Не вдається вимкнути блокування екрана шаблону


19

Нещодавно я встановив PdaNet +. Для використання тефтерингу через Wi-Fi він попросив мене прийняти сертифікат і встановити шаблон блокування екрана. З тих пір я його видалив і видалив сертифікат FoxFi, але все ще не можу вимкнути блокування екрана (чого я не хочу дуже).

Будь-які пропозиції?


Не зовсім те саме, що у вас, але ці питання щодо вимкнення блокування екрана під час ввімкнення корпоративних налаштувань або сертифікатів або відключення блокування екрана після їх видалення можуть допомогти вам: Встановіть CA без необхідності активації блокування екрана / Як зробити видалити налаштування корпоративного адміністратора? / Як видалити корпоративні налаштування? / Встановлення сертифіката без обов'язкового блокування екрана PIN
GAThrawn

Відповіді:


30

У мене просто було те саме питання сьогодні.

Перейдіть на Settingsсайт і переконайтеся, що ви видалили Foxfi як адміністратора. Перейти до Trusted credentials > User > and remove Foxfi. Потім поверніться в Settings > Security > and Clear credentials. Це дозволить вам змінити код блокування! :)


2
Він працював, але на моєму пристрої: 5.1.1 він знаходиться в Налаштуваннях> Безпека> Управління сертифікатами -> Очистити облікові дані
Ronen Festinger

Чіткі облікові дані повинні працювати. Якщо це не вдарило, спробуйте перезавантажити пристрій. Працював над Huawei P9.
замбер

13

Зі мною трапилось те саме.

Все, що вам потрібно зробити, - це перейти до "безпеки", потім пройти весь шлях до "сховища даних", а потім очистити всі облікові дані. Чим ти можеш повернутися назад, і все це зроблено.


Перейдіть до Settings-> Security-> Перейдіть до Credential Storageрозділу -> Вибрати Clear credentials.
Сайф

4

Для цього є просте рішення. Перш за все, змініть блокування паролів на блокування шаблону. Потім введіть неправильну схему 5 разів. Ви побачите забутий пароль. Клацніть це та введіть дані облікового запису. Потім з'явиться екран із записом про зміну типу блокування. Просто натисніть кнопку "назад", і вона буде автоматично встановлена ​​на жодну.


Лол. Я не можу повірити, що це спрацювало. Спасибі
Niklas R

1

Це виявилося для мене червоною оселедцем. Мені просто довелося ввести свій пароль востаннє, щоб позбутися екрану блокування. Я не штовхнув на незачинені двері.

тому перейдіть у Налаштування-> Захист-> Екран блокування Введіть пароль


1
Дякую, ця відповідь виявилася для мене правильним рішенням, я не зрозумів, що мені робити, поки не побачив ваших відповідей.
КоКо

1

Перейдіть до налаштувань та перейдіть до іншого, що нижче опції використання даних. Потім перейдіть до VPN і видаліть усі vpns (jus очистити все). Це те, що блокує налаштування блокування екрана.


0

Ви повинні мати змогу вимкнути захист блокованого екрана десь у меню Налаштування> Захист> Блокування екрана, а потім змінити його на "Ні" або просто простий слайд, щоб розблокувати або що завгодно. Ось як ви дістаєтесь до нього на моєму S3, але ваш має бути схожим незалежно від того, який у вас телефон.

Щоб виправити іншу проблему, також на вкладці Безпека на моєму телефоні має бути вкладка "Адміністратори пристроїв". Перейшовши на цю вкладку, вона дозволяє перевірити та зняти прапорці до того, які програми мають доступ. Якщо ви зніміть галочку з програми, яка заважає вам це змінити, це може вирішити вашу проблему.


На екрані безпеки параметр "Немає" затьмарений сірим текстом "Вимкнено адміністратором, політикою шифрування чи сховищем даних облікових даних". Те саме з опцією слайда.
user36664

Ви можете хоча б вибрати щось на зразок слайда для розблокування або щось інше, ніж шаблон?
VarnerBeast14

Ні, див. Вище редагувати.
user36664

Ви не адміністратор пристрою? Перевір мою оновлену відповідь.
VarnerBeast14

Єдине, що у адміністраторів пристроїв - це політика щодо пристроїв Motorola, яка деактивована.
user36664

0

Дійсно є спосіб зняти заблокований екран, зберігаючи сертифікат: встановіть блокування шаблону і спробуйте розблокувати телефон із «поганим малюнком» 5-10 разів, воно покаже вам повідомлення про помилку, тепер виберіть «Забув шаблон ? " і введіть свою gmail / пароль. Після цих дій блокування екрана буде знято, не видаляючи сертифікат. "


Це працює. Хоча варіант "жоден" все ще був відключений, поки я не спробував відповідь @ Merisol
IsmailS

0

відключити за допомогою політики шифрування адміністратора чи сховища даних облікових даних

якщо ви використовуєте Androidlost.com

  1. перейдіть на andoridlost.com
  2. Увійдіть за допомогою свого облікового запису gmail на пристрої
  3. натисніть на опцію Безпека
  4. опція блокування телефону - очистити весь номер та інше
  5. Розблокувати телефон

Чому ви думаєте, чому запитувач використовує AndroidLost.com? Вони вже сказали, що проблема - PdaNet + / FoxFi.
Dan Hulme

0

Вам потрібно перевірити, чи встановлено будь-які сторонні додатки управління пристроями, такі як Kaspersky Device Security, KNOX тощо.

Я просто вирішив своє питання, видаливши Касперського і все йде добре.

Спробуйте побачити, які програми керують вашим пристроєм, наприклад "Відстеження пристрою проти злодіїв, щоб ви могли його видалити віддалено".


-2

Налаштування> Безпека> Адміністратори пристроїв, і ви відключаєте всіх адміністраторів

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.