Чи можна емулювати клавіатуру Bluetooth за допомогою свого пристрою Android?


34

Я хотів би використовувати Android-телефон для контролю презентацій. Я знаю, що є кілька підходів до Wi-Fi, але часто комп'ютер із слайд-шоу не належить мені, і не зручно встановлювати та запускати інше програмне забезпечення, особливо речі, призначені для дистанційного керування.

Тому я спеціально шукаю певний спосіб зробити це за допомогою профілю HID Bluetooth, оскільки це вимагає дуже невеликої настройки на стороні ПК. В основному, я шукаю Android-еквівалент BlueMaemo . Чи є спосіб це зробити?


1
Ви намагаєтесь знайти спосіб використання телефону як клавіатури Bluetooth для іншого пристрою (можливо, ПК) чи навпаки?
ДРУГА

1
Перший - телефон як Bluetooth клавіатура.
jldugger

"Програма, яка робить X", як правило, нахмуриться і, ймовірно, буде закрита як "занадто локалізована". Якщо ви можете перефразувати своє запитання у щось на кшталт "чи є спосіб зробити X", воно краще відповідатиме цілі сайту.
але

1
Занадто локалізовано? Чи заборонені додатки в Австралії чи щось таке?
jldugger

Ні, але вони, як правило, закінчують рекомендації щодо покупок, які справді лише допомагають запитувачу. Існує пара дискусій про це на мета.
але

Відповіді:


9

Щойно побачив це сьогодні ...
AndroidSpin: перетворіть свій Android на клавіатуру та мишу для Playstation 3 або ПК

Ще одна причина, по якій ми всі любимо технології, завдяки розумній розробці учасника XDA berserker_devel, тепер ви можете використовувати свій вкорінений Android-пристрій як клавіатуру або мишу на Playstation 3. Додаток BlueputDroid було випущено в бета-формі і дозволяє телефоні екран, який буде використовуватися як курсор і віртуальна або фізична клавіатура для введення тексту. Цей додаток також може бути використаний для вашого ПК, для тих, хто дійсно хоче найбільше з цих пристроїв. У будь-якому випадку це може заощадити чималі гроші на придбання бездротових пристроїв введення для ваших іграшок (за умови, що вони мають Bluetooth та підтримуються).

На сьогоднішній день підтримується обмежена кількість пристроїв, але зараз він активно розробляється, щоб щось слідкувати, навіть якщо він зараз не охоплює ваш пристрій.


Обіцяючий, але відгуки виглядають не дуже добре. market.android.com/…
jldugger

Хороший коментар до сьогодні;) Поточна відсутність підтримки Windows буде проблемою для більшості, але це те, на що слід спостерігати.
FoleyIsGood

3

У коді Google є проект програми, який робить це: AndroHID

Він не пропонує вам повну клавіатуру, він більше розуміється як пульт для бездротового подання або керування аудіо / відео тощо (подібно до старих телефонів із функцією SonyEricsson, наприклад, K-vor W серії). Вам потрібен корінь.

Наразі це видається неактивним (останній реліз від 2010 року), і його немає в магазині ігор.


2

Я сам не пробував цього, але PRemoteDroid заявляє, що він працює через Bluetooth.

З ринку:

Використовуйте телефон як пристрій дистанційного керування (як GMote) для свого комп’ютера через Wi-Fi та Bluetooth! Основні характеристики: - Управління мишею та клавіатурою - Провідник файлів - Захоплення екрану


Як зауваження, це, як видається, вимагає керованої стороною ПК запустити серверну програму.
jldugger

Так, виглядає так: / Моя інша відповідь, мабуть, є найкращим шансом налагодити цю роботу - спробую і дам їй сьогодні піти.
FoleyIsGood

1

Ви можете завантажити TeamViewer для Android, а потім завантажити TeamViewer Portable (прокрутіть деякі вниз). Таким чином, ви можете запустити TeamViewer зі свого USB-накопичувача, не встановлюючи його, а потім підключитися з TeamViewer для Android. Я використовував його для підключення до домашнього комп'ютера та завантаження деяких файлів - він чудово працює на моєму EVO.

Сподіваюся, це допомагає

Редагувати - я не міг дочекатися, щоб спробувати його, і я дав йому знімок. Він працює досить добре, але ви можете отримати доступ лише до головного дисплея (не можна вказувати речі мишкою на вторинному дисплеї). Також мені потрібно було включити "Перегляд презентації", щоб я міг натиснути стрілку "Далі", оскільки презентація була на вторинному дисплеї. Комп'ютер, на якому я спробував це, був на Wifi, а мій EVO був на 3G.


Працює дуже добре і має вражаючу підтримку Linux (Fedora 19 + Android 4) - він був використаний для введення цього коментаря :-) - включаючи це посилання на найкращий екранний джейбард Android , який також використовувався для цього. мені зараз просто потрібно розібратися, як прокручувати ...
Вільф


-3

Я впевнено можу віднести вас до мого власного додатку, AndroidRC . Він працює для всіх пристроїв Android із усіма версіями ОС Windows PC (перевірені та перевірені, стабільні, незначні помилки не включені ..).

Для цього потрібен серверний додаток, але для цього ви отримуєте додаткову підтримку програми Windows, крім миші та клавіатури:

  • Програвач VLC
  • BS Player
  • Winamp Player
  • Штепсельна розетка
  • iTunes
  • Керування живленням Windows
  • Керування медіа-клавішами Windows

3
Допитувач прямо сказав, що не хоче встановлювати жодне програмне забезпечення на ПК. Реклама власного додатка на цьому сайті добре, але лише тоді, коли це стосується питання.
Дан Хулм
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.