Як я можу відобразити свій Android на моніторі ПК?


16

Я переглянув Інтернет та прийшов сюди як остання надія.

На даний момент у мене є Galaxy S4, M919v. У мене є два 24-дюймові монітори Samsung.

Чи є у мене якийсь спосіб відображення екрана Android на одному з моніторів?

Я хочу в основному грати в свої ігри на Android, використовуючи свій телефон Android, але відображати їх на моніторах. Мій 24-дюймовий монітор має таку ж роздільну здатність, як і мій телефон, тому я вважаю, що графіка повинна бути чудовою.

Я намагаюся знайти рішення кабельної мережі WIFI / micro-usb для цієї проблеми, не купуючи будь-яких типів додаткових роз'ємів.Жоден із цих рішень не є хорошим. Splashtop - це найгладша річ, яку я бачив, але, на жаль, він відображає лише робочий стіл на андроїді, а не навпаки.
LearnIT

Мене дивує, що ніхто не згадує ASM (андроїдний екран монітора)
freeforall tousez

Відповіді:


9

У своєму запитанні ви згадали, що не хочете купувати додаткові роз'єми. Будь-яка причина зокрема? Наскільки ви не бажаєте витрачати гроші? Розв’язання не буде проблемою, це затримка.

Якщо ви абсолютно несприятливі до сплати, спробуйте запустити сервер VNC на телефоні, а потім підключіться до нього за допомогою програми перегляду VNC на своєму комп’ютері. Журнал «Ноутбук» має дуже хороший посібник: як керувати пристроєм Android зі свого ПК . Вони посилаються на VMLite VNC Server, який коштує $ 9,99, але ви можете знайти інші безкоштовні серверні програми VNC (хоча деякі не виглядають дуже надійними, IMO). Однак ви отримуєте те, за що платите; дешеве бездротове рішення означає відставання вхідних даних. У ваші ігри буде дуже важко грати, а досвід буде загалом поганим.

Якщо ви можете управляти кількома доларами, то шлях для мікро-USB-HDMI-MHL-адаптера (з 5- дюймовим до 11-дюймовим мікро-адаптером для вашого S4 - не забудьте прочитати тонкий шрифт!), На який йдеться у відповіді gt7599a. 15 доларів (іш) плюс кабель HDMI отримує провідне рішення з дуже низькою затримкою.

Якщо ви хочете щось бездротове, але також хочете реально грати в ігри, найкращим варіантом буде адаптер, який використовує можливості WiFi Direct / Miracast від S4. Це означає, що Samsung WI-FI All-Share Cast Hub ($ 55), NETGEAR Push2TV ($ 60) тощо.

Скільки це коштує тобі?
2

Рішенням є док-станція або MHL (мікро-USB форм-фактор) для адаптера HDMI. Швидкий пошук Google або Amazon повинен знайти те, що вам потрібно за 20 доларів США, якщо ви звертаєтесь до сторонньої компанії, а не до Samsung.

Примітка: деякі ПЗУ на деяких моделях телефонів не підтримують вихід HDMI (наприклад, CM10 на i9100, який я маю), ймовірно, не є проблемою на вашому S4, але якщо ви прошивали не-ROM, який не є Samsung, можливо, ви хочете перевірити двічі.


2

Asus PC Link було одним з найшвидших рішень для відображення вашого екрану Android на моніторі ПК. Відставання, яке я виміряв, становило 140 мс. Затримка Miracast була чимось близькою до 300-500 мс (прийнятний діапазон не визначений стандартом, тому він змінюється).0

Зважаючи на те, що у вас є пристрій Samsung, чи буде Samsung Sidesync доречним? Він може підключатися як через USB-кабель, так і через Wi-Fi.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.