Як мені можна повідомити через комп’ютер, якщо надійде новий SMS?


30

Поки я працюю зі своїм комп’ютером, мобільний телефон лежить поруч зі мною, і кожного разу, коли я отримую нове SMS чи повідомлення WhatsApp, мені потрібно схопити телефон, прочитати повідомлення та відповісти на нього.

Тож було б дуже приємно, якщо є програма чи інша можливість підключити свій мобільний телефон до комп'ютера через Bluetooth, WLAN або USB, щоб я міг читати та надсилати SMS-повідомлення з робочого столу комп’ютера.

Це має кілька переваг:

  • Простіше копіювати вміст сторінки. Багато часу я хотів би надіслати SMS комусь із вмістом на моєму комп’ютері. Тому мені більше не потрібно вводити його, а просто скопіювати та вставити

  • Мій робочий процес не сильно порушується, якщо мені доведеться схопити телефон

  • Простіше і швидше писати за допомогою клавіатури, ніж мобільний телефон

Тому мої запитання:

  • чи є програма / програма, яка може це зробити?

  • якщо ні, то це буде принаймні технічно можливо чи є якісь обмеження, які заважають такому додатку?


Еквівалентне питання щодо суперпользователя: superuser.com/questions/86076/… (але насправді не дублікат ;-))
Потік

Відповіді:


12

Якщо у вас є Android, спробуйте Texdro. Я спробував кілька інших пов'язаних додатків, і це працювало найкраще для мене. Він дозволяє надсилати та отримувати тексти зі свого комп’ютера. Це також дозволяє замовчувати SMS-повідомлення на вашому телефоні під час роботи програми, щоб ви могли просто отримувати сповіщення на своєму комп’ютері (або ви можете отримувати сповіщення про обидва). Безкоштовна версія програми дозволяє підключатися лише через WiFi, а версія Pro додає USB та Bluetooth. Я, мабуть, буду купувати професійну версію, коли отримаю зручний $$, в основному для підтримки розробника, тому що підключення WiFi працює для мене чудово.

Texdro - настільний SMS для Android на AppBrain

QR-код Android Market
QR-код


1
Це, здається, більше не доступне на ринку, і я не можу його знайти в іншому місці. Сайт розробника також не працює.
Матвій

6

У SuperUser є таке подібне питання: https://superuser.com/questions/86076/send-sms-from-pc-through-android-phone

gtalksms дозволяє надсилати різні команди (включаючи відправлення sms), надсилаючи до себе повідомлення GTalk, яке викликає різні події; зауважте, що вам потрібно стороннє програмне забезпечення Gtalk (наприклад, Pidgin), оскільки офіційний клієнт Google Talk не дозволяє вам надсилати повідомлення, або ви можете використовувати інший обліковий запис для свого телефону. Посилання для завантаження (відкрити в Android) або сканувати QR:

код gtalk qr

Крім того, якщо ви використовуєте Android 2.2 або новішу версію та встановили додатки ChromeToPhone (відкриті в Android), ви можете надіслати до телефону довільний текст у буфер обміну (Копіювати-вставити буфер) на телефон за допомогою FoxToPhone (відкрити в Firefox) або ChromeToPhone ( відкрити в Chrome). Використовуючи FoxToPhone, клацніть правою кнопкою миші кнопку "Надіслати на телефон" і натисніть "Надіслати буфер обміну", і будь-який текст у вашому буфері обміну буде надісланий у буфер обміну телефону, який ви можете вставити у будь-який текстовий ящик Android, натиснувши Довго натисніть> Вставити. Завантажте додаток (відкрийте в Android) або скануйте QR:

посилання на ринок хрому до телефонних додатків


Приємні утиліти, які потрібно мати на увазі, але ОП хотів, щоб не потрібно було максимально забирати його телефон ...
Sparx

1
@Sparx: Я ще не намагався надсилати sms, але gtalksms можуть надсилати та читати sms, не торкаючись телефону.
Лежи Райан

5

Схоже, Android Notifier доставляє частину вашого запиту - сповіщення та текстові повідомлення на вашому ПК. На жаль, я не бачу можливості відповісти. Це здається гарною особливістю, хоча, можливо, ви можете попросити його у розробників.


4

Це можна зробити за допомогою Google Voice, хоча це, мабуть, не ідеально, оскільки людям доведеться вводити номер вашого GVoice, а не ваш фактичний номер телефону. Звичайно, є веб-інтерфейс, а також відмінне розширення для Chrome (якщо ви використовуєте Chrome).


Google Voice доступний лише в США зараз. Це рішення може не застосовуватися.
MBraedley

Я в Канаді; це просто дістати за межі США. Це важче використовувати його для телефонних дзвінків, ніж для текстів.
Матвій

4

Могутній текст - це ще одне рішення, воно забезпечує SMS з вашого комп’ютера та синхронізується із телефоном Android.

Офіційний веб-сайт

Сторінка додатка Play Store

QR-код


Раніше я використовував інший додаток, але тоді я знайшов Могутній Текст. У нього найкращий інтерфейс, який я бачив досі. Любіть розширення Chrome.
Zooks64

3

Я знаю, що pdanet дозволяє це, але я використовував його лише під час прив’язки телефону. Однак я відчуваю, що треба якось просто використовувати можливість SMS, не використовуючи телефон як модем.


3

Альтернатива, про яку ще не було сказано і яка мені здається досить зручною, є одна з утиліт резервного копіювання SMS.

Наприклад, резервне копіювання SMS (яке є резервним кодом SMS з відкритим кодом ), створить резервну копію SMS на ярлик на ваш вибір на GMail. Таким чином ви отримуєте їх у своєму стандартному клієнті електронної пошти та веб-інтерфейсі GMail, як тільки ви отримуєте їх на телефон.

Перевага такого рішення полягає в тому, що воно вписується у звичайний робочий процес електронної пошти. Також ви отримуєте чудові можливості пошуку GMail та той факт, що ваш текст доступний скрізь через веб-інтерфейс GMail.

Є й інші програми, які роблять те ж саме (наприклад, SMS Backup + та Backup to Gmail , особисто я використовую резервну копію SMS


2

Я не пробував можливості обміну повідомленнями, але MyPhoneExplorer підключається через Wi-Fi до ПК (програмне забезпечення, необхідне на пристрої + ПК), є безкоштовним і дозволяє синхронізувати ваші контакти / повідомлення тощо на ПК. Один із доступних варіантів - це спливаюче повідомлення, коли вхідне SMS з’являється на вашому ПК.

Також є підтримка розмови на основі чату через SMS.

Перевірте - подивіться, чи працює він для вас.


2

EasySMS дозволяє читати / писати SMS у веб-переглядачі. Ви можете підключитися через Wi-Fi, USB або Bluetooth.


2

Ще одним варіантом типу "дистанційно керувати телефоном" буде Airdroid , який буде обробляти SMS та майже все інше. Це також безкоштовно.


1

У мене є повна версія RemoteSMS, і я не оглядався. Я не проти надсилати тексти або навіть випадкові повідомлення електронною поштою на своєму Nexus One, але я все одно сиджу перед своїм комп’ютером, так чи інакше, і набір на клавіатурі - таке драматичне покращення.

Я ніколи не пробував обмежену безкоштовну версію, але таке видання існує.

Я можу перерахувати функції, але я просто направлю вас туди, де вся ця інформація (плюс скріншоти) вже є:

Повна версія RemoteSMS

Безкоштовна версія RemoteSMS


0

Див. Віддалений сповіщувач у сховищі вільних та відкритих джерел F-Droid або в Google Play . Це відкритий код і не містить реклами / зловмисного програмного забезпечення.


0

MAXS (модульний Android XMPP Suite) повідомляє вас через XMPP, якщо надійде новий SMS. Він також дозволяє контролювати різні аспекти Android, включає систему повідомлень SMS та дзвінків / батареї та відповіді. Крім того, він може надсилати та отримувати файли на і з вашого пристрою Android. Є також багато інших особливостей.

Використовуючи XMPP як транспорт, "настільним додатком" може бути кожен Клієнт XMPP. Що є однією з великих переваг MAXS, оскільки йому не потрібен спеціальний настільний додаток. Хоча в майбутньому може бути такий.

Примітка: Відповідно до FAQ, я повинен розкрити, що я причетний до MAXS. MAXS - це ліцензований додаток для Android з відкритим кодом GPLv3. Кожен може зробити свій внесок.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.