Зберігання Android тихою вночі


36

Я хотів би, щоб мій пристрій Android протягом ночі мовчав, не надходило повідомлень про електронні пошти та розмови, лише дзвінки і, звичайно, будильник. Як я можу це зробити?


Ти не прокинешся від вібрації? Тоді ти все ще прокинешся від дзвінків, але нічим іншим не
заважатимеш

Відповіді:8

Я здивований, що ніхто не згадав про Sweet Dreams для Android . Це безкоштовне додаток, і він може зробити все, крім того, щоб затягнути вас вночі, а вранці робити яйця та бекон:

 • автоматично перемкнути телефон у режим слайдів протягом встановленого часу
 • ці встановлені тихі часи можуть бути відмінені, якщо телефон виявить шум (тобто ви все ще не спіли)
 • він має функцію тривоги, яка може також розбудити вас

Цей додаток також став переможцем в одному з викликів для розробників Android.

Більше інформації:

http://www.androidguys.com/2010/02/11/adc2-winner-sweetdreams-hits-android-market/


Цей додаток не оновлювався з 4 вересня 2012 року. Sweet Dreams
slybloty

7

У Marshmallow вам не потрібно встановлювати жодних додатків, оскільки це рідна функція:

 • Перейти settings> Sound & notification> Do not disturb> Automatic rules>Weeknight

Активуйте правило і натисніть, Do not disturbщоб вибрати, чи потрібно дозволити щось пройти.

Ви можете вибрати:

 • Пріоритет тільки (в settings> Sound & notification> Do not disturbменю ви можете налаштувати то , що класифікується як пріоритет)
 • Тільки тривоги
 • Повна тиша

Для мене це дійсно корисна функція.


Це було недоступне шість років тому, коли це питання було задано спочатку.
CJ Dennis

5

Або ... можна скористатися найпростішим рішенням.

 1. Додайте віджет Power Control
 2. Вночі вимкніть віджет Data Sync (четвертий зліва, між GPS та Light)

Жодні електронні повідомлення чи інші сповіщення не створюватимуть шуму. Вранці просто увімкніть його, і ви отримаєте всі сповіщення.


Це рішення заважає вам постійно працювати якийсь процес саме для цього :)
Продаж Dielson

4

Ви можете встановити активацію будильника під час "безшумного режиму", але це усуне дзвінки.

Також ви можете завантажити Tasker або Locale з ринку, щоб створити власні профілі залежно від часу. Ці два додатки (і я впевнений, що є інші) надзвичайно настроюються, і ви зможете налаштувати профілі саме так, як ви згадали.


Занадто поганий Locale - це платний додаток у наш час
Іво Фліпс

Я використовую програму Locale, тому, якщо вона знаходиться під час сну, вдома, і підключена до мережі, вона затихне. Якщо я на роботі, в будь-який час, це стає напівзатишним.

3

Ще простіше з Tasker :

Створіть профіль, який називається silentMode

 • Чи не здасть бути активними між 23:00 до 9:00
 • Тепер додайте завдання, назвіть його muteAudio , з функцією завдання, яка називається " Безмовний режим ", встановіть його на Увімкнено

Це один профіль створений. Тепер робити протилежну логіку ...

Створіть інший профіль під назвою normalMode

 • Встановіть його активним між 09:01 до 22:59
 • Тепер додайте завдання, називайте це звукомЗа допомогою функції завдання, що називається " Безмовний режим ", встановіть його на Вимкнено

Тепер обидва завдання будуть активовані залежно від годинника на пристрої :)


2

Я використовую ламу для досягнення цього. Вона безкоштовна і дуже гнучка і може також контролювати безліч інших налаштувань. Він використовує комірки поблизу для ідентифікації вашого місцезнаходження, тому він не такий точний, як інші, що використовують GPS, але не вимагає, щоб GPS був увімкнутий для досягнення профілів на основі місцезнаходження.


2

Якщо у вас є Lollipop ви можете використовувати « простої і Interuptions » особливість. Це дозволяє визначати пріоритетні перерви та встановлювати час простою на певний час, який ви можете визначити протягом тривалості часу. Ви також можете встановити його як зворотний відлік на одну годину або регулювати час, натискаючи знак +або -. Ви можете отримати доступ до цієї функції, натиснувши кнопку перемикання гучності і натиснувши відповідну вкладку, щоб використовувати цю функцію. Ви також можете отримати доступ до цього під Sound & notification > Interruptions.

Час простою_lollipop

Особливості простою в Lollipop - Джерело зображення

Якщо ви вважаєте, що не хочете, щоб вас турбували навіть не тривоги, ви можете встановити перерву на "Немає", як показано на наведеному вище скріншоті.

Залежно від вашого пристрою, ви можете встановити такі типи сповіщень як пріоритетні:

 • Події та нагадування
 • Дзвінки від будь-кого, контактів із зірочкою або будь-якого з ваших контактів (залежно від програми телефону за замовчуванням).
 • Повідомлення від будь-кого, контактів із зірочкою або будь-якого з ваших контактів (залежно від програми, що використовується для обміну повідомленнями за замовчуванням).
 • Сигналізація завжди встановлюється як пріоритетні перерви. Майте на увазі, що якщо ви встановите сповіщення на "Ні" або "Не перебивайте", тривоги не будуть звучати, коли вони вимикаються. Якщо вам потрібно використовувати сигнал тривоги, переконайтеся, що ви дозволено "Усі" або "Пріоритетні перерви".

Це буде бентежно для багатьох користувачів Lollipop. Тому прочитайте будь-кого з наступних посилань, щоб дізнатися більше про цю корисну функцію.

Встановіть сповіщення - функція простою та перерви

Основні сповіщення в Android Lollipop з пріоритетом сповіщення та простоєм

Як керувати перебоями та простоями в Android 5.0

Уникайте перебоїв та встановлюйте час простою в Motorola


1

Жоден віджет не потрібен. Я вимикаю автоматичну синхронізацію і зменшую гучність, щоб вібрувати. У мене на телефоні є програма для відстеження сну, яка називається WakeMate, і будильник все ще вимикається, навіть коли гучність зменшується для вібрації (за допомогою кнопки збоку, а не в налаштуваннях). Щоб вимкнути функцію автоматичної синхронізації, натискаю (скасовує вибір) піктограму, що виглядає як символ оновлення на плаваючій панелі інструментів. Якщо ви видалили панель інструментів, ви можете вимкнути автоматичну синхронізацію, натиснувши Налаштування> Облікові записи та синхронізація> Автосинхронізація (зніміть прапорець). Це не дозволяє телефону отримувати електронну пошту тощо. Увімкніть його, коли прокинетесь та збільшите гучність, і незабаром ви почуєте знайоме завантаження електронних листів, текстових повідомлень, оновлень у Twitter, оновлень додатків, будь-чого іншого.


1

Ліжко

Кращий додаток. Працює як годинник вночі, єдине, що викликає шум - це телефонні дзвінки. Любіть це.0

Новий додаток, який я використовую, - Silence (Безкоштовно, але ви можете платити, щоб позбутися від реклами ).

Це дуже просто налаштувати. Ви просто додаєте нову подію, даєте їй час початку та закінчення, необов’язково встановлюєте її для повторення в які дні та встановлюєте свої "перемикачі". Однак він може переключати більше, ніж звуки:

 • Звінець + Повідомлення
 • ЗМІ
 • Сигналізація
 • Режим "у літаку
 • Wi-Fi
 • Bluetooth
 • Мобільні дані

Ви можете вимкнути будь-яку або всі з них. Ще одна приємна особливість полягає в тому, що ви кажете йому, що робити з перемиканням, коли подія закінчується:

 • Повернення назад (до того, що було встановлено раніше)
 • Нічого не робити
 • Безшумний (для звукових переключень)
 • Вібрація (для звукових переключень)
 • Встановити рівень гучності (для звукових переключень)
 • Увімкнення / вимкнення (для системних перемикачів)

Мені особливо подобається налаштування "Змінити назад". Якщо я вже заглушив дзвінок вручну, я не обов'язково хочу, щоб він повернувся, коли подія закінчиться.

Нещодавно вони також додали можливість прив’язати подію до події у вашому календарі.

Я використовую це для того, щоб мій дзвінок вібрував і вимикав wi-fi під час, коли я (як правило) їздив у поїзді (тому що я сиджу в тихому вагоні, а Wi-Fi немає). Я також використовую його для відключення звуку на моєму планшеті протягом годин, які я, швидше за все, сплю.


0

Пристрої Samsung, на яких працює Jelly Bean, мають цю функціональність, вбудовану у вигляді режиму блокування, що дозволить вам вимкнути сповіщення, тривоги, вхідні дзвінки та тривоги (будь-які або всі перераховані вище) на будь-який проміжок часу.

Для вхідних дзвінків (та SMS / електронних повідомлень) ви також можете вибрати, чи заблокувати всі дзвінки чи дозволити деякі номери.


Але, IIRC, режим блокування також робить щось дивне. Він показує значок сповіщення 24 години на день (навіть у денний час), я думаю, що він вказує, що він чекає, поки вночі ввімкнеться.
незабутнійід

0

Налаштування гучності запасів:

 • Сигнал тривоги вгору
 • Звоніть вгору
 • Повідомлення вниз
 • Sys vol вниз

Ви можете скористатися швидкими налаштуваннями для швидкої зміни цих налаштувань або швидких профілів, щоб створити профілі для переключення профілю одним клацанням. Я використовую цей останній варіант і вдома є два ярлики, той, який увімкнено мій профіль перед сном, і той, який включається в денний профіль.


0

Ви обов'язково повинні переглянути додаток Sound off Reborn ( https://play.google.com/store/apps/details?id=net.hubalek.android.apps.soundoff ). Він працює аналогічно, як запланований режим без затримок, включений в Android 6, але має гарний графічний вигляд вашого розкладу. Він також підтримує парні та непарні тижні, і що найкраще: це абсолютно безкоштовно. Без реклами.

Soud Off Reborn - щотижневий графік не турбує плану


-2

Безкоштовний додаток "Нічний годинник" для Samsung.

Проблема вирішена. Сигналізація працює з вимкненням телефону.


2
Включіть посилання на додаток у Play Store.
Huey

1
Існує кілька додатків під назвою "Нічний годинник". Яким ти користувався? Будь ласка, зв’яжіть це тут.
Firelord
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.