Чи є хороший віджет відключення USB для Android?


12

Чи можете ви запропонувати мені віджет для переключення режиму налагодження usb для Android? Або ви можете його кодувати і завантажити на ринок, будь ласка?

(Мені це потрібно через те, що HTC Desire і HD в процесі init споживають 100% помилку процесора. При перемиканні він скидається до 0)


1
У мене ввімкнено режим налагодження usb, оскільки цей виправлення було вперше згадано, і, окрім набридливого спливаючого драйвера від Windows, коли я підключаю його, я не помітив негативних наслідків. Чому потрібно вмикати та вимикати його?
Метт Х

Як я вже говорив раніше, якщо не ввімкнути режим налагодження USB, процес init починає споживати 100% процесор у телефонах із бажанням htc.
Ахмет Альп Балкан

Відповіді:


7

Тут установник для легкої установки або віджет лише для ручного встановлення


Інструкція з монтажу


Передумови:

 1. Ви повинні бути вкорінені
 2. Ви повинні мати можливість записувати в /system/app/папку. Налагодження через USB - це "безпечний" параметр, тому цей віджет повинен бути встановлений як системні програми. Це не спрацює, якщо встановити стандартне місце установки навіть у вкоріненому пристрої.


Проста інструкція (рекомендується)

 1. Ніко написав простий у користуванні інсталятор для автоматизації встановлення /system/app/; завантажте його тут і запустіть програму встановлення.
 2. Додайте віджет на головний екран, як звичайний віджет.


Ручна установка

Якщо проста інструкція не працює, спробуйте встановити вручну:

 1. Завантажте ADBWidget.apk і збережіть його на своєму комп’ютері
 2. Скопіюйте ADBWidget.apk в / систему / додаток

  • Спосіб 1 - Використання моста налагодження Android (ADB)

   1. Перейдіть /system/appдо читання-запису (див. Розділ Додаткові інструкції нижче)
   2. adb push ADBWidget-x.x.apk /system/app/ADBWidget.apk (замініть xx відповідним номером версії)
   3. Перерахунок лише /system/appдля читання
  • Спосіб 2 - Використання update.zip Recovery (ще не перевірений)

  • Спосіб 3 - Використання Root Explorer (ще не перевірено)
 3. Додайте ADBWidget на головний екран


Інструкція з оновлення

Якщо ви модернізуєте попередню версію, вам більше не потрібно робити все вищезазначене. Ви можете просто встановити оновлення в звичайний каталог додатків, використовуючи звичайні способи встановлення (наприклад, відкривши apk від провідника файлів). Поки в /system/appкаталозі є попередня версія віджета з тим самим ключем підпису (тобто мій ключ, якщо ви використовували завантаження apk вище), Android надасть оновлену версію в /data/appтому ж дозволі.


ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ

Натисніть на віджет, щоб переключити налагодження USB. Синій значок USB означає, що налагодження USB неактивне, червоний значок USB означає, що налагодження USB ввімкнено.


НЕСТАЙЛІННЯ ВКАЗІВКА

Оскільки віджет встановлено в / system / app, ви не можете його видалити за допомогою стандартної програми для видалення програми. Отже, просто видаліть .apk з / system / app.

su
remount /system as read write
rm /system/app/ADBWidget.apk
remount /system as read only


ДОПОМОГА


Перерахунок / система / як читання-запис

 1. Відкрийте "Емулятор терміналу" або "оболонку adb"
 2. Отримайте дозвіл root, введіть su
 3. Отримайте назву пристрою, введіть mount | grep /system
 4. Ви повинні побачити щось подібне до:

  /dev/<device-name> on /system type rfs (ro,codepage=utf8,vfat,fcache(blks)=128,xattr,check=no)

 5. Візьміть на замітку <device-name>та введіть:mount -o remount,rw /dev/<device-name> /system


Перерахунок / система / як лише для читання

 1. Крок 1, 2, 3, 4 такий же, як вище
 2. тип: mount -o remount,ro /dev/<device-name> /system


ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ

 • Іноді віджет застигає і не реагує на кліки. У такому випадку видалення та повторне додавання віджету зазвичай вирішить проблему.


ПРИМІТКА

 • Не нарікайте на некрасивий значок за замовчуванням та кнопку віджетів, але якщо ви можете надіслати мені кращу піктограму / зображення віджета, я би радий додати його. Тепер у нас є ікона, завдяки @Jay.
 • Не довіряйте стороннім людям, які просять вас встановити додаток до / system / app
 • Тестовано на Samsung Spica i5700 SpicagenMod Froyo.

Дивовижне, дякую! Ви дуже швидкі! Але чому нам потрібен кореневий доступ? Увімкнення AFAIK вручну не потребує кореневого доступу. Все одно, дякую.
Ахмет Альп Балкан

@Ahmet Alp Balkan: додаток "Налаштування" (ручний спосіб) - це системний додаток, тобто він встановлений у / system / app. У не вкорінених телефонах Android цей розділ доступний лише для читання, щоб підтримувати цілісність та безпеку системи, а додатки, які не встановлені в / системі / додатку, не можуть отримати дозвіл "написати безпечні настройки". Цей віджет вимагає лише кореневого доступу, щоб ви могли встановити в / system / app, щоб віджет міг отримати дозвіл "написати безпечні налаштування", я не думаю, що вам потрібен root для фактичного використання дозволу, хоча я не перевіряв дерозовані телефон поки.
Лежати Райан

Коротше кажучи, USB-налагодження - це налаштування "Безпечний", лише системні програми можуть отримати дозвіл "написати безпечну настройку", системні додатки потрібно встановлювати в / систему / додаток, тільки / вкорінені телефони можуть писати в / систему / додаток, тому ця програма вимагає кореня. Додаток "Налаштування" не потребує root, оскільки він попередньо встановлений в / system / app. Крім того, я можу легко запустити програму Setting, щоб ви могли відключити USB-налагодження самостійно, але для цього потрібно 3 кліки (1 на віджет / піктограму, 1 на налагодження через USB, 1 на підтвердження) замість 1 клацання на віджеті, просто зробивши те, що виграло не потребую кореня, але все ще клопоту.
Лежати Райан

Чудово працює, але людина, що ця ікона потворна! :-p У наступній версії будь-який спосіб вказати, що перемикання було успішним, або вказати, включена чи не налагоджена USB-налагодження? (тобто, можливо, значок є одним кольором для включеного, іншим для інвалідів.) Думаю лише, але дякую!

Привіт, я переглядаю ваш вихідний код і намагаюся додати цю опцію до моєї програми (Widgetsoid), але це не працює для мене. У мене 02-22 11: 26: 07.260: ПОПЕРЕДЖЕННЯ / Налаштування (3652): Налаштування adb_enabled перемістилося з android.provider.Settings.System в android.provider.Settings.Secure, повертаючи значення лише для читання. 02-22 11: 26: 07.260: ПОПЕРЕДЖЕННЯ / Налаштування (3652): Налаштування adb_enabled перемістилося з android.provider.Settings.System в android.provider.Settings.Secure, значення не змінилося. Що я роблю неправильно? Дякуємо, що допомогли мені. З повагою

0

Якщо у вас є 2.1 або вище, ви можете скористатися спадною областю сповіщень, щоб швидко відключити режим налагодження. На жаль, це все, що я отримав, його ввімкнути доведеться робити вручну. Я шукав і не зміг знайти віджет.


0

Є деякі додатки, які роблять це. Але всі вони повинні бути системними додатками. Я не хотів цього робити. Тому я зробив сам віджет, який працює як і будь-який інший віджет. Ви можете отримати його звідси:

https://github.com/alseambusher/adb-toggle

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.