоліт

Відповіді:


12

Деякі пристрої використовують USBMicro, інші використовують USB Mini. Як і будь-який пристрій, це залежить від напруги, яку може приймати пристрій. Але здебільшого, AFAIK, якщо зарядний пристрій має той самий тип штекера (мікро, міні та ін.), Так, так, воно може працювати.

Багато зарядних пристроїв, що використовують штекери USB, виводять напругу, яке стандартний порт USB (від 4,75 до 5,25 вольт). Якщо це так, у вас не буде проблем. Єдине питання, коли ви використовуєте USB для зарядки, зазвичай це повільніша зарядка, ніж використання настінного зарядного пристрою.


Формові коефіцієнти (Micro-USB, Mini-USB) та напруги (~ 5V) здаються універсальними, але мене більше хвилює ампераж. Чи намагаються деякі зарядні пристрої на 3000 мА вниз, щоб перезарядити свої пристрої? Якщо це так, це може знищити пристрій, який повинен приймати лише 500 мА. Або я помиляюся?
Стефан Ласєвський

9
Зарядний пристрій не може забезпечити більше амперажу, ніж малює телефон. Поки напруга буде нормальною (наприклад, 5 В для зарядного пристрою на базі USB), телефон буде отримувати стільки, скільки потрібно, або стільки, скільки може забезпечити зарядний пристрій, незалежно від того, який ліміт він досягне.
Saiboogu

1
@Saiboogu +1. Це очевидно навіть у тому випадку, якщо ви не знаєте теорії, коли ви думаєте про підключення його до комп'ютера - USB-порти можуть забезпечити живлення для тонн пристроїв з різними черпами струму. Однак, колись я придбав USB-зарядний пристрій, і він смажив мій акумулятор BlackBerry, тому я не знаю, що сказати.
Матвій

2
@Saiboogu: Це робить мене краще. Ця сфера електроніки все ще трохи загадкова. Але я думаю, що це має сенс, коли я думаю про розетку лампочки. Якщо у мене є розетка на 120 В, я можу підключити лампочку потужністю 7 Вт або 100 Вт. Вт = напруга х ампер, а напруга постійна, тому це означає, що різні лампочки черпають різну силову напругу при одній напрузі.
Стефан Ласєвський

@Stefan - Бінго, у вас є.
Saiboogu

1

Я використовував декілька різних зарядних пристроїв настінні від USB. У мене не було проблем із заряджанням будь-якого мого пристрою на будь-якому із зарядних пристроїв.


0

Я знаю, що це стара тема, але хочу поділитися належною інформацією.

По-перше: так, дешеві часто погано розроблені - або використовуючи підроблені етикетки самовдоволення, або просто ячмінь, що робить його стандартним. Коли це говориться, намагайтеся уникати їх використання, і якщо це здається дешевим, пекло не використовуйте його.

Що стосується стандарту USB: він становить 5 В (це може змінюватися в межах .25 В через значення компонентів, які не є точними). Більшість материнських плат комп'ютерів постачають максимум до USB-портів 500 мА - це не означає, що він завжди постачає це. Приєднані до нього пристрої визначають поточний малюнок, те саме стосується настінних адаптерів. Вони будуть оцінені на 500 мА 750 мА 1А або 1,5 А тощо.

Важливе число - це напруга, яку ви хочете бути максимально близькою до 5В. Усі пристрої мають певну форму регулювання напруги для захисту агентів від підвищеної напруги (якщо вони не мають гарної конструкції). Надлишок енергії розсіюється у вигляді тепла. Пристрої Android зазвичай нормально, споживання електроенергії в режимі очікування, але коли ви починаєте виконувати багато важких завдань процесора, і все дзвони свистять (GPS, заднє світло, WiFi, LTE, модем стільникового зв'язку тощо), він починає малювати багато струму (і зробити телефон гарячим). Я бачив, як телефони витягують більше 1А, коли все працює (акумулятор все ще виснажується, підключивши його до адаптера живлення 1А).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.