Я продав свій телефон на eBay. Що мені робити, перш ніж відправити його?


23

У мене є телефон Android, який я щойно продав на eBay. Які заходи слід вжити, перш ніж відправляти його до свого нового будинку? Будь ласка, відповідайте ретельно!


3
можливий дублікат: android.stackexchange.com/questions/2722/…
Луї Ріс

1
Насправді не дублікат.
Потік

Відповіді:


22

Як уже було сказано, заводські налаштування для початку.

Якщо ви дбаєте про конфіденційність щодо того, що знаходиться на SD-картці, ви повинні використовувати утиліту безпечного стирання. Навіть після форматування картки ви все одно можете відновити дані ...

Якщо ви перебуваєте в Google для безпечного стирання, ви знайдете купу безкоштовних інструментів для виконання цієї роботи.


Крім того, додайте відстеження до вашої поштової пошти, оскільки деякі покупці скажуть, що ніколи не отримували телефон, і тоді вони отримують свої гроші назад, і ви випробовуєте гроші.
користувач1871

10
  1. Відформатуйте (нуль) вашу SD-карту.
  2. Виконайте скидання заводу.

Чи достатньо форматування саме по собі? Як я повинен форматувати його? Як виконати скидання заводських налаштувань?
Фредлі

1
Форматування має бути достатньо, але якщо ви хочете захистити формат, ви можете скористатися таким інструментом, як Eraser для Windows, щоб витерти SD-карту. Скидання заводських налаштувань залежить від вашого телефону, але це має бути в розділі Налаштування -> Безпека та конфіденційність або щось подібне.
Матвій

3
@fredley: якщо ви є параноїком щодо безпеки, майте на увазі, що форматування SD-карти фактично не видаляє збережені дані; форматування - це лише реініціалізація файлової бази даних, тому все позначається порожнім. Можна відновити видалені дані з SD-карти за допомогою спеціалізованих програмних програм, доки вони не були перезаписані. Якщо ви справді параноїк, купіть нову SD-карту і відправте телефон разом із вашою.
Лежи Райан

2
@Lie Ryan Купівля нової картки повністю непосильна. З немагнітними носіями, такими як SD-карта, ви можете просто обнулити все, а старі дані неможливо відновити. Звідси моя пропозиція про Eraser ( eraser.heidi.ie )
Матвій

1
Напевно, для безпеки вам потрібно витерти і SD-карту, і внутрішню пам'ять?
Flimm

1

Резервне копіювання

Переконайтеся, що у вас є резервна копія будь-якої інформації, яка є важливою для вас.

Існує широкий спектр способів досягти цього - від "хмарної" синхронізації, до додатків, до інструментів командного рядка. Наприклад, принаймні в деяких випадках проект Cyanogenmod рекомендує використовувати мост налагодження Android для резервного копіювання пристрою Android на ПК:

adb backup -apk -all -f backup.ab

Вам слід вивчити наявні варіанти та застосувати метод резервного копіювання, що відповідає вашим потребам.

Захистіть свою конфіденційність

На основі цих статей Greenbot , ArsTechnica , Digital Trends , LifeHacker та (ах) Reddit , трьох постійних пристроїв зберігання даних, які слід видалити або надійно видалити, якщо вони є, перед тим, як відмовитись від пристрою Android на ненадійну сторону, щоб запобігти потенційному доступу цієї сторони. Конфіденційними даними на пристрої є:

  1. SIM-карта .

  2. Зовнішнє сховище (наприклад, фактична знімна картка microSD ).

  3. Внутрішній накопичувач (він же "Внутрішня SD-карта", навіть якщо це насправді не SD-карта).

З SIM-карткою та зовнішнім накопичувачем легко розібратися: вийміть їх з пристрою перед передачею пристрою.

Внутрішнє сховище складніше. Цитування від Wyzard ( CC BY-SA 3.0 ):

Повторне скидання на завод переформатує розділ даних користувачів телефону, але це не "безпечне" стерти; він не перезаписує все нулями. Якщо ви хочете бути впевненими, що все стерто, ви можете спершу зашифрувати телефон (який перезаписує всі дані зашифрованими самими версіями), а потім виконати скидання на заводські налаштування (що встановлює нову незашифровану файлову систему).

Зауважте, що заводський скидання залишає системний розділ телефону ("ПЗУ") недоторканим. Якщо ви внесли якісь зміни в системний розділ (наприклад, вкорінення), вони залишаться.

Це все дуже добре, якщо ваш телефон Android підтримує шифрування внутрішньої пам’яті. Якщо ні, то вам краще або отримати доступ до оболонки до пристрою та виконати щось на кшталт cd /data && cat /dev/urandom > 0 , або просто не віддавати свій пристрій ненадійній стороні.


0

Можливо, ви хочете створити резервну копію речей у першому випадку, і тоді я рекомендую My Back Up Pro.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rerware.android.MyBackupPro&hl=uk

Для того, щоб виконати скидання до заводських налаштувань, прочитайте цей невеликий підручник, написаний Олівером Хілом 11 травня 2012 року під назвою "Як виконати скидання заводських налаштувань на телефоні Android" для "Little Green Robot Publishing" (який щомісяця публікує журнал під назвою "Журнал Android" в Великобританія)

http://www.littlegreenrobot.co.uk/tutorials/how-to-perform-a-factory-reset-on-your-android-phone/

Люди в минулому рекомендували собі, що при виконанні скидання заводських налаштувань це слід виконувати двічі (чи це потрібно чи ні, я не впевнений, але в цьому немає ніякої шкоди.)


0

Якщо у вас є пристрій HTC, і ви дуже переживаєте, ви можете повністю відформатувати SD-карту, запустити RUU для біржового програмного забезпечення, а потім завантажитися в Android, відформатувати SD-карту та один раз скинути заводські налаштування та вимкнути (щоб людина, яка вмикає телефон, зустрічається першим налаштуванням). Це я і зробив.


0

Інші відповіді не згадуються: видаліть облікові записи Google з телефону перед скиданням на завод, якщо ви відновите заводські налаштування після відновлення. Google «сек захист повернення до заводських налаштувань (FRP) є протиугінною мірою , яка вимагає пароля попередньої облікового запису Google, щоб використовувати телефон. Видалення облікових записів Google відключає цю функцію безпеки, щоб покупець міг встановлювати нові облікові записи без попередніх паролів.

Якщо ви не видалите облікові записи, щоб відключити FRP, у вас виникла ця проблема .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.