Чи можна встановити швидкість процесора за допомогою Tasker?


9

Наприклад: Я хотів би встановити мій процесор на більш високий кінець для запуску певної програми, наприклад, psx4droid. Чи можливо це за допомогою Tasker?

Або якщо не Tasker ... будь-який інший додаток? SetCPU не має можливості.

Відповіді:


3

Мені здається, що ви могли потрапити туди, маючи задачу або безпосередньо встановити системні змінні, необхідні для розгону, або отримати доступ до команд, які використовує setCPU. Для цього ви можете використовувати плагін "Execute", який виконує команди, як і в емуляторі терміналу. Дуже багато це над моєю головою, але ви, мабуть, розумієте термінальні команди і таке краще, і, можливо, зможете осмислити мої міркування:

  1. Встановіть плагін Execute Locale Execute
  2. Створіть новий профіль для запуску psx4droid
  3. Додайте завдання встановити процесор
  4. Додайте дію та виберіть Плагін / Виконати
  5. Виконайте команду, необхідну для скидання (розгону) процесора. Ось посилання, що пояснює, як форматувати команди . На жаль, я не знаю, яка команда це робить.

Теоретично, коли ви відкриваєте psx4droid, він повинен запускати створений вами профіль, змінюючи налаштування процесора.


Пошук Google у "Locale Execute Setcpu" виявив цей результат від Reddit: reddit.com/r/tasker/comments/ea7cq/overunderclocking_setcpu
Брайан Денні

Га! Ідеально! Повідомте мене, чи працює він. Я не здогадувався, що існує підкреслений subreddit Tasker.
Метт

-1

Спробуйте цю тему на контрольних процесорах XDA Tasker


3
І що знайде, коли перейде за цим посиланням? Відповіді нічого, крім посилання на інший сайт, як правило, не корисні. Що станеться, якщо це посилання перестане працювати?
але
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.