fastboot не бачить пристрій


34

Я прочитав багато статей про цю проблему, але не можу її вирішити. Я вирішив встановити свою програму розробника на телефон за допомогою wifi. Для цього мені потрібно зробити деякі речі зі своїм телефоном. Перший крок - розблокувати завантажувач. Я укладаю крок 8, fastboot oem get_identifier_tokenпоказує інформацію < waiting to device >. adbбачить мій пристрій, але fastbootне може. Ідея?

Мій телефон - HTC Wildfire Sце такі кроки, які я виконую:

 1. Я перезапустив телефон і перейшов у FASTBOOT USBрежим
 2. Я намагався запустити fastboot oem get_identifier_tokenкоманду, але без успіху.

Я використовую Windows 7 Professional, і телефон розпізнається як HT1CSTR05155.


1
Що таке модель телефону та яких інструкцій ви дотримуєтесь? Ви перезавантажили телефон у режимі швидкої завантаження (наприклад, за допомогою adb reboot bootloader)? Яку ОС ви використовуєте на комп’ютері та як розпізнає телефон на той час?
Сергій Власов

Сергій, дивись мою редакцію.
pepuch

Ви оновили завантажувач? Ви повинні побачити ***LOCKED***на екрані телефону після завантаження завантажувача, інакше у вас немає належної версії завантажувача для розблокування. Також перевірте, чи з’являється телефон у Диспетчері пристроїв без жодних знаків запитання під час виклику fastboot oem get_identifier_token- побачити там знак питання означає, що драйвер швидкої завантаження не встановлений належним чином.
Сергій Власов

Відповіді:


28

Linux / OSX

Запустити швидку завантаження як root або з sudo.

Інші ОС: кредити


1
якщо sudo fastboot oem unlockне працює, увійдіть як root sudo -s, а потім запустіть fastboot oem unlock.
gihanchanuka

2
@gihanchanuka Це зробив для мене хитрість, дякую!
stommestack

Ваше посилання мертве, на жаль.
Кірк Волл

26

Ви перезавантажуєте пристрій у завантажувач і вводите швидкий завантажувальний USB в меню завантажувача?

Спробуйте:

adb reboot bootloader

Потім знайдіть інструкції на екрані для входу в режим швидкої завантаження.


1
Моя швидка завантажувальна машина не виявила пристрою, але адміністратор працював нормально, і ваша відповідь призвела до того, що я пропускав.
Mojtaba Rezaeian

9

Проблема вирішена. Наприкінці я побачив, що драйвери для android не встановлені. Я встановив драйвери з цього сайту http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2126036 і пристрій видно fastboot. Я не розумію, чому adbбачив пристрій, а fastbootні.


5
Це відбувається тому, що телефон представляє на комп'ютері різні ідентифікатори пристроїв у цих режимах, і потрібні різні драйвери, тому для одного режиму можна встановити належні драйвери, а не інші. fastbootПрограма проста і буде просто показати < waiting for device >повідомлення назавжди , якщо драйвери відсутні. Однак те саме повідомлення може з’явитися, якщо драйвери встановлені правильно, але телефон не в належному стані з ідентифікаторами пристрою швидкої завантаження.
Сергій Власов

6

ADB та Fastboot вимагають різних драйверів USB.

Хоча ви можете бачити свій пристрій під adb, коли телефон увімкнено, його швидка завантаження не буде виявлено, поки ви не встановите на нього драйвер і, отже, буде показано "очікування пристрою".

Ви можете виконати наведені нижче кроки, щоб зробити це:

 1. Відкрийте диспетчер пристрою та перезавантажте пристрій у швидкому завантаженні, одночасно натискаючи кнопку збільшення гучності, вниз та живлення
 2. Ви помітите, що диспетчер пристроїв оновлюється, і тепер на вашому телефоні є жовтий значок
 3. Завантажте USB-драйвер Google , це zip-файл, тому продовжуйте розпаковувати його у своєму локальному каталозі
 4. Клацніть правою кнопкою миші на жовтий трикутник для вашого пристрою та драйвера оновлення, виберіть опцію оновлення з локальної пам’яті та виберіть папку «usb_driver» під витягнутими файлами на попередньому кроці
 5. Ви добре піти зараз, розблокування oem unmoot виявить пристрій вже зараз

2

Я не зрозумів це відразу, але є різні драйвери ADB та Fastboot. Я встановив gobgle usb-драйвери з додатками SDK, і ADB працював чудово, але я отримав "очікування пристрою", намагаючись спалахнути в режимі швидкої завантаження.

Я зайшов до диспетчера пристроїв з панелі управління і побачив пристрій "Android 1.0" з жовтим значком, на якому показано, що він не працює. Мені довелося оновити драйвер і вибрати зі списку існуючих драйверів, які мали запис про швидку завантаження.


2

У мене була та сама проблема, що описана "pepuch" на моєму HTC Desire S. Я спробував різні драйвери на відносно нових комп'ютерах під керуванням Windows 8 та Windows 10. Зрештою, я знайшов посилання, що підказувало, що я повинен спробувати (ту ж) процедуру на старший (настільний) комп'ютер, який я зробив, і комп'ютеру вдалося виявити свій Desire S в режимі швидкого завантаження USB, і мені вдалося прочитати маркер ID. Посилання, яке спрямовувало мене на рішення, наступне: http://forums.androidcentral.com/htc-one-rooting-roms-hacks/345350-htc-one-pc-doesn-t-recognize-bootloader.html

Єдине, що я зробив перед запуском у Fastboot USB - це встановити драйвери HTC для телефону на вікні Windows 7 та перевірити, чи телефон виявлений під час роботи Android та роботи.


1

Проблема: режими adb та fastboot для одного пристрою Android розпізнаються як окремі пристрої під Windows

Сценарій: пристрій видно, adb devicesале не виявлено, fastboot devicesа інші пропозиції тут не працюють; ви все ще закінчуєте "чекати пристрою" в Windows, і не можете вибрати драйвер для установки через відповідь rahul pandey за допомогою драйвера USB Google .

Можливе рішення: оновіть драйвер для свого пристрою в диспетчері пристроїв вручну під час його підключення в режимі швидкої завантаження

Кроки:

 1. Завантажте та встановіть драйвери для USB для Android. Наприклад, драйвери Samsung для телефонів Samsung або (поважного) Google Galaxy Nexus
 2. Перезавантажте пристрій у режимі швидкого завантаження, використовуючи adb reboot bootloaderабо одночасно натискаючи кнопки Volume Up+ Volume Down+Power
 3. Відкрийте диспетчер пристроїв
 4. Відключіть / підключіть пристрій Android, щоб ви могли легко знайти нерозпізнаний пристрій у списку
 5. У розділі Інші пристрої знайдіть свій Android-телефон із жовтим трикутником
 6. Клацніть правою кнопкою миші на ній і виберіть: Update driver> Browse my computer for driver software>Let me pick from a list of available drivers on my computer
 7. Шукайте щойно встановленого драйвера та виберіть його. Для мого Google Galaxy Nexus це було Samsung Android ADB Interface.

При будь-якій удачі, яка вирішить вашу проблему. Тепер ви можете використовувати метод розблокування завантажувача для свого пристрою (або, в моєму випадку, прошивати OEM ROM).

Дякуємо: https://android.stackexchange.com/a/106468/52235 за те, що я вказав мені в правильному напрямку.


0

спробуйте перевстановити драйвер швидкої завантаження

під час швидкої завантаження

 1. відкрити менеджер пристроїв
 2. розширити андроїд
 3. має бути один пристрій
 4. клацніть правою кнопкою миші
 5. видалити
 6. зніміть прапорець "видалити програмне забезпечення драйвера"
 7. натисніть на ПК із лупою (на панелі інструментів)
 8. якщо не виправлено, повторіть, але перевірте видалити драйвер (можливо, вам доведеться завантажити його)

0

Якщо жодні драйвери не працюють у Windows 10 або 8.1 / 8, і ваша мета - просто використовувати швидку завантаження для flash boot.img (Можливо, у вас є S-ON), є спосіб Linux: Підготуйте USB-накопичувач і використовуйте Live Linux Створіть і встановіть на паличку Live Linux, такий як Ubuntu або Lubuntu. Завантажтеся на версію Live (можливо, ви можете використовувати VirtualBox VM в Windows, не впевнений). Відкрийте термінал за допомогою Ctrl + Alt + T. Введіть (без коментарів з // ofc):

sudo apt-get update //updates apt get
sudo apt-get install android-tools-fastboot //installs fastboot
sudo apt-get install android-tools-adb //optionally get adb
sudo fastboot devices // should show the device, don't forget the sudo!!
sudo fastboot flash boot ~/pathto/boot.img //sudo is doing the trick here, which is missing on Windows !!!
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.