Як я можу виправити кнопку Wi-Fi або запобігти помилкам Wi-Fi під час її вимкнення та ввімкнення?


10

Іноді після вимкнення Wi-Fi за допомогою кнопки всередині спадного рядка повідомлень я не можу ввімкнути його знову за допомогою цієї кнопки. Натискання на кнопку нічого не робить, навіть не виділяється. Коли я переходжу до Settings -> Wireless and network -> Wi-Fi settingsстатусу в розділі "Wi-Fi", відображається помилка. Якщо я натискаю "Wi-Fi", щоб увімкнути його звідси, він зазвичай включається без проблем. Іноді мені доводиться перезавантажуватися, щоб виправити це.

Чи є виправлення, яке я можу використати, щоб кнопка Wi-Fi TouchWiz працювала так само, як включення / відключення Wi-Fi у налаштуваннях? Або в ідеалі, чи є якимось чином я можу запобігти переходу Wi-Fi у стан помилки, коли вимкнути його та знову увімкнути?

У мене Galaxy S Vibrant працює на версії 2.2, але про це повідомлялося і на інших телефонах Samsung ( приклад ).


Ніколи не було проблем із включенням і вимкненням Wi-Fi за допомогою цієї кнопки, я використовую її принаймні двічі на день протягом більшості днів. Я працюю на офіційній версії ОС Samsung 2.2, а не на ROM.
GAThrawn

Це теж трапляється зі мною, але: по-перше, коли я отримую помилку, я не можу включити Wi-Fi до перезавантаження, ніколи. І друге: я спробував увімкнути Wi-Fi ТІЛЬКИ з налаштувань, а не від віджета чи панелі сповіщень, і він також працює!
Дієго

@Matthew - у мене такі ж симптоми, як і у вас, той же телефон теж; Я не пригадую, щоб мене коли-небудь примушували перезавантажувати. Увійти в Налаштування майже завжди працює для мене на першому знімку (90% часу). Якщо він не працює з першого разу, другий знімок у Налаштуваннях, здається, завжди працює.
Джо Касадонте

Відповіді:


2

У мене було те саме, що трапилося зі мною LG G2X під управлінням CyanogenMod. Тому я не думаю, що це пов’язано з вашим конкретним пристроєм чи програмним забезпеченням. Повідомили про помірний успіх за допомогою програми " FXR WiFi Fix And Rescue ", і це було протестовано на Vibrant. Ви також можете спробувати WiFi Fixer .


1

У мене таке траплялося 1 раз. Я не думаю, що ви можете з цим зробити щось, окрім використання налаштувань. Як тільки ви зміните його в налаштуваннях, чи буде це знову для вас? Я робив те ж саме в налаштуваннях, але не знаю, чи перезавантажувався я після цього факту.

Це також може бути причиною цього в Nero v3.


Після цього він знову працює, поки не повториться. Це, мабуть, не пов'язане з моїм конкретним ПЗУ, хоча воно зустрічається рідше на Bionix.
Матвій

0

У мене виникли всілякі дивні проблеми на кшталт цієї під час використання TouchWiz на моїй Droid Charge. Немає проблем після встановлення LauncherPro. Можливо, це дивна помилка в коді TouchWiz.


1
Хм. Навряд чи це виправить випадок, коли його навіть не можна змінити в Налаштуваннях, і мені потрібно перезавантажити, але я вважаю, що я повинен спробувати це!
Матвій

0

У мене була така ж дратівлива проблема. Я виявив, що наступна послідовність послідовно відновлює мій wifi в робочому стані:

З проблемного повідомлення "Увімкнути ...." у Налаштуваннях -> Wifi: 1. Натисніть і утримуйте кнопку "Головна", щоб активувати диспетчер завдань. 2. Закінчіть будь-які / всі перелічені додатки (часто це нещодавно відкриті, але додатки наразі не активні). 3. Натисніть кнопку "Назад". Це має повернути вас на екран Налаштування -> Wi-Fi. Стан wifi повинен був змінитися і тепер слід читати "Помилка". 4. Установіть прапорець, щоб увімкнути wifi. У разі успіху пристрій повинен майже негайно підключитися до будь-яких відомих точок доступу.

Не справжнє виправлення, але, безумовно, швидше, ніж пристрій на мотоциклі.

Сподіваюся, що це комусь допоможе.


0

Нарешті я знайшов легке рішення, яке НЕ вимагає від мене перезавантаження телефону. (Після року роздратування цим повідомленням про помилку Wi-Fi на шаленому Samsung GT-I5500, під керуванням Android 2.2)

  1. На екрані налаштувань Wi-Fi (де ви включаєте / вимикаєте Wi-Fi), торкніться кнопки телефону, Menuщоб відкрити контекстне меню внизу екрана.
  2. Натисніть " Розширено "
  3. Переключіть політику сну Wi-Fi з " Коли екран вимикається " на " Ніколи ". (Я думаю, що переключення з будь- якого іншого на будь-яке інше насправді спрацює)

Я пробую це вже пару тижнів, і ввімкнення Wi-Fi після виконання вищезазначеного досі завжди працювало. Я також змінив налаштування назад на "Коли екран вимикається". Можливо, залишити його "ніколи" не запобіжить появі помилки, але я хотів би, щоб політика сну зекономила акумулятор.


На жаль, у мене завжди було встановлено Ніколи!
Матвій

@Matthew: Добре знати. Однак я думаю, що просто перемикання налаштування може вирішити проблему, не вимагаючи перезавантаження. Не знаю, чи зможете ви все-таки перевірити це (більш ніж через 2 роки після вашого початкового повідомлення)
Рабарберський

-1

Я вважаю, що це помилка в google, що створює резервні копії запам'ятовуваних точок доступу та відновлює їх. Спробуйте довго клацнути кожну запам’ятовану точку доступу та виберіть «забути», наступне встановлення кожного пароля точки доступу, коли ви підключитесь до кожної (або вручну, якщо ви пам’ятаєте ssid).


Під "Google" ви маєте на увазі їх функцію резервного копіювання даних в Інтернеті? У мене це інвалід.
Матвій
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.