Як встановити час очікування блокування екрана?


17

Я б хотів ввести PIN-код не відразу після натискання кнопки очікування, а лише через деякий час, наприклад 30 хвилин.

Я знаю, що існує затримка паролів , що краще, ніж нічого. Але це працює лише в тому випадку, якщо ви продовжуєте роботу програми та сама програма не захищена паролем. Оновлення : новіші версії затримки пароля працюють нормально (більше не потрібно тримати його, програма тепер захищена паролем).

Чи є кращі рішення? Або технічні обмеження Froyo заважають кращим рішенням?

Для довідки: testing.com (знайдено за допомогою /android/780/what-is-a-good-lock-program-for-android-phones ) згадує затримку блокування та автоблокування , але ці роботи лише на 2.1 або нижче.

І як відключити блокування екрана на моєму базі HTC Z? пропонує No Lock , але це рішення іншої проблеми (повністю вимкніть блокування, а не просто затримуйте його).


Автор затримки блокування зазначає, що Google заблокував API, що стосується блокування у Froyo. Може бути причиною того, що додатків немає.
Спаркс

Відповіді:


4

У мене є HTC Desire під керуванням Froyo, і я можу перейти в Налаштування | Безпека | Заблокуйте телефон після і виберіть тайм-аут на "Негайно", 3, 5 10 або 15 хвилин.

Хіба в Galaxy Tab немає цього налаштування?


2
ні, на вкладці Galaxy просто встановлено блокування екрана в розділі Налаштування розблокування екрана . Колега з HTC також показав мені, що його пристрій має налаштування більше в цьому розділі.
pesche
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.