Чи є спосіб записати та відтворити набір дотиків?


16

Що я шукаю - це якийсь макрореєстратор (хоча цей термін, схоже, зараз захопили мої програми для макрофотографії).

Я хотів би записати набір пресів (конкретно, побиття рівня в грі), а потім повторити це для мене, щоб я міг накопичувати валюту в грі, не витрачаючи часу або тонни грошей.

Я думаю, що були б і інші практичні цілі, але я не знаходжу нічого для цього в Google Play.

MacroDroid і Tasker виглядали перспективними, але ви можете призначити заздалегідь задані дії лише заздалегідь визначеними подіями, а не набором дотиків.


1
можливий дублікат Як я можу записати дотики?
але

1
@AlEverett Це виглядає інакше, оскільки це питання також бажає способу відтворення дотиків назад без взаємодії з користувачем.
Арахіс

Я бачив це запитання, «бачу дотики», як відповів, це зовсім не те, що я шукаю.
Егрик

Ось чому в ньому написано "можливий дублікат".
але

Відповіді:


14

Я розробив такий додаток під назвою RepetiTouch. Наразі він знаходиться в бета-стадії та орієнтований на розробників, але тут доступна обмежена безкоштовна версія . Однак він потребує вкоріненого пристрою під управлінням Android 2.3 або новішої версії.

Наскільки мені відомо, в даний час не існує жодної іншої програми з цією функціональністю, але є деякі інструменти / скрипти, що надають такі функції за допомогою комп'ютера та USB-з'єднання, наприклад, тут .

У будь-якому разі, я заперечую будь-яке використання таких програм або інструментів для ведення фермерських господарств.


1
Неато, я просто так стаю розробником (в основному C # і Javascript, але я хитрую) з укоріненим S-Off HTC Rezound під керуванням CyanogenMod 10.1 (Android 4.2.2). Спасибі!
Егрик

Коли я відкриваю додаток, я просто отримую "Не знайдено файлу події, що використовується,". за допомогою кнопки -Exit-.
Егрик

Можливо, ваш драйвер пристрою / сенсорного екрану не відкриває потрібний мій додаток інтерфейс, тобто саме цей файл події вводу. Однак ви можете зв’язатися зі мною електронною поштою, щоб ми могли це точно дізнатися.
кігерія

Прекрасне застосування! Гаразд, я визнаю, використовую його для ведення господарства іноді, але не тільки :)
Френк Дернонкурт

Цікаво, чи є у вас остання версія цієї програми, яка буде сумісною в Android зефір.
Полярний

2

Єдине, про що мені відомо, що добре працює - це " Android Bot Maker " (посилання XDA тут )

на жаль, він не може записати дотики, але ви можете встановити його вручну самостійно, дізнавшись координати, включивши "показати розташування вказівника" в категорії розробників налаштувань ОС.
0

Якщо ви хочете зробити це на Android-емуляторі. Використовуючи Memu , у вас є кнопка для запису та відтворення сценарію.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.