Як я можу відкрити HTML-файл, який я скопіював з ПК на SD-карту телефону?


33

Як я можу відкрити HTML-файл, який я скопіював з ПК на SD-карту телефону?

Я спробував відкрити його за допомогою програми за замовчуванням, яка є HTML Viewer, але я отримую системну сторінку "Веб-сторінка недоступна". URL-адреса, яку відображає браузер, така:

content://com.android.htmlfileprovider/mnt/sdcard/Documents/To%20Read.html?text/html

Будь-які ідеї?

Спасибі.


2
Аналогічне (новіше) питання, яке стосується і деяких інших типів файлів: Як я можу відкривати локальні файли в браузері Android за замовчуванням?
eldarerathis

Для цього є також додаток, " відкрити в браузері , який дозволяє клацати файл html у файловому менеджері, і відкриває відповідний file://у вашому веб-переглядачі додаток.
JonasCz - Відновити Моніку

Відповіді:


22

Ви повинні мати змогу вказувати веб-переглядачу на потрібний файл із URL-адресою формату file:///path/to/file.html. Наприклад, я просто зробив це на своєму EVO з файлом, який я зберег у корені моєї SD-карти, як post.htmlзапустив браузер і ввів URL-адресу file:///sdcard/post.html.

Крім того, мій менеджер файлів дозволяє мені відкривати файл HTML із "HTML Viewer". Це не настільки насичено функціями і, здається, не видає зображення для мене (тоді як браузерний спосіб все завантажував належним чином). Мій менеджер файлів не дає мені можливості відкривати файл із браузером або будь-яким іншим у мене браузером (Firefox та Opera Mobile).


Відмінно, дякую! Схоже, це працює і з просто file://(лише 2 передніми косою рисою). Крім того, ви маєте рацію, це програмне забезпечення HTMLViewer, яке відкриває його через додаток файлового браузера, а не реального браузера. Android повинен дати вам можливість відкривати HTML-файли та інше за допомогою будь-якого встановленого браузера, сподіваємось у майбутньому.
Франциск

Я пробую те ж саме з операцією. Він просить мене не в змозі підключитися, перевірте налаштування мережі. :(
Аміт Кумар Гупта

Мені довелося, file://mnt/sdcard/і це показало провідник внутрішніх файлів Chrome. Закладка для використання. Ярлик домашнього екрана не працюватиме.
user300375

Що з внутрішнім зберіганням? Який шлях використовувати тоді?
Федір Стіман

3

Просто введіть file://localhost/

Він працює в Opera Mobile.


Не працює для мене, але file://localhost/mnt/sdcard/працює в версії Opera 30.0.1856 (24 червня 2015) (не плутати з Opera Mini, яка не може відкрити локальні файли). Виявив, що відкривати такі файли за допомогою провідника ES File дуже зручно : довго торкніться файлу -> Більше -> Відкрити як -> Текст -> Opera
Lu55

3

Якщо ваш файл є у /mnt/sdcard/test/file.htmlвас, ви можете отримати доступ до нього через браузер, використовуючи:

content://com.android.htmlfileprovider/sdcard/test/file.html

Примітка:

Розташування вашого файлу не повинно містити пробілів, тобто /mnt/sdcard/test location/file.htmlне працює, навіть якщо URL-адреса замінює його на% 20.

Крім того, закладка URL допомагає!


3
content://URL просто перенаправляє мене до пошуку Google.
Джек М

2

Кілька людей натякають на питання про пробіли у назві файлу. Я уточню.

Android базується на Linux, тому використовує файлову систему posix. Це означає, що імена файлів із пробілами викликають проблеми. Не використовуйте пробіли, якщо ви створюєте файл або каталог; залишати їх поза межами або використовувати періоди ( .), тире ( -) або підкреслення ( _). Для завантаження наявного файлу з пробілом у ньому, ви мусите цитувати файл.

Використовуючи приклад із запитання, замініть:

content://com.android.htmlfileprovider/mnt/sdcard/Documents/To%20Read.html?text/html

з цим:

content://com.android.htmlfileprovider/mnt/sdcard/Documents/"To Read.html"?text/html

Якщо ви інакше просто відкриваєте файл, ви можете процитувати цілий рядок. Подобається це:

"/mnt/sdcard/Documents/To Read.html"

Окрім пробілів, які можуть спричинити проблеми, posix-системи дозволяють використовувати символи у назвах файлів, заборонених у Windows. Щоб уникнути проблем при копіюванні файлів між системами, хоча деякі з них все ще дозволені в Windows, не включайте в імена файлів такі символи:/ \ ? * : % " < > | + # '

Щоб уникнути подальших проблем, використовуйте послідовний стиль написання великої літери у назвах файлів. Зауважте, що posix-системи відрізняються від регістру, а значить, імена файлів залежать від регістру. Це означає, що file.txt, FILE.TXT, file.TXT, File.txt, georgE.txt і т. Д. - це всі різні файли в системі posix, тоді як вони вважаються тим самим файлом у Windows.


1

На своєму Droid 4 (ICS) від VERIZON я отримую адресне поле браузера та вводите:

/mnt/sdcard-ext/my_page/index.html

Потім встановіть його як закладку. Я використовую Chrome, не впевнений, чи зможу його встановити як домашню сторінку, як на своєму ПК. Це на моїй SD-карті в папці з лота-пікс.

Щоб приховати пікс від захаращення вашої галереї, надайте директорії такий період, як він /.my_page/. Використовуйте root Explorer або емулятор терміналу, щоб перевірити місце.

Я думаю, це mnt/sdcard/може вказувати на внутрішню пам’ять пристрою.


1
замість того, щоб приховувати каталог (називати його .my_page), ви можете просто поставити порожній файл, названий .nomediaв каталозі - з перевагою легше знайти свій каталог (так як він не прихований), при цьому все ще не "захаращуючи вашу галерею". Медіа-сканер пропускає всі каталоги, що мають цей файл всередині.
Izzy


0

Просто перейменуйте файл, додавши до нього ".html". Наприклад, якщо ім'я файлу "abcd", перейменуйте його на abcd.hmtl. Це працює для мене в android 2.3.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.