Витяг живлення від GPS - Чи впливає деталізація на величину енергії?


9

Всі ми знаємо, що GPS витрачає значну кількість заряду акумулятора. Хтось знає про якісь дослідження, які перевіряють «деталізацію» GPS-сигналу з кількістю споживаної батареї?

Я вже не говорю про триангульований GPS пристрою-GPS проти стільникової мережі, програми Android можуть вибирати відстань (1 метр, 5 метрів, 500 метрів тощо), на якій їм буде повідомлено про змінене місце розташування. Я гадаю, що незалежно від того, для чого встановлено це значення, GPS дуже швидко отримує нове місце, і додає лише повідомлення, як тільки захоче.

Хто-небудь знає про якісь дослідження енергоспоживання з різними налаштуваннями GPS? Дякую!

Відповіді:


6

GPS - це пасивна технологія - вона не отримує сповіщення про нову позицію, вона спрацьовує її, прослуховуючи GPS-сигнали, які вона отримує, і займається математикою.

У додатках GPS, які дозволяють вибрати мінімальну відстань, є варіанти, щоб зробити ваше місцезнаходження більш стійким - невеликі зміни у вашому обчисленому розташуванні інакше могли б зробити для вашої доріжки багато та багато точок маршруту (якщо саме це ви записуєте) , що дозволяє значно збільшити розмір файлів.

Залежно від того, що робить ваш додаток, змінюючи позицію, ви можете отримати певну економію електроенергії, збільшивши це значення, але це зменшиться до того, що додаток буде робити менше, ніж займає позицію, а не отримувати свою позицію рідше.

Glympse додаток, наприклад, постійно посилає свою позицію на серверах Glympse. Якби ви могли вибрати, як часто оновлювати цю позицію, можливо, ви могли б заощадити трохи енергії, але ви б не економили енергію на GPS-стороні.


Метт, дякую за відповідь. Я припускав, що GPS в основному є лінійною вартістю, і швидкість, з якою він пробуджує мого слухача, був справжнім варіантом у цьому. Чи знаєте ви будь-яке дослідження енергії, яка використовується для постійного GPS, який не рухається проти того, який постійно викликає оновлення слухачів?
Адам

@Adam: Вибачте, я не знаю нічого, що дасть вам абсолютні цифри. Якщо ви визнаєте, що GPS - це фіксована вартість енергії, тоді ви припускаєте, що вторинна вартість виконання "будь-чого, що ви робите з оновленнями", знизиться майже до нуля, якщо ви не рухаєтесь. YMMV - найкраще, мабуть, випробувати його самі :)
Метт H

6

Перша причина: GPS може зменшити споживання енергії, якщо GPS вимкнено, однак якщо GPS вимкнено, а користувач рухається занадто далеко, GPS доведеться повторити безліч розрахунків ініціалізації (що може зайняти приблизно 5 хвилин типовий GPS-пристрій, хоча може бути дещо швидшим, якщо пристрій знає приблизне розташування або якщо він не повинен бути надто точним), ця ініціалізація витрачає багато енергії, і тому Android зазвичай деякий час утримує GPS. GPS-драйвер використовує ці параметри для прийняття рішень, вимкнути GPS чи увімкнути його буде набагато економічніше.

По-друге, погано написані програми набагато складніше писати з тим, як працює GPS API Android. Якщо драйвер GPS просто запускав зворотні дзвінки настільки швидко, наскільки це можливо, тоді погано написане програмне забезпечення може просто обробляти скільки завгодно, замість того, щоб фільтрувати лише ті, які йому потрібні. Крім того, такий тип API змушує програміста чітко замислюватися про їхні вимоги щодо частоти та точності та дозволяє водієві краще керувати компрометацією потужності та точності.

У багатьох випадках, в районах з високою щільністю стільникової башти, Android може вирішити просто використовувати мережеве розташування, а в інших місцях використовувати GPS, коли розташування мережі недостовірне. Все, що можна зробити прозоро для програмних програмістів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.