Де Google Now отримує свої погодні дані?


22

Який джерело / постачальник даних використовує Google для своїх погодних даних для Google Асистента (та інших служб)?

Я перевірив його прогнози щодо weather.gov, weather.com, accuweather.com, wunderground.com та weatherstreet.com і не можу знайти той, який відповідає тому самому розташуванню. Причину, про яку я запитую, є те, що не раз траплялося, що її прогноз жахливо неправильний. Справа в точці: наразі його прогноз на 13 градусів F нижчий, ніж найближчий один з інших вище.

Відповіді:


17

Google відображає погодні умови за допомогою Weather Underground відповідно до сторінки функцій веб-пошуку Google .

Всі погодні умови і прогнози надаються Weather Underground, Inc .

Отже, Google Now також може вибирати з того самого джерела.


Дякую велике, що знайшли офіційну відповідь, і так, я бачив, що прогнози Google Асистент збігаються з прогнозами на google.com, тому це саме джерело. Це означає, що я все ще багато разів перевіряв прогнози щодо wunderground.com на точне місце і знайшов дивовижні різні прогнози, тому я не впевнений, з чого випливає ця проблема.
kevinmicke

2
Я думаю, що Google кешує результати, тому він може трохи вимкнутись, оскільки WU може скоріше оновитись. Крім того, WU може оновлювати власний сайт швидше, ніж він оновлює API.
Грег Баїр

Як було зазначено в іншій відповіді, ця застаріла.
Рубен Р

4

Хоча це питання майже 5 років, але я думаю, що оновлена ​​відповідь може допомогти користувачам, які шукають оновлену інформацію. На сьогодні Google отримує свої дані про погоду від weather.com, як згадується в нижньому лівому куті результатів пошуку погоди Google, коли ви шукаєте температуру в будь-якому місці (виділено червоним прямокутником).введіть тут опис зображення

Але, як говорить ОП, багато разів дані про погоду Google відходять від фактичної поточної погоди. Наприклад, на момент написання цього документа він показує, що поточна температура в Шимла, Індія, буде -4 градусів о 21 годині вечора, введіть тут опис зображенняале згідно з офіційним веб-сайтом Індійського метеорологічного відділу або IMD, навіть мінімальна температура протягом цілого дня становила 1,4 C за 6 січня 2018 року і мінімальна температура цілий день зазвичай буває в ранкові ранкові години. введіть тут опис зображенняТак само я зіставив дані для інших міст та локацій в Індії, а поточна погода - це не те, що є актуальною поточною погодою. Думаю, звідки б Google не взяв свої погодні дані, вони лише надають середню кількість попередніх років, а не фактичну поточну температуру. І різні погодні веб-сайти, де відображаються різко поточні температури для одного місця.


Прогноз погоди на веб-сайт weather.com не може отримати погодинну погоду протягом наступних 10 днів. Чи існує API, який отримує більше деталей прогнозу погоди, ніж видно на веб-сайті?
Фабіан Рьолінг

1

Пошукова система Google отримує свою погоду завдяки поєднанню "Метеоканал", "Подземне метро" та "AccuWeather".

Дані в службі Google Асистент, схоже, ті самі дані ...

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.