З якої причини будильник не працює, коли телефон вимкнено?


13

Я знаю, що будильник не працює, коли телефон вимкнено, але моє питання: Чому це не працює? Що думали розробники / інженери?

Я завжди використовував свої мобільні телефони як будильники, і навіть дуже старий мобільний телефон підтримує будильники, коли вони вимикаються.


2
Моя стара фігура Motorola v360 раніше могла це робити, я думаю, що в Android Alarm працює над ОС, а не на низькому рівні, як у цих простіших телефонів.
mbwasi

Ви дійсно маєте на увазі вимкнення, як вимкнений пристрій, а не просто не підключений до стільникової мережі?
Аманда,

Я ніколи не відключаю свою. Я використовую Tasker для відключення сповіщень протягом ночі, і якщо я дійсно не хочу дзвінків, я використовую режим літака.
TomG

Відповіді:


20

У телефоні немає живлення. Це фактично вимкнено . Деякі телефони мають мінімалістичний режим зарядки, який просто показує анімацію акумулятора, але я ще не бачив пристрою Android, який переходить у режим типу лише годинник.

ОС Android призначена для використання мінімальної потужності, коли вона не використовується. Якщо у вас є проблеми з тим, що акумулятор вмирає протягом ночі, це, мабуть, пов’язано із стороннім додатком.


2
Чи справді не можна шкодувати кількість енергії, необхідної для роботи цифрового годинника протягом трьох років на крихітному кнопковому акумуляторі за вирахуванням накладних витрат на РК-екран?
mattdm

4
Я впевнений, що може, але більшість пристроїв Android, мабуть, розроблені для таких людей, як я, які хочуть, щоб телефон був вимкнений, коли ми його вимикали.
Матвій

Отже, якщо це вдасться зробити, чи має бути можливість написати власний будильник, який може це зробити?
RoflcoptrException

6
@Roflcoptr: Ні, це не проблема програмного забезпечення, тому ви не можете просто написати програмне забезпечення. Вам потрібен апаратний будильник, щоб можна було увімкнути телефон Android, який вимкнено.
Лежати Раян

Купив настільний док. Добре працює.
але

5

Ваш старий мобільний телефон насправді не "вимкнувся", коли ви вимкнули його.


6
Не обов'язково. Якщо в телефоні був окремий чіп RTC, ви можете вимкнути частину телефону та мати лише RTC. Коли тривожна сигналізація RTC спрацьовує, вона може розбудити головний мікроконтролер телефону. Я здивований, що пристрої Android не мають такого обладнання.
Мікі Дінеску

1
Угу, так обов'язково. Якщо у нього був будильник, він був увімкненим, а не вимкненим.
Аманда

3

Після встановлення сигналу, замість вимкнення телефону, увімкніть режим літака. Таким чином операційна система закривається до простою, коли працює годинник.

HTC може зв’язати утримування кнопки живлення з включенням режиму літака та переходом у режим очікування. Тоді, коли користувач знову утримує кнопку живлення, щоб увімкнути телефон, телефон фактично здійснить перезапуск. Функція ввімкнення / вимкнення живлення буде такою ж, як і раніше.


1
Я не погоджуюсь; є деякі програми, які використовують нетривіальну кількість енергії, на яку ми б скаржилися, якби не було простого способу їх збереження. Таким чином, коли ми вимикаємо телефон, він майже не використовує живлення; Єдина енергія, яка використовується акумулятором.
Кевін М

Я не впевнений, що розумію ваш коментар. Ви маєте на увазі, що в режимі «Аероплан» працює програма, яка споживає нетривіальну кількість енергії? Або ти маєш на увазі щось інше?

2

Я зробив "експеримент" зі своїм телефоном (Samsung Nexus S, Android 2.3):

Налаштування -> Дата та час -> Автоматично -> Вимкнено

Потім я вручну встановив час на неправильне значення (реальний час + 5 хвилин). Я вимкнув телефон. Під вимкненням я маю на увазі справді вимкнено, а не в режимі очікування, коли стан тривоги не працює. Через кілька хвилин я знову його включив.

Показаний час все ще був невірним значенням, яке я задав раніше, тобто оновленим поточним реальним часом + 5 хвилин.

Це означає, що телефон повинен мати внутрішній годинник, який працює навіть у вимкненому стані. Насправді він може не мати його, але він повинен зберігати дельту між поточним часом, отриманим з мережі, і встановленим часом; однак це видається досить нереальним.

Отже, це змушує мене думати, що телефони Android мають внутрішній годинник із власною батареєю, і це повинно мати можливість завантажувати телефон у відповідний час.

Можливо, чогось не вистачає в самій ОС Android?

PS: Хтось знає, чи можна змусити телефон прокинутися в певний час? Якби це було, ми просто повинні зробити його завантаження за п'ять хвилин до встановлення тривоги ...


2
Цікава ідея, але це спрацює лише в тому випадку, якщо PIN-код не потрібен або якщо ви також десь реалізуєте свій штифт. чи не потрібно вводити PIN-код, щоб AlarmManager працював?
RoflcoptrException

Будь ласка, не використовуйте свою відповідь для введення нових запитань. Це не дискусійний форум. Якщо ви не відповідаєте на початкове запитання, створіть своє.
алей

1
Якщо апаратне забезпечення RTC (годинник у режимі реального часу) працює під час вимкнення телефону, це не означає, що RTC може розбудити телефон від вимкнення живлення. Щоб RTC розбудив телефон, він повинен мати можливість завантажувати процесор, по суті, мати таку ж техніку, що і кнопка живлення. Крім того, повинен бути механізм для ОС, щоб встановити час пробудження RTC, і тоді він повинен був зберігати цей час всередині себе. Механізм тривожної RTC набагато складніший, ніж звичайний RTC, який є просто простим бінарним лічильником. Звичайний RTC не можна використовувати для пробудження ОС.
Лежати Райан

1
Однак у вас є точка; процесор - це порядки набагато складніші, ніж навіть тривожна RTC, і додавання тривожної RTC було б дуже приємно, оскільки це дозволяє речі, неможливі без одного.
Лежати Райан

Звичайно, він має внутрішній годинник, інакше вам доведеться вводити час кожного разу, коли ви вимикаєте живлення.
Данхамзз
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.