Швидкий спосіб ввести три крапки (еліпсис)?


13

Клавіатура Samsung має клавішу швидкого символу, де ".,?" знаходяться в одному ключі та мають доступ аналогічно методу T9 (не знаю, чи стандарт це для клавіатур Android).

Гарна ідея, але як можна швидко ввести еліпсис (три крапки)? Найкраще, що я міг придумати, це:

dot space del dot space del dot

Досить незграбно, але набагато швидше, ніж натискання на крапку, а потім двічі чекати, поки наступне натискання більше не змінить крапку. Звичайно, має бути кращий шлях?

Оновлення

На вкладці Galaxy немає можливості вибрати іншу розкладку клавіатури; мабуть, на інших пристроях Samsung є (див. відповідь GAThrawn). Тут ви можете побачити, які варіанти я можу вибрати:

Місце і текст Налаштування клавіатури Samsung

Відповіді:


3

Я рекомендую вам встановити AnySoftKeyboard (доступний на Android Market ), це кривавий гарний клавіатурний клавіш, натиснувши 1 сек. на клавіші [.] є додаткова клавіша з трьома крапками! Те, що мені також здається чудовим на цій клавіатурі, - це те, що ви можете встановити свою клавіатуру країни, що стандартна клавіатура Androïd не передбачена ... Перевірте її ... ви приймете її!


Я можу змінити розкладку клавіатури стандартної клавіатури Samsung на мові вводу ; але мені подобається AnySoftKeyboard. У ньому навіть є клавіші
умлаута

Перемкнено з AnySoftKeyboard на клавіатуру GO , оскільки є макет із зображеннями кнопок з німецькими умлаутами, а також кнопка "зникнути", яка змушує клавіатуру зникнути (це можна знайти за допомогою AnySoftKeyboard).
pesche

1

Ви знаєте, що ви можете отримати додатковий набір пов’язаних символів, утримуючи деякий час натиснутою клавішу на рідній клавіатурі Android. У мене є Nokia 6 з чистим Android Nougat. Ви можете ввести крапки еліпсисного символу (не три крапки / періоди / повні зупинки / десяткові крапки), спочатку переключившись в числовий режим (за допомогою клавіші? 123 внизу зліва), а потім утримуючи клавішу крапки (між пробілом) і клавішу Enter внизу праворуч). Оскільки точки еліпсису є єдиним додатковим символом, яким запрошений цей спосіб, його просто вводять, відпустивши ключ ...

введіть тут опис зображення


1
можливо, варто трохи обрізати цей скріншот;)
Ден Браун

0

Здається, ви використовуєте клавіатуру Samsung із "Тип портретної клавіатури", встановленою на клавіатурі 3х4, а "XT9" вимкнено?

Для початку на вашому пристрої встановлено багато різних типів клавіатури, якщо ви переключитесь на іншу клавіатуру чи режим, ви можете просто натиснути "..." за допомогою 3-х натискань на "." кнопка.

Перш ніж перейти до інших ваших параметрів клавіатури, ви можете навчити телефон послідовності "..." як нове вивчене "слово". Увійдіть у Налаштування -> Місце і текст -> Клавіатура Samsung , тепер ви повинні побачити опцію XT9, переконайтеся, що це поставлено галочкою, і тоді ви можете перейти до додаткових налаштувань XT9 і прокрутити вниз, поки не побачите XT9 мої слова, натисніть Додати слово та введіть. у трьох крапках так, ніби вони були словом і рятують.

Тепер, коли ви вводите текст, ви повинні зробити це так, як dot (wait) dot dotце трохи швидше.

Як альтернативи змінити режим клавіатури, зайдіть в Налаштування -> Мова і текст -> Клавіатура Samsung , тип Портрета клавіатура один з ваших варіантів тут є QWERTY - клавіатуру цієї клавіатура виглядає як звичайна клавіатура комп'ютера, і ви можете просто натиснути dot dot dotбез необхідності паузи.

Нарешті, у вас також має бути попередньо встановлена ​​клавіатура Swype на вкладці Galaxy, щоб увімкнути це, перейдіть у меню Налаштування -> Місце і текст -> Виберіть метод введення та виберіть Swype . Це дуже схоже на клавіатуру Samsung Qwerty, і ви можете використовувати її так само dot dot dot, як це зробити , це також зовсім інший і швидкий (коли ви пройдете певну практику) спосіб введення слів, проводячи пальцем по клавіатурі. Swype повинен спливати підручник, щоб показати вам, як це зробити, коли ви вперше ввімкніть його.


У мене немає можливості портретних типів клавіатури під клавіатурою Samsung, жодного способу вибрати іншу клавіатуру. З Swype я ще мало займався, я спробую це; згаданий від @Cedric AnySoftKeyboard добре працює, хоча.
pesche

@pesche досить чесно, мені подобається Swype, але не всі - використовуйте те, що вам найбільше подобається. Можливо, це точно не називається портретні типи клавіатур у вашому, але у вас повинна бути опція, яка називається щось подібне, що дозволяє вибирати між різними розкладками клавіатури Samsung.
GAThrawn

перегляньте оновлені питання щодо доступних мені параметрів. Де у вас є параметри типів клавіатури ?
pesche

@pesche Це вище мови введення на вашому другому екрані, я також маю ще кілька незначних варіантів на цій сторінці. Я дивлюся на це на налаштуваннях клавіатури Samsung Froyo Galaxy S, але я припустив, що варіант Qwerty був би там на Tab, оскільки це має набагато більше сенсу на великому екрані, ніж T9. у типах портретної клавіатури у мене є параметри "Клавіатура Qwerty", "Клавіатура 3х4" (це стиль T9) та "Поле рукописного тексту 1" та "Поле рукописного тексту 2".
GAThrawn

Швидший спосіб переходу на Swype: натисніть будь-яке поле для введення тексту, і в меню повинно з’явитися "Змінити тип введення" або щось подібне.
keithjgrant
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.