Як я можу отримати свої синхронізовані закладки Chrome на пристрої Android?


25

Я використовую Google Chrome і синхронізую закладки із вбудованою функцією. Як я можу отримати ці закладки на своєму пристрої Android?


Чудове запитання! Ніколи не думав шукати відповідь, поки ти не поставив питання ;-)
Іво Фліпс

Відповіді:


6

Синхронізація закладок між браузером Android та браузером настільних пристроїв Chrome тепер є вбудованою функцією сендвіч-морозива (Android 4.0).


Він також повинен працювати з Honeycomb, хоча здається, що це
помилка

5

Відповідно до цієї відповіді від goblinbox:

Передбачається, що мобільний браузер Dolphin має вбудовану можливість синхронізації закладок Google.

Альтернативою було б використання GoMarks

GoMarks - це програма, яка допомагає синхронізувати та керувати своїми закладками із закладок Google. Ідеальне рішення, якщо ви на робочому столі використовуєте Панель інструментів Google, GMarks або будь-які інші інструменти закладок Google.

Особливості:

  • Фон синхронізація

  • Мітки

  • Використовуйте Меню-> Детальніше-> Сторінку спільного доступу, щоб додати нову закладку з браузера Android

Як згадує Ден Герберт:

В даний час немає можливості зробити це місцевим шляхом. Проблема помилок Android має для цього відкриту проблему.


Я б додав до цієї відповіді посилання на базу даних про помилки Android, яка є в іншій відповіді. Я не збираюся ні з одним із цих рішень, але, мабуть, це вирішено в Android колись у цьому столітті, але я вважаю, що це все ж більш повна відповідь для того, хто шукає рішення. Позначення це як прийняте.

Оновлено @J. Пабло Фернандес, вибачте, що жодне з цих речей не вийшло для вас ...
Іво Фліпс


4

Як зазначалося тут , синхронізація закладок, що використовується в Chrome, є окремою від закладок Google. Додаток, який пропонує Іво Фліпс, працює лише для закладок Google.

Є додаток (який я не пробував), який, здається, дозволяє доступ до закладок Chrome під назвою ChromeMarks, але це не безкоштовно.

Доступ до моїх закладок здійснюється через google docs: перейдіть на docs.google.com , внизу сторінки виберіть Мої папки , а потім виберіть папку із потрібними закладками. Якщо ви хочете полегшити доступ до цієї сторінки, ви можете зробити закладку в браузері мобільних пристроїв і поставити ярлик на свій домашній екран.

Це отримає мене до тих пір, поки воно не буде вбудовано в систему (детальніше про це див. Пост Дена Герберта).


1

Дві можливості:

  • Xmarks Premium (1 $ на місяць)
  • Google Chrome для Android (лише для Android 4.0 / ICS або новішої версії) синхронізує закладки для версій настільних Chrome через обліковий запис Google
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.