Чи є спосіб відключити додаток календаря за замовчуванням на Samsung Galaxy S4?


38

Я хотів би використовувати стандартний додаток Google Календар (як це доступно в магазині Play), також слідкуйте за подіями. Однак Samsung включає модифіковану версію календаря на S4. У попередніх ітераціях Galaxy можна було відключити версію програми Samsung в календарі, щоб я не отримував повторюваних повідомлень про події. На S4, здається, неможливо відключити додаток, або його сповіщення (кнопка "вимкнути" та "Показувати сповіщення" на екрані інформації про програму відображається сірим кольором). Чи є якийсь інший трюк, який я можу використовувати, щоб відключити додаток Samsung Calendar?


1
Чи є налаштування в додатку, які дозволяють налаштувати сповіщення? Якщо ви вкоренилися, ви можете спробувати використовувати резервну копію Titanium для заморозки календаря Samsung.
Спаркс

Відповіді:


31

Якщо припустити, що ваша кінцева мета полягає лише в тому, щоб програма закривалась (тобто не отримувала подвійні сповіщення календаря про всі події), все, що вам потрібно зробити, - це відключити сповіщення та сповіщення з самого додатка.

  1. Перейдіть у додаток
  2. Натисніть кнопку меню
  3. Виберіть Налаштування
  4. Прокрутіть донизу
  5. Змінити Set alerts & notificationsнаoff

Для хорошої заходом, я також безконтрольно Vibrationі набір Select ringtoneдля Silent, але це , ймовірно , не було необхідності.

Додаток все ще буде на вашому телефоні, але окрім значка, який там є, ви навіть не помітите його, якщо не відкриєте його.


3
Я просто спробував це, але, схоже, не зберігає моїх налаштувань більше ~ 2 днів. З кожним часом воно вмикає сповіщення.
Steven10172

@ Steven10172 Я не впевнений, що може це спричинити. Шахта була відключена вже майже рік без жодних питань. Це може бути помилка в програмному забезпеченні, я отримав версію 4.3-I545VRUEMK2 відповідно до інформації про додаток.
Лука

1
У мене така ж проблема, як у @ Steven10172 протягом 4 місяців. Я встановив, що сповіщення в календарі S буде вимкнено. потім в якийсь момент вони знову включаються. Я підозрюю, що це відбувається кожного разу, коли Samsung виштовхує оновлення до S Calendar, і воно скидає мої налаштування сповіщень. Але не впевнений у цьому.
shaune

@shaune, вони часто натискають оновлення? І працював, поки мій телефон не оновився.
Steven10172

@ Steven10172 Ні, я гадаю, що ні. Тепер, коли я думаю про це, це не має сенсу. Я здогадуюсь, єдине, що мені вдалося зрозуміти, це те, що, як ти, щотижня або так, мої налаштування якимось чином скидаються. Я спробую приділити більше уваги і оновлю, якщо у мене є щось інше.
shaune

4

Я відключив його в Менеджері програм у налаштуваннях. Я взагалі не отримую сповіщень і просто користуюся програмою Google Календар календаря.

У мене є ця проблема, хоча, якщо я натискаю посилання на запрошення, воно все-таки відкриє планувальник S ... ще не зрозуміли, як цього уникнути, але додаток переважно не вдається.


4
На моєму Galaxy s4 кнопка «Вимкнути» у Менеджері додатків замурована.
Даніель Золотий

На моєму Galaxy S4, Google Календар скаржиться і хоче, щоб календар за замовчуванням було ввімкнено.
Валлентін

3

Root:
Ви можете встановити Titanium Backup, щоб легко видалити небажані програми.

Без кореня:
Провівши деякі дослідження з видалення програм без кореня, я знайшов цікаву статтю, яка допомагає вам створити сценарій для видалення певних файлів APK запасів.
Перевірте це тут .
Щоб спростити це, скопіюйте та вставте це для кроку 7 (хоча я не надто впевнений, чи це файли APK для календаря запасів. Ви маєте на увазі S Planner, правда? Як би там не було, дайте мені знати, чи працює):

ui_print("S Planner remover for the S4.");

ui_print(" ");
ui_print("Partitions mount");
#Properly unmounting to avoid issues
run_program("/sbin/busybox", "umount", "/system");
run_program("/sbin/busybox", "umount", "/cache");
run_program("/sbin/busybox", "umount", "/data");
#Then mounting
run_program("/sbin/busybox", "mount", "/system");
run_program("/sbin/busybox", "mount", "/cache");
run_program("/sbin/busybox", "mount", "/data");

ui_print(" ");
ui_print("S4 default Calendar remover");
delete("/system/app/SPlannerAppWidget_NAmerica.apk");
delete("/system/app/SecCalendarProvider.apk");
delete("/system/app/SecCalendar_NAmerica_SPen.apk");

ui_print(" ");
ui_print("Unmounting partitions");
run_program("/sbin/busybox", "umount", "/system");
run_program("/sbin/busybox", "umount", "/cache");
run_program("/sbin/busybox", "umount", "/data");

ui_print(" ");
ui_print("Finish");

це працює? це виглядає перспективно!
daniel.sedlacek

2

У Galaxy s4.

  1. Перейти до календаря
  2. Меню
  3. Дисплей
  4. зніміть прапорець "Мій календар", "Календар Samsung", Samsung Завдання "
  5. у верхньому правому куті виберіть "Готово"

Тепер ви зупинили візуальність Samsung Calendar. Ви можете додати Google або якщо він уже доданий, у вашому Календарі Google будуть відображатися ваші події чи зустрічі, які ви встановили.


Розумне рішення ... залиште планувальник працювати, але не дайте йому нічого працювати.
Мак

1
Це також вимикає календарі в Google Calendar.
mhenry1384


0

Я створив просту програму, яка приховує всі сповіщення від S Planner, коли вони з'являються.

https://play.google.com/store/apps/details?id=s.planner.sucks.and.stinks

Здається, це єдине робоче рішення для моєї не вкоріненої Примітки 3, я спробував усе, що пропонується в цій темі, не пощастило.

Редагувати: з оновленням Lollipop ви можете остаточно відключити S Calendar, це приховано всередині системних параметрів.

Редагувати 2: з іншим оновленням системи Note 3 ви більше не можете. Але я виявив чудову pm hideкоманду, яка буде працювати навіть у системних додатках на не вкорінених пристроях. Вам потрібні інструменти для розробників Android, після чого ви запускаєте цю команду з оболонки ADB:

pm hide com.android.calendar

і ви закінчили, здається, зберігається між перезавантаженнями.


1
Ви хотіли б зазначити, що pm hideхарактерно для Lollipop і вище. Для Kitkat pm blockподібного рішення для попередніх версій Android немає. У мене є деякі деталі команди охоплюється тут .
Firelord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.