Як можна збільшити кількість рівнів гучності?


29

Чи можна збільшити кількість кроків у регулюванні гучності? Мені хотілося б тоншого зернистого контролю над рівнем гучності. У мене є Galaxy Nexus.

Примітка. Я не хочу збільшувати гучність, просто змінюю кількість рівнів, щоб я міг знайти приємне місце під час прослуховування музики.


Існує також (простий) варіант використання зовнішнього регулювання гучності, як Koss VC20
derobert

Дивно, що через шість років це все ще не було виправлено в Android.
Kyralessa

Відповіді:


14

Багато людей мають цю проблему з Android. Ви можете бачити , як повідомлялося в системі відстеження помилок Android . Кількість рівнів контролюється налаштуваннями, складеними в зображення системи Android.

Використовуйте інший ПЗУ

Цілком можливо , що на може збільшити кількість рівнів, але я не знаю , які, якщо такі є, призначені для користувача роми зробити це. Цей звіт про помилку в трекері передбачає, що вони не планують додавати цю функцію, побоюючись, що це може викликати проблеми сумісності з деякими програмами.

Використовуйте інший додаток (простий)

Деякі медіа-програми мають власне регулювання гучності, крім того, що надає Android. Я вважаю, що Poweramp є одним із таких (але я сам не користуюся цим). Якщо є одне конкретне додаток, над яким вам потрібно більше контролю, наприклад, музичний додаток, можливо, ви захочете замінити його на той, який має цю функцію.

Редагування ОС Вашого телефону (розширена)

Якщо ви не турбуєтесь про ризик зламати деякі (погано написані) програми, а ваш пристрій має редакцію, ви можете дотримуватися цих інструкцій, щоб відредагувати зображення системи Android, щоб збільшити кількість рівнів. Цей сайт дає покрокові інструкції, включаючи встановлення інструментів розробника, які вам знадобляться для внесення змін у систему; короткий підсумок для людей, які знають:

 1. Вийміть framework.jarзі свого пристрою та запустіть baksmaliйого.
 2. Редагувати framework\android\media\AudioService.smali
 3. Шукайте, 0xft 0x0t 0x0t 0x0tщоб знайти таблицю рівнів звуку.
 4. Замініть перше число кожного ряду на потрібну кількість рівнів (у шістнадцятковій).
 5. Запустіть, smaliщоб створити нове framework.jar, а потім замініть оригінал на пристрої.

2
@AndrewB Це звучить як щось, що має відповісти самостійно. Це насправді не обговорення моєї відповіді, а саме до чого коментуються.
Dan Hulme

6

Редагувати: Цей додаток виглядає варто - https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-precision-volume-override-androids-t3573562 ( https://play.google.com/store /apps/details?id=com.phascinate.precisionvolume )

Я перетворив цей додаток на свій Nexus 4 - підтримує до 100 рівнів гучності. Її не ідеально, але має бути достатньо, поки вони, сподіваємось, не вирішать те, що здається такою простою проблемою.

https://play.google.com/store/apps/details?id=opotech.finevolumev2

Тут обговорювались-

http://androidforums.com/android-lounge/490543-volume-control-in-android-os.html


На жаль, це, можливо, спрацювало, коли ця відповідь була написана, але, здається, це вже не працює. На Android Pie (9), хоча програма відображає зміни на 1% гучності, фактичний об'єм скачується таким чином, що говорить про те, що він все ще апаратно заблокований до ідіотичних 15 рівнів обсягу Android.
Kyralessa

4

Якщо у вас телефон укорінений або у вас є власне відновлення (наприклад, TWRP), це насправді набагато простіше. Єдине, що вам потрібно зробити, - це додати наступний рядок у build.propфайл, розташований у /system:

ro.config.media_vol_steps=30

Де 30 представляє кількість кроків.

Це можна зробити за допомогою програми провідника кореневих файлів (наприклад, Root Browser ) або через VIтермінал TWRP або via adb.


3

Я спочатку розмістив це як відповідь на це питання: Як збільшити / зменшити обсяг меншими приростами / зменшеннями? , на жаль, цей метод не працюватиме офіційно з Nougat (через деякі відсутні вимоги)

Рішення:

Як очікується, така модифікація потребує кореневого або якогось блискавки, щоб встановити Xposed frame .

Kuba Kalamarz створив модуль Xposed під назвою VolumeSteps +, який дозволяє регулювати кількість кроків для кожної функції гучності системи.

Добре, що я помітив у цьому модулі, це те, що він прив’язується до системи налаштувань (тобто вам не потрібно відкривати інтерфейс модуля, натомість ви можете керувати за допомогою кнопки гучності)

Передумови

Особливості

 • Змініть кількість кроків гучності для потоків тривоги, музики, сповіщень, дзвінка, системи та потоку дзвінків.

 • Можливість змінити його десь між 5 і 50 кроками

 • Використовуйте гучність музики за замовчуванням на панелі гучності, натискаючи кнопки гучності.

Інструкції

 1. Завантажте програму VolumeSteps + та встановіть її

введіть тут опис зображення

 1. Активуйте модуль у Налаштуваннях експозиції та перезавантажте пристрій, щоб здійснити зміни.

 2. Відкрийте VolumeSteps + в ящику додатків

 3. Відрегулюйте кроки гучності:

  • Кожна категорія гучності має свій власний запис у меню. Виберіть ту, яку потрібно відрегулювати, потім скористайтесь повзунком для тонкої настройки кроків гучності, після закінчення натисніть OK.

введіть тут опис зображеннявведіть тут опис зображення

 • Знайдіть приріст, який відповідає вашим потребам.

  1. Перезавантажте (важливо) свій пристрій, і нові кроки гучності будуть доступні, навіть якщо натиснути кнопку гучності. Віола!

Відмова (я не пов'язаний з цією програмою, проте я використовую її, тому я написав публікацію, щоб поділитися своїм досвідом з іншими кінцевими користувачами)

Nb: Я сам тестував цей спосіб вирішення, як він описаний

Особлива подяка


1

Samsung SoundAssistant - це ваша луна. Безкоштовна програма. Забезпечує системний тонкий контроль над гучністю, з регульованими кроками та налаштуваннями на додаток.


Зауважте, що він сумісний лише з пристроями з Samsung Experience версії 8.5 або новішої.
Андрій Т.

1

Це має допомогти деяким людям, і це дозволяє краще контролювати, а не гучніше ...

1) Перейдіть до параметрів розробника (увімкніть параметри розробника, якщо ви раніше цього не робили).

2) Потім увімкніть "Вимкнути абсолютний гучність".

3) Можливо, вам доведеться перезапустити свій пристрій Android, щоб він набув чинності.

Тепер кроки ШЛЯШЕ розумніші. Іншими словами, він відповідає вашій "Примітці", оскільки тепер гучність (принаймні, у моїх навушниках Bluetooth) має набагато менші кроки - вона більше не переходить від занадто тихого до занадто гучного за один крок!


Як ти змусив це працювати? Я спробував це тільки зараз (використовуючи навушники Bluetooth) і не помітив різниці взагалі. Чи є додаткові кроки (наприклад, відключіть або забудьте, а потім знову підключіть пристрій Bluetooth; перезавантажте телефон; щось інше)?
Kyralessa

Не вибачте, для мене це просто спрацювало після того, як я це зробив. Я думаю, що мені довелося спочатку перезапустити свій пристрій. Але мені довелося знову включити абсолютну гучність, оскільки це означало, що деякі пристрої були божевільно гучними. Було б добре, якби Google просто це виправив / дав вам можливість обробляти пристрої, для яких потрібно більше кроків! :(
Тревор

Після перезавантаження, схоже, це спрацювало. Контроль гучності навушників раніше прив'язувався до гучності носія мого телефону; тепер вони окремі. У мене все ще є лише 15 рівнів регулювання гучності в Android, але можливість регулювання гучності телефону та навушників окремо дає мені набагато кращий контроль гучності, ніж раніше. Спасибі!
Kyralessa

-1

Я не думаю, що це можливо. Гучність звуку контролюється апаратним елементом, який має лише обмежену кількість рівнів гучності.


11
Що це не так. Якщо ви не знаєте, будь ласка, не здогадуйтесь.
Dan Hulme

@DanHulme Є апаратний підсилювач. І це отримує свій вхід від перетворювача DA. Таким чином, можна було б обчислити рівні, перш ніж перетворити їх на аналоговий сигнал. Але для підвищення SNR може бути використаний апаратний змішувач.
Uwe Plonus
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.