Як я можу подати точку доступу WiFi до бази даних Android для кращої тріангуляції?


18

Як ми знаємо, для того, щоб знайти своє місце в приміщенні, Android використовує розташоване поблизу точки доступу Wi-Fi для тріангуляції. Але як я можу подати точки доступу до Wi-Fi у своєму районі до бази даних Google / Android, щоб скористатися кращою тріангуляцією? Я живу в Туреччині, і автомобілі Google Street View - які, як стверджується, збирають ці гарячі точки в США - тут не існують. Для отримання додаткової інформації у тріангуляції дивіться подібні теми тут:

Чому для карток Google потрібен Wi-Fi?

Як Android отримує грубе місце розташування?

Заздалегідь спасибі.

Відповіді:


12

Версія TL; DR: просто використовуйте GPS.

Довга версія: Увімкніть позиціонування Wi-Fi ("Місцезнаходження та безпека> Використовуйте бездротову мережу"), увімкніть GPS ("Місцезнаходження та безпека> Використовуйте бездротову мережу"), використовуйте Карти Google (або інші додатки GPS), а потім пройдіть / об'їжджайте місто.

Коли ви вмикаєте обидві ці служби, перш ніж GPS набуде «виправлення», Android надішле CID / LAC базових станцій WiFi MAC / SSID та стільникової башти стільникового зв'язку на сервер Google, а сервер Google поверне інформацію про ваше місцезнаходження; після того, як GPS набуде "виправлення", ваш пристрій надішле WiFi MAC / SSID, CID / LAC стільникової башти, а ваше GPS-місце розташування на сервер Google, а сервер Google збере цю інформацію для вдосконалення власної бази даних Wi-Fi.

Примітка: я вважаю, що пристрій також може надсилати інші дані, наприклад, потужність сигналу та, можливо, затримка пінг; але я не впевнений у специфіці цих.

Також з форуму підтримки Google :

автор Крістофер (Співробітник Google)

Якщо ваше місцезнаходження невірно виявлено на Картах Google або Latitude за допомогою ідентифікатора стільникового зв’язку Google (стільниковий башта) або WiFi (бездротової мережі), ви можете допомогти надати оновлену інформацію, щоб виправити базу даних Google, використовуючи Google Maps for mobile. Наразі ви не можете надавати окремі оновлення баз даних про місцезнаходження Google, хоча вони з часом постійно оновлюються та вдосконалюються.

Відкрийте Карти Google на телефоні Android 2.0+, Windows Mobile або Symbian S60 та увімкніть GPS. Поки Карти одночасно підключені до супутника GPS та вежі стільникового зв'язку або маршрутизатора WiFi, ви надаватимете оновлені анонімні географічні дані для вежі стільникового зв'язку або маршрутизатора WiFi, до якої ви підключені. Зауважте, що ці дані є анонімними та можуть вимагати значної кількості даних від вас та інших користувачів до внесення змін у базу даних про місцезнаходження Google.

Android: потрібно ввімкнути "Налаштування"> Місцезнаходження та безпека> Використовувати бездротові мережі та попередньо дати згоду на збір анонімних даних про місцезнаходження. Ви можете перевірити, чи дали згоду, знявши та повторно перевіривши налаштування "Використовувати бездротові мережі".


"Зауважте, що ці дані є анонімними і можуть вимагати значної кількості даних від вас та інших користувачів до внесення змін у базу даних про місцезнаходження Google." Тож наближення до HotSpots не є гарантованим способом надсилання їх місцезнаходження до бази даних Google. І все-таки це єдиний, яким я можу скористатися? Як ви вважаєте, існує мінімальна тривалість прогулянки поруч із ними, щоб їх місцезнаходження було збережено від Google? Якщо ні, то як я можу перевірити, чи надсилаються мої адреси Wi-Fi? Чи є можливість запитати db від Google, щоб перевірити наявність моїх HotSpots? Я багато запитував. спасибі за вашу допомогу.
Özgür

1
@Comptrol: Ні, ваші дані завжди надсилаються до бази даних Google, коли ви одночасно використовуєте позиціонування Wi-Fi та GPS; однак, ваші дані можуть бути негайно використані, поки декілька інших користувачів не підтвердять, що конкретна точка доступу є у цій конкретній області. Google "кластеризує" всі точки даних для певного MAC / SSID від різних користувачів і обчислить найбільш ймовірне положення станції Wifi. Якщо ви хочете допомогти скласти карту свого місця, скажіть усім, хто знає, що має телефон із підтримкою GPS, щоб їздити по вашій місцевості.
Лі Лі Раян

1
Зауважте, що Wifi спочатку ніколи не був призначений для позиціонування, тому немає можливості для одного пристрою, що сидить в одному місці, визначити положення точки доступу Wi-Fi (або навіть оцінити відстань між пристроєм та точкою доступу).
Лі Лі Раян

1
"Чи є спосіб запитати db від Google, щоб перевірити наявність моїх HotSpots?" Я так не думаю, наскільки я можу сказати. Однак у Google Gears є Geolocation API, який дозволяє розробникам запитувати їхню базу даних, ви можете спробувати надіслати запит, що складається лише з вашої власної точки доступу, хоча я ніколи не використовував Gears, тому я не можу сказати, чи буде це працювати або навіть можливо.
Лі Лі Раян

хоча Wifi ніколи не був призначений для позиціонування, його обмежений діапазон (10 метрів порівняно з 100-ти до 1000-ти метрів веж мобільних телефонів) означає, що для грубого розташування не потрібна хороша тріангуляція. Багато часу, лише маючи змогу підібрати сигнал Wi-Fi, ви отримаєте ваше грубе місце розташування досить точно.
GAThrawn

3

Окрім чудової відповіді Лі Раяна вище, я вважаю, що ця форма помилки з бездротовим розташуванням цілком підходить для виправлення неправильно встановлених точкових точок і як результат для надсилання нових. Хтось пробував це? :)

Будь ласка, використовуйте цю форму, якщо продукт Google повідомив про дуже неправильне місцезнаходження (наприклад, неправильне місто, штат чи країну), коли ваш пристрій був підключений до WiFi або бездротової мережі та використовував базу даних WiFi Location Google. Вам потрібно буде використовувати комп’ютер у тій самій бездротовій мережі, до якої ви були підключені, коли про ваше місцезнаходження було повідомлено неправильно, щоб подати цю форму.

Примітка. Надаючи цю інформацію, можливо, не відразу виправити місце вашого конкретного маршрутизатора або точки доступу в базі даних Google WiFi Location, але воно буде використовуватися для поліпшення загальної якості продуктів і послуг Google, включаючи базу даних WiFi про місцезнаходження.


1
Я використовував це один раз, і, здавалося, нічого не змінило. Навіть після півроку я знаходився там, де жив раніше. :) Посилання відображається зараз: Ця форма минула.
Потік

0

Чому ви просто не оновите SID свого Wi-Fi AP? Я вірю, що тоді місце розташування буде вільним від попередніх даних.


1
Як оновити SID? Відповідь занадто коротка. Можливо, найкраще повторно відредагувати, щоб навести підсумки про те, як цього досягти?
t0mm13b

-1

Якщо у вас є доступ до маршрутизатора, ви можете клонувати його бездротову MAC-адресу. Я робив це на моєму з DD-WRT, і тепер я отримую правильне розташування. Все, що мені потрібно було зробити, це змінити частину MAC-адреси.

Однак дві речі можуть піти не так: 1. Ваш маршрутизатор може не дозволити вам це зробити (і можливо, ви не зможете встановити на ньому DD-WRT) 2. Мережа Wi-Fi, яка спричиняє неправильне розташування, не з вашого маршрутизатор. Крім цього, це швидко виправити.


1
Клонування MAC-адрес, як правило, викликає проблеми згодом, і дуже рідко є хорошим рішенням проблеми. Особливо в цьому випадку, коли лише за допомогою GPS в Картах Google поблизу точки wifi (з увімкненим Wi-Fi у вашому пристрої) буде зареєстровано нову точку доступу, і чим більше пристроїв, які використовують GPS біля вашого будинку, тим швидше оновиться база даних .
GAThrawn
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.