Не всі файли відображаються через MTP


105

У мене є пристрій LG L5 (модель e610) із Cyanogenmod 10. Коли я підключаю телефон до комп'ютера з Linux (у мене встановлений mtpfs), я бачу як внутрішню пам’ять, так і SD-карту. Однак, переходячи до них, я не бачу деяких файлів.

Наприклад, якщо я відкрию програму менеджера файлів на телефоні, я можу побачити декілька файлів у Internal storage/Notificationsкаталозі, однак у каталозі на комп'ютері відображається лише один із цих файлів.

Якщо я переключаю тип з'єднання USB на PTP (камеру) - оскільки OS X не підтримує MTP спочатку - Image Capture сприймає телефон як камеру, проте він може бачити лише третину всіх зображень, наявних у телефоні.

У мене немає машини для роботи з Windows, але я підозрюю, що результати будуть подібними.

Я спробував оновити Cyanogenmod до останньої ночі, очистивши та встановивши її знову - такі самі результати. Будь-яка ідея, що відбувається? Як я можу змусити всі файли відображатися на хост-комп'ютері?


1
Схожий питання на SO: stackoverflow.com/questions/13737261 / ...
Vadzim

У мене така ж проблема з LG G3 під управлінням Lineage OS 14.1 (Android 7.1.2), і перезавантаження не виправляє проблему, якщо вибір USB-накопичувача замість MTP також не виправляється.
Шаян

Я стовідсотковий.
neverMind9

Відповіді:


71

Це, мабуть, відома помилка в Android, яку Google не визнає навіть з жовтня 2012 року , помилка №2  - залежно від способу створення файлів на пристрої Android, ці файли можуть залишатися невидимими під час доступу до пристрою за допомогою MTP, доки пристрій перезавантажується.

Відомі способи вирішення включають:

 • Використовуйте режим зберігання USB замість MTP, якщо він підтримується телефоном. Мабуть, це не є варіантом для LG Optimus L5 (e610), оскільки цей телефон має єдину внутрішню пам’ять (зберігання файлів знаходиться в /data/mediaтій же ext4файловій системі, що і /data), яку неможливо експортувати як USB-накопичувач.

 • Очистіть дані програми "Зберігання медіа", а потім скористайтеся програмою SDrescan для відновлення медіа-бази (обговорюється тут ).

 • Обмінюйтеся файлами по мережі за допомогою сторонніх додатків, таких як AirDroid або одного із серверних програм Samba (в останньому випадку вам потрібно мати root, щоб зробити сервер доступним для більшості клієнтів, включаючи Windows).


7
Ой! Я не розумів, що перезавантаження пристрою може допомогти. Дозвольте мені спробувати це.
Алекс Г

1
Хоча це може не працювати для внутрішньої SDCard, може бути рішення для зовнішньої SDCard, що дозволяє UMS :)
Izzy

1
Оскільки у мене поки що недостатньо репутації, я хотів би додати ще один варіант, який працював на мене: копіювання файлів через "adb pull". В основному це означає, що я кинув спробувати використовувати MTP, він працює добре, але проблема полягає в тому, що він, здається, працює добре, але я вже не можу довіряти цьому.
Чарльз Роберто Канато

1
Найкращий спосіб, який я знайшов, - це встановити SSHelper (Android ssh-сервер) та rsync з комп'ютера Linux (або Windows). Використовуйте прив'язку через USB для швидкого з'єднання. Детально пояснено у цій відповіді .
Органічний наркоман

1
TLDR, перезавантажте телефон - тому що, мабуть, це поточний галузевий стандарт для IO файлів на android, перезавантажтесь після кожного запису ...
ThorSummoner

34

Перейдіть до налаштувань> додатки> всі програми> носій інформації> натисніть "очистити дані" ...

Перезавантажте і все з’явиться у Провіднику Windows ще раз.


1
Дякую за вашу відповідь. Однак зауважте, що (1) ви не додали нічого нового, що вже не було в іншій відповіді; (2) взагалі немає необхідності очищати дані в сховищі носія; просте перезавантаження робить трюк.
Aleks G

5
@Aleks G насправді це були найкращі та найпряміші (швидкі) інструкції, які працювали для мене. Це гарна відповідь :). Мені не потрібно було використовувати SDrescan, як сказано в іншій відповіді, (слава богу), і мені DID потрібно зробити саме те, що ця відповідь сказала - перезавантаження не працювала в моєму випадку.

4
У моєму останньому оновленні для Nexus 5 програма Media Storage прихована, ви повинні вибрати "Показати системні програми" з меню на екрані програм, щоб знайти додаток для зберігання медіа. YMMV.
Нір Леві

Я хотів би лише додати, що (принаймні, на ПЗУ Marshamallow, який я використовую), очищення даних Media Storage працює для повторного відображення більшості файлів, але все ж є файли, які не відображаються. Так, це майже 2017 рік, це вже старі питання та відповіді, і ця проблема все ще існує.
Чарльз Роберто Канато

17

Схожа на відповідь ScoobyDo

 1. Від'єднайте USB-кабель від телефону.
 2. Натисніть «Очистити дані» у програмі Media Storage.
 3. Потім 'Примусовий стоп'.
 4. Підключіть USB-кабель до телефону.
 5. Додаток Media Storage перезапускається та відновлює список медіа.
 6. Файли, які відсутні, тепер доступні.
 7. Це дозволяє уникнути перезавантаження, що було важливо для мене.

Ваш пробіг може відрізнятися


3
Мій пробіг змінюється :) На моєму Xperia Z1 з Android 4.3 додаток Media Storage перезавантажується після підключення USB, але не починає відновлювати список медіа. Телефон з’являється на моєму робочому столі, але не показує файлів. Мені доводиться перезавантажувати телефон, щоб відновити базу даних. Хоча це виглядатиме як найшвидше рішення для тих пристроїв, на яких він працює!
Даніель Санер

5

Сканер SD працював для мене на Android 5.0.2.

Тут не потрібно дозволів Root. Може бути обмежено лише "новими та оновленими файлами" (але не видаленими).

Я знайшов це у прийнятій відповіді на пов'язане запитання, а також у питанні про перерозподіл пам'яті SD на 4.4 .


Мої папки перетворилися на файли через MTP та PTP після використання сканера SD dl.dropboxusercontent.com/u/1183090/nexus5_after_sd_scanner.gif
eapo

3

Я запускаю Galaxy Note 3

Вирішення проблеми, яку я знайшов, було за допомогою браузера андроїд-файлів та переміщення папки / файлу, який я завантажив в інший каталог, який не був забитий.

Це дало мені змогу побачити файл, який я завантажив, на 50 Мб, і перетягнув його на свій ПК.

Я не знаю, чи допоможе це рішення комусь, але воно працювало на мене.

Дякую усім :)


2

Перейдіть до Меню> Налаштування системи> Зберігання

 1. Відключіть SD-карту і натисніть "ОК"
 2. Встановити SD-карту

Ви побачите сканування медіа-файлів на SD-картці ... на панелі сповіщень. Це означає, що у вас все добре, і речі на SD-картці переглянуті, щоб їх зараз можна було побачити :)


Спробував це, але не вийшло.
Рамез Ахмед Саяд

1
 1. Відключіть свій пристрій від ПК
 2. Файл фільму До іншого каталогу, наприклад "Плейлист", через файловий менеджер
 3. Тепер знову підключіть свій пристрій і виконайте свої речі зі своїми файлами :)

0

Ось як я вирішив цю проблему на своєму Galaxy Note-3:

 • Встановіть програму FTP-сервер файлів на своєму пристрої Android
 • На вашому комп’ютері: мережевий накопичувач карт -> Додати мережеве розташування -> Оберіть FTP-сайт -> введіть ip-адресу FTP-сервера
 • Підключіться (одноголосно або за ідентифікатором) до "Сервера", і ви зможете отримати доступ до ВСІХ папок і файлів на пристрої Android.

Дякую за відповідь, але це не допоможе в моїх обставинах, оскільки (1) у мене немає віконної машини; та (2) політики на наших робочих столах явно блокують вихідні ftp-з'єднання.
Aleks G

0

Моє рішення в Android 4.4 KitKat для виправлення цього полягає в запуску системного сканування медіа. Звичайні додатки не можуть цього робити більше, ніж KitKat, тому вам, на жаль, потрібен root. Я використовував цю програму:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.logika.rescan&hl=uk


Цікаво, чому цей додаток вказаний як "несумісний із усіма вашими пристроями". У мене Android 5.0.2 Moto G (2-й рід, XT1079).
yurkennis

0

Спробував додаток "Media Rescanner" @georgiecasey, пов’язаний із цим, але нічого не зробив. Однак, просто перейменувавши папку, якої бракувало за допомогою програми File Explorer на моєму телефоні, від «Музика» до «Музика1» зробив свою справу - вона з’явилася негайно в Android File Transfer. Просто, швидко, брудно :)

Після завершення передачі папку можна легко перейменувати назад. Просте рішення для тих разових переказів, можливо, не найкраще для часто повторюваних.


0

Все, що мені потрібно було зробити, це перезапустити Android-пристрій. У моєму випадку планшет lenovo, модель A10-70F, Android версія 6.0.


Перезапуск НЕ працював на моєму LG G3.
Шаян
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.