Чи можна підключити телефон Android до зовнішнього монітора, клавіатури та миші?


46

Чи можна якось підключити монітор, клавіатуру та мишу до телефону Android, а потім використовувати його як легкий комп'ютер (подібний до нетбука)? Якщо це така, яка версія Android / тип телефону підтримує її, і як це можна зробити?

Я знаю, що 2 роки тому хлопці, що стояли за REDFLY, представили доказ концепції роботи зі своїм терміналом ; але я нічого більше не чув про це, і багато чого змінилося з Android за останні 2 роки.

Відповіді:


18

У Samsung є док-станція для Galaxy Tab, яка підключає його до майже повнорозмірної клавіатури і підтримує екран у такому положенні, де це як екран ноутбука. Існує також ряд пристроїв Android, які мають можливість відео або HDMI виводити свій екран на телевізор, часто потрібен спеціальний кабель перетворювача.

Bluetooth варіант для підключення клавіатури, Keypro ( AppBrain Link ) ( Офіційний сайт ) andTeksoft BlueInput ( AppBrain Link ) ( Офіційний сайт ) драйвер завантажувати на свій телефон , щоб дозволити вам використовувати Bluetooth HID для підключення до багатьох клавіатур Bluetooth (пробні версії безкоштовно перевірити сумісність свого пристрою, але, схоже, якщо ви хочете продовжувати його використовувати, вам доведеться заплатити за реєстрацію, щоб повноцінно працювати). Існують і інші варіанти завантаження драйверів Bluetooth HID (клавіатури) на ваш телефон, якщо ви користуєтесь ним.

Також перегляньте ці попередні питання щодо підключення периферійних пристроїв, таких як клавіатури та миші, до пристроїв Android за допомогою Bluetooth.

З Android Honeycomb (Android 3.1) вгору деякі пристрої, у яких вбудована підтримка USB Host, можуть підключати та використовувати звичайні USB-клавіатури та миші (за допомогою відповідного кабелю USB-мікро-USB на USB-конвертер). Я час від часу підключав використаний клавіатуру таким чином на своєму Motorola Xoom.


16

Motorola щойно демонструє свій телефон "Atrix", який робить те, що ви хочете. Мабуть, це пов'язано з "пізніше цього року" ( джерело ).

Ось відео про стикувальні функції .


Дуже вражаюче, хоча я сподіваюся, що цього можна досягти і з іншими типами телефонів.
Дуб

Так, я сподіваюся, що так. Я купую швидкість btw LG Optimus.
sinni800

1
Як (колишній) власник Atrix 4G, я можу прокоментувати, що це дивовижна ідея, але виконана Motorola дуже погано. По-перше, при запуску док коштував стільки ж, скільки і телефон (~ 500 доларів). Однак з цього часу ціна значно знизилася ($ 50 онлайн від AT&T). Найбільшим недоліком є ​​застаріла і дуже обмежена збірка Linux для Motorola, що використовується для функціональності Dock. Коротка історія - заміною ноутбука це не так. Можливо нетбук.
Чах


3

Я набираю цю відповідь за допомогою клавіатури Bluetooth, миші Bluetooth та зовнішнього монітора, підключеного до мого Samsung Galaxy Nexus. Це чудово працює і його було дуже просто налаштувати. Не потрібні спеціальні драйвери чи програми. Я використовую монітор Dell S2409Wb, стару клавіатуру RocketFish та стару мишу RocketFish.


2
Звучить чудово! Вам доводилося робити щось особливе, або ви просто з'єднуєте пристрої з меню Bluetooth, і все?
Дуб

2
Нічого особливого. Просто пару через меню Bluetooth. Я використовував mhl адаптер для дисплея.
гідро

2

Asus EEE Pad Transformer близька до того , що ви після цього, і тепер доступні. Мені подобається, як це також продовжує термін служби акумулятора. Я хотів би чекати чогось з трохи більшою потужністю для цієї мети. У мене є відчуття, що використання одноядерного кронштейна з 512 Мб оперативної пам'яті в моєму випадку буде відчувати себе досить повільно, як робочий стіл.

Ще слід зазначити, що Android не підтримує всі комбінації клавіш, до яких ви звикли на робочому столі. Я сподіваюся, що це зміниться, оскільки для мене це очевидна еволюція. Справді, концепція особистого обчислювального пристрою на кшталт цього - це те, чого я чекав уже 15 років!


набравши цей коментар на Asus Transformer Prime - у нього є навіть тачпад (однак, не все в Інтернеті чує події перемикання, коли його "курсор" наближається до нього, особливо це стосується автоматичного приховування меню у флеш-
відеоплеєрах

ще краще зараз, підпалок! tegra 3 все пристрій. Сподіваюся, це виходить добре!
barrymac

1

Відео Google для ubuntu для android, це відео демонструє, як ваш андроїд телефон можна підключити до зовнішнього монітора та використовувати як повністю функціональний робочий стіл, при цьому він все ще використовується як телефон Android. Чудовий матеріал, розум дме !!


1
Ubuntu для Android справді звучить чудово. Однак Canonical заявив, що спочатку вони працюватимуть з виробниками та носіями, щоб вбудувати цю функціональність у нові пристрої, що рухаються вперед. Навіть якщо / коли вони випускають його в масу, при цьому вимоги до апаратних засобів є досить високим рівнем ubuntu.com/devices/android/features-and-specs (двоядерний процесор 1 + ГГц, прискорена графіка, вихід з HDMI, USB-хост ) це не працюватиме на багатьох старих телефонах. Крім того, це дивовижний розвиток.
Чах
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.